Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Gru 2015 00:27 

Rejestracja: 25 Lis 2011
Posty: 263
niebieski
Głupio zapytam o Playa Largo, ale znalazłam co najmniej 3 takie lokalizacje na Kubie, jakby ktoś mógł sprecyzować, w której części Kuby leży ta, o której wszyscy piszą na forum i czy są tam casa partuculares? Mam też pytanie, czy na osławionej Cayo Coco są casa particulares, bo jak szukam hoteli, to wyskakują takie ceny, że aż zęby bolą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 14 Gru 2015 11:25 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
na samym Cayo coco nie ma cas, bo to obszar z resortami dla obcokrajowców i lokalsi nie mają tam domów
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 14 Gru 2015 13:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Wrz 2012
Posty: 276
Loty: 162
Kilometry: 413 398
niebieski
lia napisał(a):
Głupio zapytam o Playa Largo, ale znalazłam co najmniej 3 takie lokalizacje na Kubie, jakby ktoś mógł sprecyzować, w której części Kuby leży ta, o której wszyscy piszą na forum i czy są tam casa partuculares? Mam też pytanie, czy na osławionej Cayo Coco są casa particulares, bo jak szukam hoteli, to wyskakują takie ceny, że aż zęby bolą.


Jedyne rozwiązanie dla ciebie jak nie chcesz brac hotelu all to casy w Moron i dojeżdżanie do Cayo Largo taxi albo autobusami pracowniczymi
_________________
"Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku"

Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 14 Gru 2015 20:19 

Rejestracja: 25 Lis 2011
Posty: 263
niebieski
dzięki za info,
a udało się Wam znaleźć hotel na Cayo Coco poniżej 100 euro, jeżeli tak, to przez jaką stronę szukliście?
Ja sprawdzałam na galahotels, gdzie zwykle ceny są przychylniejsze niż gdzie indziej, ale niestety horrendalnie drogo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 15 Gru 2015 14:24 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
możesz poszukać na stronach niemieckich biur podróży - jest dużo taniej lub spać poza Cayo
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 16 Gru 2015 00:24 

Rejestracja: 25 Lis 2011
Posty: 263
niebieski
Do Varadero mnie specjalnie nie ciągnie, pływanie z delfinami mam zaliczone w Meksyku - warto było. Jeśli nie Cayo Coco to jaką nieskomercjalizowaną, a jednocześnie piękną plażę polecacie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 16 Gru 2015 10:33 

Ja wiem, że Varadero to tylko kurort ale naprawdę jest to bardzo kiepski kurort i poza leżeniem w hotelu tam naprawdę nie ma co robić. A nawet te plaże są tam mocno średnie.
Góra
 PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Gru 2015 10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Wrz 2012
Posty: 276
Loty: 162
Kilometry: 413 398
niebieski
Antia napisał(a):
lia napisał(a):
Głupio zapytam o Playa Largo, ale znalazłam co najmniej 3 takie lokalizacje na Kubie, jakby ktoś mógł sprecyzować, w której części Kuby leży ta, o której wszyscy piszą na forum i czy są tam casa partuculares? Mam też pytanie, czy na osławionej Cayo Coco są casa particulares, bo jak szukam hoteli, to wyskakują takie ceny, że aż zęby bolą.


Nie ma, sa tylko hotele z wiecznie pijanymi angielskimi allinclivowcami. Dojazdu publicznego tez nie ma, kursuja autobusy z pracownikami hotelowymi, kontrola przy wyjezdzie z grobli, lacznie z paspzortem.

W niedalekim Ciego de Avila lub Moron sa casy, ale czy Caoo Coco jest warte odwiedzenia, bym polemizowala.


Ja się muszę nie zgodzić. Jeżeli chodzi o Cayo Guillermo, które jest kawałek dalej od Cayo Coco to sa tam tylko 4 hotele i nie ma tam żadnych pijanych angoli :) Ogólnie atmosfera jest bardziej rodzinna. Byłem na większości plaż na Kubie i zdecydowanie twierdze, że najładniejsze są w Cayo Guillermo a najbardziej w hotelu Sol Cayo Guillermo. Varadero nie polecam zmarnowany czas tam jechać.
_________________
"Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku"

Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 30 Wrz 2016 07:26 

Rejestracja: 24 Lip 2012
Posty: 111
Cześć,
Chciałbym usystematyzować i skupić w jednym miejscu wszystkie stronki przez które można rezerwować noclegi w resortach na Kubie (Cayo Coco, Cayo Santa Maria, Cayo Guillermo, Cayo Largo):

http://transturhavana.com
https://www.travelrepublic.ie/v2/
https://www.neckermann-reisen.de/
https://www.alpharooms.com/
http://www.travel24.com/

Będę wdzięczny za kolejne propozycje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 23 Paź 2016 11:53 

Rejestracja: 13 Paź 2013
Posty: 35
Loty: 113
Kilometry: 218 622
My polecamy galahotels.com
Jak my porównywaliśmy na kwiecień 2015 mieli najlepsze ceny na cayo coco.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 24 Paź 2016 16:19 

Rejestracja: 28 Lut 2012
Posty: 176
jeśli chodzi o noclegi na Cayo guillermo i playa pilar to najlepsze ceny są na otel.com + kod 6% :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group