Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Riwiera Olimpijska
#1 PostWysłany: 11 Maj 2011 16:11 

Rejestracja: 26 Sty 2011
Posty: 60
Witam ponownie forumowiczów.
Mam pytanie ponieważ w sierpniu wybieram sie do Grecji a mianowicie na Riwierę Olimpijską, chciałem zapytać co warto zobaczyć w tej okolicy. Zastanawiam się nad wycieczką i zwiedzeniem Meteory nasza organizator proponuję wycieczkę w cenie 30 € od osoby więc proszę o poradę czy warto wykupić czy na własną rękę jest lepiej i taniej. Chciałem też zobaczyć Saloniki - napiszcie czy warto ? Czekam na wskazówki i ciekawe miejsca, knajpy itd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
 Temat postu: Re: Riwiera Olimpijska
#2 PostWysłany: 11 Maj 2011 16:20 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Olimp. Przede wszystkim.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Riwiera Olimpijska
#3 PostWysłany: 17 Mar 2014 11:11 

Rejestracja: 26 Cze 2013
Posty: 6
Będąc na Riwierze zwiedziłam Dion- klimatyczne greckie miasteczko z kilkoma ciekawymi zabytkami
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Riwiera Olimpijska
#4 PostWysłany: 17 Mar 2014 11:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Opis mojej Gośki z naszego pobytu na Riwierze Olimpijskiej w 2008 http://zieniowie.blogspot.com/2013/07/h ... -2008.html na końcu wpisu klik do kolejnej części ;)

Meteory koniecznie. Wycieczka organizowana to tylko liznięcię ale i tak warto bo sporo można zobaczyć. W ciągu całodziennej wycieczki odwiedziliśmy bodajże 3 klasztory. Wyjazd mieliśmy bardzo wczesnym rankiem, coś przed 5 jak dobrze pamiętam. Powrót ok. 22.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Riwiera Olimpijska
#5 PostWysłany: 17 Mar 2014 11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
Jednodniowa wycieczka w Meteory to z jednej strony tylko liźniecie tematu. Z drugiej jednak strony to nie jest złe rozwiązanie. Żeby zobaczyć więcej (różne klasztory otwarte są w różne dni, m.in. dlatego podczas jednodniówki można zobaczyć tylko 2-3 z nich) można wynająć auto i wziąć dodatkowy nocleg np. w Kalambace, ale wtedy okaże się, że te 30 Euro od osoby, to nie najgorsza cena.

Saloniki ... zdecydowanie warto odwiedzić :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Riwiera Olimpijska
#6 PostWysłany: 28 Mar 2014 13:22 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 701
Zbanowany
niebieski
Meteory obowiazkowo, po drodze mozna sie zatrzymac w dolinie Tempe. Saloniki mnie jakos nie urzekly
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group