Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Sie 2014 12:25 

Rejestracja: 12 Paź 2010
Posty: 83
Mam takie pytanie, czy jeśli kupię bilet Ryanair na stronie jakiegoś OTA - opodo, bravofly, govolo czy innego, to czy gdybym chciał później dodać bagaż, czy jest to możliwe już bezpośrednio na stronie Ryanair, czy też jedynie u pośrednika gdzie się kupowało?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#2 PostWysłany: 14 Sie 2014 12:47 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8825
Loty: 988
Kilometry: 945 167
platynowy
Możesz wejść w swoją rezerwację na stronie Ryanaira i robić, co chcesz. W ten sam sposób musisz choćby zrobić odprawę online.

Zwróć tylko uwagę, że np. w Bravofly (u innych Ryana nie kupowałem) otrzymujesz w potwierdzeniu rezerwacji przez nich spreparowany adres mailowy, którego podanie jest wymagane do odnalezienia rezerwacji na stronie tego przewoźnika.
Tam jedną z opcji jest zmiana adresu e-mail, więc pewnie wtedy możesz podać swój i potem będzie ok.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 14 Sie 2014 13:21 

Rejestracja: 12 Paź 2010
Posty: 83
Super dzięki za info! Bo już się obawiałem, że trzeba będzie dodawać na OTA, wnosić dodatkowe opłaty za kartę itp :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 14 Sie 2014 13:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Ale jakbyś kupił Wizzair przez agenta to dodawanie bagażu już tylko przez infolinię. (Takie uzupełnienie, odpowiedź na przyszłe pytanie jakby ktoś kiedyś tu wszedł je zadać :))
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 14 Sie 2014 13:47 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8825
Loty: 988
Kilometry: 945 167
platynowy
zbyhu napisał(a):
Ale jakbyś kupił Wizzair przez agenta to dodawanie bagażu już tylko przez infolinię. (Takie uzupełnienie, odpowiedź na przyszłe pytanie jakby ktoś kiedyś tu wszedł je zadać :))


Chyba nie do końca.
Zaciekawiło mnie to, więc wszedłem w 2 swoje rezerwacje na Wizzair, robione u różnych pośredników.
Kiedy kliknąłem w "dodaj usługi", wyświetliła mi się opcja logowania.
Ponieważ mam konto na Wizzair, zalogowałem się i mogłem dodać bagaż itd.
Wygląda zatem, że warunkiem koniecznym jest posiadanie konta na Wizzair.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 14 Sie 2014 13:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Ok, może coś się zmieniło. Jakiś rok temu robiłem rezerwacje z kuponów edreams i musiałem dodawać przez infolinię. Dzięki za info, bo tak za kilka tygodni znowu będę musiał dodać ten większy podręczny.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 16 Sie 2014 20:54 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3920
platynowy
Od kilku miesięcy można w Wizz dodawać usługi online dla rezerwacji od OTA.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
arturro uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 16 Sie 2014 22:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
O, dobrze wiedzieć, niepotrzebnie traciłem ostatnio czas i kilka groszy z konta Skype na telefon do nich :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 23 Sie 2019 22:27 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 511
niebieski
Chce dodać bagaż do rezerwacji w Opodo.

Czy będę mógł to zrobić na stronie FR? i po tamtych cenach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 24 Sie 2019 11:55 

Rejestracja: 29 Sie 2014
Posty: 34
bronek40 napisał(a):
Chce dodać bagaż do rezerwacji w Opodo.

Czy będę mógł to zrobić na stronie FR? i po tamtych cenach?


Witam,
Ja kupiłem co prawda poprzez edreams (ale na karcie obciążenie od opodo) i mogę bez problemu na stronie FR po wpisaniu numeru rezerwacji dokupić bagaż, wejście priority itd. Oczywiście po cenach FR
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 04 Gru 2019 22:59 

Rejestracja: 10 Kwi 2016
Posty: 49
Hej. Chce kupic bilet przez bravofly. Oczywiscie w najtanszej wersji jest lot bez bagazu,ale potrzebuje jeden nadawany. Jak to zrobić najlepiej? Lot jest z 2 przesiadkami i napisani sa rożni przewoźnicy. Czy to jest tak ze musiałabym u wszystkich wykupic ten bagaż?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 05 Sty 2020 23:00 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 511
niebieski
Witam

Opodo

1 po jakim czasie od rezerwacji dostanę bilet akurat mowa o FR. To się dzieje automatycznie czy jakaś ingerencja pracownika opodo jest potrzebna?

2 czy w opodo przechodzi revolut?

3 płatność jest od razu czy trzeba czekać?

Dzięki

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 05 Sty 2020 23:10 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
1) 10-15 minut max.
2) tak (40 dni temu)
3) od razu - co jak co, ale pieniazki sa dla nich najwazniejsze ;-)
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off
bronek40 uważa post za pomocny.
 
      
#14 PostWysłany: 05 Sty 2020 23:12 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 511
niebieski
Rozumiem dni świąteczne też 10-15min

Sent from Honor 10
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group