Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 07 Sie 2015 17:31 

Rejestracja: 07 Sie 2015
Posty: 1
Witam,
proszę o informację, jak wygląda sprawa z biletami ulgowymi na przejazd pociągiem do Ravenny? Mam skończone 25 lat, status studentki i polską legitymację studencką, czy taki dokument wystarczy, aby dostać zniżkę, i jak dużą?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#42 PostWysłany: 15 Paź 2015 00:55 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1735
srebrny
Czy są bezpośrednie busy, pociągi, cokolwiek z Bolonii (najlepiej lotniska) do San Marino?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 15 Paź 2015 10:51 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Nie ma nic bezpośrednio
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#44 PostWysłany: 16 Paź 2015 08:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
Aktualna cena autobusu Rimini - San Marino to 5 Euro w jedną stronę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#45 PostWysłany: 16 Paź 2015 10:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1403
niebieski
A RT jest tanszy ?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 16 Paź 2015 12:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
Pamiętam, że kiedyś sprzedawali RT za 9 Euro, ale teraz sprzedają tylko OW po 5 Euro.

-- 16 Paź 2015 12:12 --

Arekkk napisał(a):
Czy są bezpośrednie busy, pociągi, cokolwiek z Bolonii (najlepiej lotniska) do San Marino?


Nie, nie ma. Najtańsze połączenie z lotniska w Bolonii to 6 Euro za BLQ shuttle (który można zastąpić spacerem plus trochę tańszy zwykły autobus komunikacji miejskiej), do tego 9 Euro za pociąg do Rimini i 5 Euro za autobus Rimini-San Marino. Przy większej liczbie osób myślę, że spokojnie można rozważać wypożyczenie auta na lotnisku w Bolonii ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 16 Paź 2015 12:45 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Myślę, że już jedna osoba wyjdzie na tym na plus
http://zapodaj.net/0efbb2eb5cc75.jpg.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 16 Paź 2015 20:24 

Nie ma biletów RT z Rimini do San Marino. Mozna oczywiście kupić od razu (w informacji turystycznej) ale to i tak 2x5 EUR


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 PM off  
      
#49 PostWysłany: 17 Paź 2015 09:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1403
niebieski
Anonymous napisał(a):
Nie ma biletów RT z Rimini do San Marino. Mozna oczywiście kupić od razu (w informacji turystycznej) ale to i tak 2x5 EUR


A można kupić po prostu w autobusie?
I czy kupując taki z informacji turystycznej jest on wystawiony na sztywno określoną godzinę ?

Ma ktoś może, aktualny rozkład jazdy ? Znalazłem na sezon 2014/2015 i na 2010/11 i są takie same i jestem ciekaw czy coś zmieniło...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 17 Paź 2015 09:43 

Bilet nie jest na określona godzinę. Jedziesz kiedy chcesz. Ja jechałam z tej części przy marinie, przyszłam minutę przed odjazdem autobusu i chciałam kupić bilet u kierowcy a ten kazał mi iść do tourist info (ale poczekał, nie odjechał). Przy dworcu z kolei na przystanku była kobieta która sprzedawała bilety. W San Marino mozna buło kupić bilet u kierowcy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 PM off
littleboy1989 lubi ten post.
 
      
#51 PostWysłany: 24 Wrz 2016 17:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 797
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
Wintermute napisał(a):
W sezonie są dramatycznie wysokie (oczywiście dla Polaka przyzwyczajonego do leżenia za darmo...). Poza sezonem czyli w drugiej połowie wrześnie robi się pusto ceny spadają i nawet można ponegocjować


Czy w połowie czerwca plaża w Rimini jest już zawalona płatnymi leżakami .....czy to jeszcze przed sezon i można plażować do woli?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 24 Wrz 2016 17:23 

Akurat byłem w tym roku w połowie czerwca w Rimini. Muszę Cię zmartwić. Plaża zawalona leżakami i kasują każdego. Podobno gdzieś blisko "normalnego" miasta, poza dzielnicą hotelową jest kawałek bezpłatny. Ale szczegółów nie znam, bo plażingiem się za bardzo nie interesowaliśmy.
Góra
 PM off
Zibid uważa post za pomocny.
 
      
#53 PostWysłany: 24 Wrz 2016 18:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 797
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
jaca - dzięki - a gdzieś w okolicach jest coś ogólnie dostępnego. Mam małego brzdąca i muszę kawałek wody znaleźć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 24 Wrz 2016 18:19 

Tu gdzie tą kropkę zrobiłem, koło portu, podobno jest za free. Ale nie gwarantuję.
https://goo.gl/maps/KVvd8vLWrJv

Do wody możesz wejść wszędzie z maluchem. Tylko tych leżaków pilnują skrupulatnie. Ale cóż. Co kraj to obyczaj. ;)
To mnie we Włoszech wkurza. Bo kraj poza tym fajny. I coperto. Jak zapłacisz drożej, to możesz usiąść przy stoliku. Jak mniej , to Cię wygonią. :roll:


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 24 Wrz 2016 18:21, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Rimini i San Marino ?
#55 PostWysłany: 24 Wrz 2016 18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Odnośnie leżaków to jeśli pobyt jest na tydzień czy dłużej to trzeba juz negocjować i dopytywać. Warto tez dopytać w hotelu, potrafią mieć vouchery typu płacisz za 5 dni a leżak masz na 7. Oczywiście jeśli to ma być doraźne na pojedyncze dni to sie płaci normalna cene.
Darmowe kawałki plaż maja tę wadę że są mało/wcale sprzątane. Gęsto, syf, a bez parasola z samym ręcznikiem może być tak sobie - cały dzień na patelni cieżko wytrzymać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 24 Wrz 2016 18:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 797
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
........ nie będę siedział cały dzień - max 2/3 godziny
Jaca to widziałem ..... ale czytałem iż ciężko może być z miejscem i czystością
Bruno - dzięki za info

Bilety mi podpasowały ........ ale trzeba szukać innego kierunku na wakacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 24 Wrz 2016 18:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Na 2-3 godziny to faktycznie opłacalność taka sobie. Ale wygoda jest nieoceniona. Jesli z maluchem bez parasola to nie zapomnij nabyć kremu z filtrem i go stosować, bo mozna sie zdziwić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 25 Wrz 2016 13:56 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
@‌Zibid‌
http://www.abcvacanze.it/spiaggia-libera-rimini.htm

Cytuj:
Rimini:
- Piazzale Boscovich, prima del Bagno 1 (ATTREZZATA con bagni, docce, pedane d'ingresso e servizio salvataggio).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 25 Wrz 2016 16:24 

Zibid napisał(a):
Wintermute napisał(a):
W sezonie są dramatycznie wysokie (oczywiście dla Polaka przyzwyczajonego do leżenia za darmo...). Poza sezonem czyli w drugiej połowie wrześnie robi się pusto ceny spadają i nawet można ponegocjować


Czy w połowie czerwca plaża w Rimini jest już zawalona płatnymi leżakami .....czy to jeszcze przed sezon i można plażować do woli?


Jako, ze kończę tygodniowy pobyt w Ii połowie września w Rimini dodam od siebie kilka słów:
- o tej porze roku działa może 1/5 plaż, trzeba sie postarać, by za leżak z parasolem zapłacić
-z pespektywy pobytu bukowanie miejsc w centrum jest bez sensu, proponuję pobyt przy wybrzeżu (w moim przypadku na wysokosci Rimini Torre Pedrera), stosunkowo łatwo znaleźć miejsce do zaparkowania samochodu, działa bardzo dobrze transport autobusami miejskimi, pociagami, w czerwcu bezpośrednie autokary do San Marino, Mirabilandii Rzymu itp
- nie ma tak, by nie znaleźć między platnymi plażami fragmentów ziemi niczyjej
-co najważniejsze, płatne fragmenty z leżakami zajmują góra 3/4 szerokości plaży, nikt was tam z dzieckiem nie wyrzuci o ile nie rozłożycie ręczników, a co najważniejsze co druga plaża ma ogólnodostępny plac zabaw
Góra
 PM off  
      
#60 PostWysłany: 06 Paź 2016 10:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2013
Posty: 134
Anonymous napisał(a):
Tu gdzie tą kropkę zrobiłem, koło portu, podobno jest za free. Ale nie gwarantuję.
https://goo.gl/maps/KVvd8vLWrJv

Potwierdzam. Koło portu jest darmowa plaża.
_________________
Gdyby Paryż miał morze, to małym Bari byłby
stare przysłowie z Bari, Włochy Południowe

PS: Nie jestem Polakiem, i jeszcze uczę się polskiego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group