Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 18 Paź 2016 14:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1762
srebrny
@‌Pawel_T‌
No mnie trochę wprowadziłeś w błąd, ja zrozumiałem, ze po interwencji nie dostałeś nic, ani EL, ani śniadania, ani upa.
Może inni zrozumieli inaczej...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
#42 PostWysłany: 18 Paź 2016 14:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
OK, po prostu chodzilo mi o to, ze infolinia pomogla = dostalem benefity wynikajace ze statusu, bez upgrade.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 20 Cze 2022 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2326
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Z racji, że ostatnie posty są bardzo stare, chciałem zapytać, czy ostatnio ktoś nocował w sieci Hilton rezerwując przez OTA i jak wyglądała sprawa podpięcia tej rezerwacji pod konto Hilton Honors? W sumie najbardziej zależałoby mi na tym, aby ta noc liczyła się do statusu. Niestety nie mogę znaleźć adresu email do hotelu, do którego mam rezerwację. Próbuję zdobyć, aby zapytać o możliwość dopisania mojego numeru Hilton.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 20 Cze 2022 12:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1035
srebrny
Adres hotelu -> duże prawdopodobieństwo że znajdziesz na ich profilu facebook (konkretnego hotelu oczywiście).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 20 Cze 2022 12:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2711
HON fly4free
Na 99% taka noc nie będzie Ci się liczyła do statusu.
Jak odpowiednio zagadasz będziesz mógł skorzystać ze wszystkich przywilejów.
Na punkty również nie będziesz mógł liczyć.


Ostatnio edytowany przez Garmond, 20 Cze 2022 12:44, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Enzym uważa post za pomocny.
 
      
#46 PostWysłany: 20 Cze 2022 12:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Darek M. napisał(a):
Z racji, że ostatnie posty są bardzo stare, chciałem zapytać, czy ostatnio ktoś nocował w sieci Hilton rezerwując przez OTA i jak wyglądała sprawa podpięcia tej rezerwacji pod konto Hilton Honors? W sumie najbardziej zależałoby mi na tym, aby ta noc liczyła się do statusu. Niestety nie mogę znaleźć adresu email do hotelu, do którego mam rezerwację. Próbuję zdobyć, aby zapytać o możliwość dopisania mojego numeru Hilton.


To już nie te lata gdzie ktoś przymyka oko i dopisuje...
Ultra-rzadko się to udaje, o ile w ogóle.
Jak ładnie się pouśmiechasz to będziesz miał po prostu upgrade itp.

Dlatego jak liczysz na wszystkie przywileje zapomnij o OTA.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 20 Cze 2022 12:34 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
@Darek M.: najlepiej zamiast podpinać z wyprzedzeniem, zgłosić to na recepcji przy check-inie ; z moich doświadczeń wynika, że zwykle recepcjonista wklepie bez problemu numer do rezerwacji (a jak odmówi, to wklepie inny zagadany na kolejnej zmianie ;-), a co się potem stanie z tym, to już loteria: na ogół nie dostaniesz punktów / zaliczonego noclegu, ale mi jedna noc tą drogą w tym roku wpadła na konto z OTA tak jakby była zrobiona via hilton dot com ;-)

Co do przywilejów - też loteria, zwykle łatwiej o nie. Już pisałem gdzieś patent na dłuższe niż 1 noc pobyty : pierwsza noc oficjalnym kanałem, a kolejne via OTA - wtedy zwykle nie ma żadnych problemów z wszystkimi przywilejami na cały pobyt. Ale gwarancji oczywiście nikt ci nie da. Znów - lepiej to załatwiać ad hoc na miejscu ustnie, niż pisząc wcześniej maile - te ostatnie lubią się trzymać reguł programu i być odmowne...
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#48 PostWysłany: 20 Cze 2022 13:37 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1164
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
@Darek M. Odpowiem z doświadczenia z noclegu Hampton Birmingham z ostatniej soboty.
Na prośbę o dopisanie, recepcjonistka wyraziła zgodę. Rezerwacja widoczna w app. Jednak nie wpadły ani punkty ani noclegi do statusu.
Góra
 Profil Relacje PM off
LonDynia uważa post za pomocny.
 
      
#49 PostWysłany: 05 Sty 2023 22:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sty 2023
Posty: 3
Odkopię temat, bo akurat pracuję w branży.

Rezerwacje zrobione przez pośredników nie kwalifikują się do punktów. Nie powinny również dawać benefitów związanych z MyWay czy statusem konta HH, jednak hotele przymykają na to oko. Sam niekoniecznie uznaję benefity dla osób rezerwujących przez 3rd party, ale jeśli już to robię, to podkreślam, że to dobra wola hotelu.

Z dodanym profilem HH każda rezerwacja będzie widoczna w apce HH czy na stronie, jednak przyznawanie punktów jest podyktowane jak system hotelowy rozpozna rezerwację. Nie chcę za dużo zdradzać, ale otwierając rezerwację w Hiltonowym systemie od razu masz informację czy ta kwalifikuje się do punktów czy nie.

Pozdrawiam! :)
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 13 Sie 2023 11:04 

Rejestracja: 12 Sie 2023
Posty: 5
Ja korzystając z OTA normalnie dostaję punkty i naliczają mi punkty. Co prawda korzystałem tylko w jednym hotelu (DT Trieste), ale działało normalnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group