Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Cze 2021 00:27 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
Próbuję zarezerwować hotel na hiszpańskiej stronie TUI i utknąłem na polu "DNI / NIE".
Próbuję wpisać zarówno nr dowodu, jak i paszport i nic. Daję spację, bez spacji, "/","\"...zero sukcesu.
Jakieś sugestie jak to obejść?
Bez tego nie chce przepuścić dalej do płatności

Załączniki:
tui spain.png
tui spain.png [ 25.97 KiB | Obejrzany 3158 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 19 Cze 2021 00:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
DNI to numer hiszpańskiego dowodu osobistego, a NIE to jego odpowiednik dla obcokrajowców.

O ile dobrze kojarzę, to format DNI to 8 cyfr, a po nich wielka litera, czyli np. 12345678A. A NIE ma format wielka litera, 7 cyfr, wielka litera, czyli np. A1234567A.

Jeżeli formularz jest ustawiony pod DNI/NIE to innych formatów nie przepuści.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 19 Cze 2021 15:43 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
Na czacie dowiedziałem się, że bez nr DNI/NIE nie da się kupić pobytu poprzez hiszpańskie TUI.
Jeszcze w ubiegłym roku chyba tego pola nie było, w każdym bądź razie jakoś udało się kupić. Z tego co czytałem ten numer jest potrzebny jak się chce pracować/studiować/kupić mieszkanie ale żeby do zakupu wyjazdu na wakacje...Strasznie pod górę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group