Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Lip 2017 12:36 

Rejestracja: 24 Mar 2015
Posty: 75
Loty: 10
Kilometry: 9 470
Witam, w BA mam opłaconą rezerwację na dwie osoby. Pytanie czy jeśli będe chciał tylko ja polecieć to taki manewr przejdzie czy mogą być problemy jak jedna osoba się nie stawi na lotnisku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu
Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze
#2 PostWysłany: 18 Lip 2017 12:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2942
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Żadnych problemów. A jak dobrze zakombinujesz to i miejsce obok będziesz miał wolne 8-)
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
balajanek lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 18 Lip 2017 13:10 

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 2
@Tom K co to znaczy "dobrze zakombinujesz?"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Lip 2017 13:19 

Rejestracja: 26 Maj 2013
Posty: 113
NP odprawa online, i już nikt nie dostanie tego miejsca przy odprawie na stanowiskach. No, chyba że trafi się overbooking, mnie tak na ostatnią chwilę dosadzili kogoś w Turkish.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Lis 2017 13:35 

Rejestracja: 08 Wrz 2015
Posty: 87
W BA miałem jeszcze bardziej skomplikowaną sytuację. Była rezerwacja dla mnie i dla X. X Nie leciał, poleciał Y na innej rezerwacji. Przy check in zgłosiłem to i Y leciał na miejscu Xa bezproblemowo.
W drodze powrotnej było jeszcze lepiej bo Y dostał miejsce obok nielecącego Xa i w sumie ja i Y zajmowaliśmy trzy fotele (:
Ale oczywiście nie ma nic za darmo, bilet Xa był not refundable :( i przepadł.
Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 03 Lis 2018 05:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 307
Ja też mam podobną sytuację. Rezerwacja jest na dwie osoby, a leci jedna. Czy jak odprawię dwie osoby, celem zachowania wolnego miejsca, to nie będzie późniejszych problemów, typu wywoływanie nieobecnej osoby, czy niewygodne pytania?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 03 Lis 2018 05:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 767
Loty: 220
Kilometry: 442 694
niebieski
Pamiętam jak 2011 byłem z tego powodu przesłuchiwany na lotnisku w torp :D
_________________
Image
Relacja z Malawi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: siemankowitam oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group