Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Paź 2016 08:43 

Rejestracja: 13 Mar 2012
Posty: 20
Może ktoś ma doświadczenie z rezerwacją hotelu przez ThomasCook, oferta która mnie interesuje jest w dobrej cenie, ale zapis " is the lead passenger a UK or Northern Ireland resident: We are very sorry we cannot accept your booking. Unfortunately Thomas Cook is unable to accept bookings from customers outside of in the Republic Of Ireland as we are not licensed to sell travel services in other countries" ogranicza zakup. Czy można to ominąć ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 20 Paź 2016 10:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
A czy ten sam obiekt nie jest dostępny na stronie niemieckiej? Tam nie powinno być żadnych problemów.
Poza tym, zdecydowana większość oferty TC jest dostępna w polskim Neckermannie, ale o obiekty z oferty nie pochodzącej bezpośrednio od polskiej spółki trzeba pytać w biurach Neckermanna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Paź 2016 12:47 

Rejestracja: 13 Mar 2012
Posty: 20
Masz rację, ale na stronie niemieckiej Thomas Cook ten hotel jest w znacznie wyższej cenie , tak jak i w naszym Neckermanie , który należy do koncernu TC, dzięki za odpowiedz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Paź 2016 13:58 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 223
Loty: 35
Kilometry: 22 862
Brałem hostel w Berlinie z ThomasaCooka i nie było problemu żadnego. Jeszcze wtedy mieli biuro w Polsce, to po rezerwacji dzwonili potwierdzić czy aby na pewno składaliśmy rezerwację, co mnie wtedy zdziwiło.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Paź 2016 20:50 

Rejestracja: 01 Cze 2016
Posty: 411
Na wyspach jest setki tysięcy polskich rezydentów!

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Sty 2018 23:48 

Rejestracja: 16 Sty 2016
Posty: 64
Odświeżam temat. Planowałam wykupić u nich pakiet lot+nocleg do Gambii, wychodzi bardzo korzystnie (już od ok 300 funtów za tydzień + dolot do UK), dużo bardziej, niż jakikolwiek składak, nawet z promocyjnymi cenami czarterów z Polski. Oczywiście wiedziałam, że mogą być problemy z uwagi na to, że nie jesteśmy obywatelami UK. Podczas rozmowy na chacie pracownik stwierdził jednak, że nie chodzi o obywatelstwo - wymagany jest adres w UK i brytyjska karta kredytowa. Jedno i drugie da się, że tak powiem "załatwić". Ciągle jednak mam pewne obawy, czy to przejdzie, czy obejmuje nas w takim wypadku ubezpieczenie etc. Pracownik coś mgliście tłumaczył, że w takim przypadku jak nasz, powinniśmy udać się do biura Thomas Cook. No na pewno, już lecę do Londynu :P Ma ktoś jakieś doświadczenie w tym temacie, leciał ktoś z nimi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: thomas cook
#7 PostWysłany: 19 Wrz 2018 22:08 

Rejestracja: 08 Wrz 2018
Posty: 5
Witam, czy leciał ktoś z Was do Grecji z Manchesteru liniami thomas cook?? Chodzi mi konkretnie o odprawę. Czy można ją zrobić na lotnisku??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: thomas cook
#8 PostWysłany: 19 Wrz 2018 22:15 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22326
https://www.thomascookairlines.com/en/f ... eck-in.jsp
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 18 Sty 2019 23:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2120
platynowy
Czy ceny lotów są u nich dynamiczne w sensie czy może spaść cena za dany lot? Konkretniej może, czy ktoś widział że cena spadła?
Mam na oku jeden lot i nie wiem czy wstrzymać się z zakupem bo może spaść czy kupować bo może tylko rosnąć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 19 Sty 2019 19:18 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
@onufry_z z mojego skromnego doświadczenia: ceny są bardzo dynamiczne - raz jest 185 funtów, a raz 99 funtów. Ale po okresie 90 dni przed wylotem na zniżki już bym nie liczył, moim zdaniem optymalny czas na zakkup niletu to około 2 miesiące przed wylotem.
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off
onufry_z uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 05 Mar 2019 20:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2120
platynowy
Na 60 i kilka dni przed lotem cena spadła z 40,99 do 20,99 funtów.
Dla potomności.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 26 Kwi 2019 14:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2012
Posty: 203
Loty: 117
Kilometry: 110 182
niebieski
jak wygląda odprawa w Thomas Cook Airlines?
widzę, że online jest dostępna 24h przed lotem - Online check-in opens 24 hours before departure.
trochę późno, co dalej? jest pdf, czy kod który mogę z telefonu pokazać?
nie znalazłem info o opłatach, stąd mniemam, że jest darmowa na lotnisku?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 27 Kwi 2019 20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2120
platynowy
Na czacie napisali mi ze darmowa na lotnisku z tym ze pytałem konkretnie o Dalaman. Lepiej upewnij się na tym ich czacie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 28 Kwi 2019 09:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2015
Posty: 274
@bizqit
Odprawiałem się dwa razy w ostatnim miesiącu na trasie BHX - RMF. Oba loty odprawiane online 24h przed, tylko dlatego, aby mieć przydzielone miejsca przed tymi co się będą odprawiali na lotnisku. W obu przypadkach dostajesz maile z pdfami z info: "Please print your boarding passes in A4 format, you will be asked to show your boarding passes both at security inspections and gate or upfront at your baggage drop-off."
Na lotnisku jest darmowa, ale zabiera trochę więcej czasu. W naszym przypadku byliśmy lekko spóźnieni na lot z Birmingham i Pani przy okienku była wyraźnie zadowolona, że wcześniej dokonaliśmy odprawy online.
Góra
 Profil Relacje PM off
bizqit lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 09 Maj 2019 14:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2012
Posty: 203
Loty: 117
Kilometry: 110 182
niebieski
@micnur dzięki, odczytałem po fakcie, ale innym się przyda
dodam tylko, że pdf można na spokojnie z telefonu pokazać
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: adikovsky oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group