Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Maj 2019 20:27 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 323
Loty: 59
Kilometry: 151 609
niebieski
Zakupiłem bilety KRK-HAV poprzez Mytrip - lot AirCanada.
Przesłali Dokument podróżny z numerem zamówienia oraz numerem rezerwacji, którym mam się posługiwać na lotnisku.
Co ciekawe, na stronie AirCanada nie znajduję mojej rezerwacji z numerem z Dokumentu podróżnego.
Sprawdziłem na CheckMytrip i tam pojawił się inny numer rezerwacji, pod którym znajduję rezerwację na stronie AirCanada.
Dlaczego inny numer rezerwacji jest na Dokumencie podróżnym, a inny na CheckMytrip i stronie operatora?
Którym w końcu numerem rezerwacji posługiwać się na lotniskach?
_________________
Pamiętnik lotów
Moje DIY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN Loty do Johannesburga z dużym bagażem z Berlina od 2345 PLN
Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce) Wakacyjny city break w Rumunii za 939 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel (3 noce)
#2 PostWysłany: 06 Maj 2019 20:33 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6230
HON fly4free
tym, pod którym znajdujesz rezerwację na stronie AirCanada
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 06 Maj 2019 20:39 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 323
Loty: 59
Kilometry: 151 609
niebieski
Ogarnąłem: pierwszy lot KRK-MUC jest realizowany przez Lufthansę i numer rezerwacji z dokumentu podróżnego to numer z Lufy.

Teraz z kolei zauważyłem inny problem: podczas zakupu biletów na Mytrip napisali podaj imę / imiona jak w paszporcie, gdzie widnieje Adam Jerzy jak też wpisałem i teraz na stronie AirCanada mam Adamjerzy.
Nie będzie problemu?
_________________
Pamiętnik lotów
Moje DIY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 06 Maj 2019 21:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
Nie powinno być żadnego problemu, często na biletach jak się ma dwa nazwiska też są połączone, albo końcówka nazwiska się nie mieści i też nie ma problemu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 13 Maj 2019 09:36 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 323
Loty: 59
Kilometry: 151 609
niebieski
Niestety po raz kolejny Mytrip zwróciło pieniądze za bilety "because of technical reasons", w związku z tym zakupiłem bilety bezpośrednio w AirCanada.
Wylot w styczniu 2020.
Aktualnie za wybranie jakiegokolwiek miejsca w samolocie chcą opłatę - czy to się zmieni przed wylotem (kiedy?) oraz czy będę miał możliwość wyboru miejsc czy zostaną przyznane losowo?
_________________
Pamiętnik lotów
Moje DIY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 13 Maj 2019 10:08 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8898
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Będziesz mógł wybrać/zmienić dopiero przy odprawie (24 godziny przed lotem), ale te najlepsze, czyli np. przy wyjściu awaryjnym i tak pozostaną płatne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 13 Maj 2019 12:52 

Rejestracja: 09 Kwi 2014
Posty: 753
Loty: 64
Kilometry: 111 587
niebieski
Wybierasz podczas odprawy w aplikacji czy na stronie internetowej, dodatkowo pamiętaj o eTa czyli "vise" odpowiednio wcześniej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 13 Maj 2019 17:51 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 323
Loty: 59
Kilometry: 151 609
niebieski
lukasz354 napisał(a):
Wybierasz podczas odprawy w aplikacji czy na stronie internetowej, dodatkowo pamiętaj o eTa czyli "vise" odpowiednio wcześniej.


Podobno eta jest wydawana na pokładzie AirCanada...
_________________
Pamiętnik lotów
Moje DIY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 13 Maj 2019 17:53 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8898
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Kubańska karta turysty podobno tak.

Ale kanadyjska eTA nie, tylko i wyłącznie przez internet. Ale będzie potrzebna tylko, jeżeli planujesz opuścić lotnisko w Kanadzie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 13 Maj 2019 21:57 

Rejestracja: 27 Lis 2017
Posty: 105
Loty: 85
Kilometry: 175 417
Fafikdog napisał(a):
Niestety po raz kolejny Mytrip zwróciło pieniądze za bilety "because of technical reasons", w związku z tym zakupiłem bilety bezpośrednio w AirCanada.
Wylot w styczniu 2020.
Aktualnie za wybranie jakiegokolwiek miejsca w samolocie chcą opłatę - czy to się zmieni przed wylotem (kiedy?) oraz czy będę miał możliwość wyboru miejsc czy zostaną przyznane losowo?


No to mnie zmartwiłeś... od dłuższego czasu też obserwuję tę trasę na styczeń 2020 i ceny pośredników. Nigdy jeszcze nie kupowałam lotów przez pośredników i gdy już się do tego w jakiś sposób przekonałam, to piszesz, że ten zakup się nie udał:(
Na stronie lini to jakieś 400 zł więcej, które można by przeznaczyć na coś innego....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 14 Maj 2019 00:25 

Rejestracja: 09 Kwi 2014
Posty: 753
Loty: 64
Kilometry: 111 587
niebieski
Sudoku napisał(a):
Kubańska karta turysty podobno tak.

Ale kanadyjska eTA nie, tylko i wyłącznie przez internet. Ale będzie potrzebna tylko, jeżeli planujesz opuścić lotnisko w Kanadzie.


Nie wprowadzaj proszę w błąd, w przypadku tranzytu również jest potrzebna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
sko1czek lubi ten post.
sko1czek uważa post za pomocny.
 
      
#12 PostWysłany: 14 Maj 2019 13:58 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 323
Loty: 59
Kilometry: 151 609
niebieski
Nie ma się co kłócić ?
Mamy tak długie przerwy, że w jedną stronę chcemy wyjść na miasto, a w powrotnej Niagara...
_________________
Pamiętnik lotów
Moje DIY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 14 Paź 2019 21:35 

Rejestracja: 24 Kwi 2018
Posty: 1
[quote="Fafikdog"]Niestety po raz kolejny Mytrip zwróciło pieniądze za bilety "because of technical reasons", w związku z tym zakupiłem bilety bezpośrednio w AirCanada.


ile czasu czekałeś na zwrot z Mytrip? Ja kupowałem już u nich kiedyś nie było problemu a teraz zonk, mam nadzieję, że niedłączę do setek wciętych przze Mytrip Gotogate itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 15 Paź 2019 19:08 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 323
Loty: 59
Kilometry: 151 609
niebieski
5 czy 7 dni roboczych.
_________________
Pamiętnik lotów
Moje DIY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group