Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 15 Wrz 2022 21:56 

Planuję zakupić bilet na lot liniami Turkish Airlines na trasie Gaziantep - Stambuł. Będzie to lot powrotny więc nie mogę odprawić się przed wyjazdem z Polski. Czy w takim przypadku jak odprawię się online (np. w aplikacji mobilnej albo na stronie internetowej) to mogę posługiwać się kartą pokładową na telefonie (drukarki nie zabieram ze sobą) czy też muszę odprawić na lotnisku i tam mi wydrukują takową kartę.
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 15 Wrz 2022 22:14 

srebrny
https://www.turkishairlines.com/en-az/a ... n-options/

Lotnisko wylotu jest na liście, więc automatycznie otrzymujesz odpowiedź na zadane pytanie.
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 15 Wrz 2022 22:32 

Kothson napisał(a):
https://www.turkishairlines.com/en-az/any-questions/check-in/airport-check-in-options/

Lotnisko wylotu jest na liście, więc automatycznie otrzymujesz odpowiedź na zadane pytanie.

Dziękuje za pomoc, ale już całkiem jestem skołowany.
Jest online boarding pass a nie ma mobile?
Rozumiem że mam dwie opcje:
1. Odprawiam się online, ale skąd wezmę kartę pokładową? Z tego kiosku?
2. Odprawiam się w "okienku" przy nadaniu bagażu i tam drukują mi kartę.

Czy dobrze myślę.
Nie mam praktyki w lotach za wyjątkiem tanich linii w Europie.
 Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 15 Wrz 2022 22:50 

srebrny
Can you check-in at the airport Turkish Airlines?

Self-service check-in gives you the option to check-in at the airport using our self-service kiosks. You can use the Turkish Airlines self-service kiosks to check in quickly at the airport and avoid the lines.

Wpiszesz PNR / nazwisko i sobie wydrukujesz ...

Chyba że lubisz small talk'i lub chciałbyś spróbować poderwać sympatyczną Panią (lub Pana) z obsługi Turkish'a to wtedy podejdź do check in, natomiast taka przyjemność będzie Cię kosztowała przymusowym staniem w kolejce wraz z osobami nadającymi bagaż.
 Relacje PM off
kotek.miauek uważa post za pomocny.

#25 PostWysłany: 18 Wrz 2022 16:48 

Dzień dobry, czy mogłabym prosić o pomoc w mojej sprawie? Dzisiaj dostałam informację o zmianie daty mojego lotu z Warszawy do Stambułu, z 19. na 18. października. Sęk w tym, że przez zmianę terminu mam długie międzylądowanie (27h) przed moim następnym lotem Stambuł-Mauritius. Nie chcę przebookowywać drugiego lotu ze względu na zaplanowane noclegi. Czy w tym przypadku przysługuje mi darmowy nocleg oferowany przez linię oraz czy mogę odebrać bagaż rejestrowany po 1. locie i nadać go ponownie przed 2. lotem? Na stronie przewoźnika jest to mocno zagmatwane. Jest to lot łączony, w ramach jednego biletu. Pozdrawiam!
 Relacje PM off  

#26 PostWysłany: 18 Wrz 2022 16:51 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Co do noclegu, to dobra wola przewożnika, bo 18/10 jest lot tego samego dnia na MRU.
Co do bagażu, to możesz go odebrać i nadać ponownie w IST
 Relacje PM off  

#27 PostWysłany: 18 Wrz 2022 17:05 

Zeus

Dziękuję za szybką odpowiedź. Przylatuję dopiero o 22:25 czasu lokalnego. Widziałam, że jest lot na Mauritius o 01:50 19/10, tylko czy w tym przypadku mogę zmienić datę drugiego lotu bez ponoszenia kosztów? Nie chcę podejmować prób przebookowania lotu jeśli musiałabym dopłacić sporą kwotę pieniędzy.
 Relacje PM off  

#28 PostWysłany: 18 Wrz 2022 17:28 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Jeżeli jest zmiana godzin, to bez problemu/za darmo zmienią lot także z IST do MRU na 19/10 o 01:50. Zadzwoń na biuro Turkisha
 Relacje PM off  

#29 PostWysłany: 30 Paź 2022 00:59 

Loty: 1
Kilometry: 855
Mam problem.
Nie mogę odprawić się on-line za pomocą apki oraz web.
Wszystkie zmiany w rozkładzie potwierdzone z konsultantkami i problem dalej występuje.
W końcu ostatnia osoba, z którą rozmawiałem wspomniała o tym, że jeden lot na bilecie jest realizowany przez inną linie6( Vietnam Airlines).
Czy tak faktycznie może być?
Trochę dziwna sytuacja, rok temu leciałem Aeromexico, jeden z lotów realizowany był przez Airfrance - a checkin on-line przebiegł bez problemów.
 Relacje PM off  

#30 PostWysłany: 09 Lis 2022 10:40 

I jak sobie poradziłeś z tą odprawą? Mam ten sam problem, drugi odcinek lotu realizowany przez Indigo i wyświetla się komunikat "You must complete your transactions from the other airline's counters since your flight is operated by another airline.".
 Relacje PM off  

[ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], dmirstek oraz 5 gości