Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Sty 2014 21:44 

Rejestracja: 16 Gru 2013
Posty: 109
Zbanowany
Witajcie, mam problem. Kupiłem bilet w tripsta. Problem w tym, ze na e-tix z tripsta nie ma numeru rezerwacji (6 cyfrowego). Tripsta nie odpowiada na emaile. Czy miał ktoś taka sytuacje? Muszę wybrać odpowiednie do mojego stanu zdrowia posiłki...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#2 PostWysłany: 22 Sty 2014 22:02 

Rejestracja: 06 Lis 2011
Posty: 370
niebieski
Nr. etix od tripsta przychodzi w wiadomości "Bilet elektroniczny (E-ticket)" i tam powinieneś mieć sekcję "Numer rezerwacji linii lotniczych".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Sty 2014 22:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
poszuktu napisał(a):
Witajcie, mam problem. Kupiłem bilet w tripsta.

Kiedy dokonałeś zakupu ? W jaki sposób zapłaciłeś ?
Tripsta najpierw wysyła swój nr zamówienia, a dopiero pózniej dane rezerwacji u przewoźnika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Sty 2014 23:07 

Rejestracja: 16 Gru 2013
Posty: 109
Zbanowany
Mam juz etix od tripsta ale numeru nie ma. Zazwyczaj był. Kupowałem u nich wiele razy i nigdy nie miałem takiej sytuacji stad moje zdziwienie. Rzecz w tym, ze lot za 4 dni wiec... Jak każą mi tydzień czekać na odpowiedz od siebie to bedzie kłopotliwe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Sty 2014 02:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
Najlepiej jest dzwonić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 23 Sty 2014 04:10 

Rejestracja: 30 Maj 2013
Posty: 430
Loty: 644
Kilometry: 1 419 433
niebieski
Możesz tez spróbować zadzwonić bezpośrednio do przewoźnika - potwierdzić lot i wybrać rodzaj posiłku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 23 Sty 2014 06:14 

Rejestracja: 16 Gru 2013
Posty: 109
Zbanowany
Chętnie bym zadzwonił do przewoźnika, ale moj hiszpański nie jest najlepszy :) nic:) do tripsta dzwoniłem. Powiedzieli, ze dodzwonią jak osoba oś rezerwacji ustali co i jak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], maczala1 oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group