Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Lut 2016 18:53 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 709
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
Nie mogę dodać lotu United Airlines do Checkmytrip; już kiedyś też tak miałem; ktoś wie dlaczego, czy może robię coś żle? czy United Airlines nie działa na Amadeus i to dlatego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Chorwacji za 977 PLN. Loty z Katowic do Puli + apartament Wakacje w Chorwacji za 977 PLN. Loty z Katowic do Puli + apartament
Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie
#2 PostWysłany: 27 Lut 2016 19:33 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3237
srebrny
UA wrzuca do Amadeusa wyłącznie rezerwacje gdzie jakiś segment jest wykonywany przez inną linie. Jeśli całość jest operowana przez United to nie będzie jej w checkmytrip.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lukasz666 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 14 Lip 2016 16:38 

Rejestracja: 14 Lis 2012
Posty: 278
niebieski
Witam.
Zarezerwowalem lot na stronie United (rezerwacja sklada sie z lotow liniami United, Lufthansa i Air Canada). Dostalem maila z potwierdzeniem oraz numerami e-ticektow, pieniedze zeszly z konta. Chcialem sprawdzic podroz na stronie CheckMyTrip, jednak gdy podaje dane pojawia sie informacja ze rezerwacji nie mozna znalezc.

Czy wplyw na to ma Amadeus?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 14 Lip 2016 21:57 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2187
złoty
Zaloguj się do swojej rezerwacji w United. Masz tam możliwość kliknięcia opcji która pokaże numer Amadeusowy. Nie zdziw się jak pod tym kodem w CMT będzie pokazywać tylko kawałek rezerwacji.Moja ostatnia rezerwacja w United (6 lotów w tym dwa LO) była w Amadeusie rozdzielona na trzy rezerwacje, każda z osobnym numerem. Jeśli tak będzie próbuj je szukać przez saudi po numerze eticket.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ogt uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 14 Lip 2016 22:22 

Rejestracja: 14 Lis 2012
Posty: 278
niebieski
Dzieki, faktycznie pod numer potwierdzenia United jest odnosnik "View additional confirmation numbers." i tam jest podany dodatkowy numer, ktory bez problemu pasuje w CheckMyTrip. W moim przypadku jest wszystko na jednej rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 14 Lip 2016 22:24 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22423
jak-znalezc-informacje-o-swojej-rezerwacji-v0-3,225,76112
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 17 Mar 2017 13:03 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Albo ja jestem tępy i nie potrafię korzystać, albo Checkmytrip się popsuło. Przywykłem już, że strony internetowe różnych instytucji są dostosowywane do tych głupich smartfonów, przez co zaczynają wyglądać jak dla upośledzonych. Ale tu w ogóle nic nie ma, tylko możliwość ściągnięcia aplikacji. Nawet jak się zaloguję, to można tylko dodać swoje loty. A kiedyś był zegar światowy, informacje o lotniskach itd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 17 Mar 2017 13:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
https://www.checkmytrip.com/cmt/apf/cmt ... E=NCMTNCMT
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
obibok uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 17 Mar 2017 14:57 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Dzięki. A jak się w to wchodzi "normalną" drogą? Jeszcze z miesiąc temu mi się udało, a dziś już nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 17 Mar 2017 17:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Znając życie wygaszają starą stronę.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 17 Mar 2017 18:27 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
No tak to wygląda. Kurde, coraz więcej stron przechodzi na te okropne wersje tabletowe - wygląda to jak w początkach internetu, gdy strony były takie prymitywne, z wielkimi napisami i próba wydruku wymagała dwudziestu kartek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group