Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Lis 2015 15:19 

Rejestracja: 03 Lis 2015
Posty: 3
Witam
Czy stawki hotelowe na Alpharooms.com na Grecje są takie same dla innych narodowości oprócz UK IR US.Zamierzam zabukować tani hotel na Rodos latem.
Czy ktoś kiedyś musiał dopłacać kasę w hotelu?

Bardziej chodzi mi o możliwośc dopłaty za pobyt niż anulowanie rezerwacji.

Miałem wcześniej rezerwację na Travelrepublic ale została anulowana gdy zapytałem ich mailowo czy jako Polak mogę korzystać z ich rezerwacji hotelowych więc postanowiłem spróbować z Alpharooms .
Cytat z maila od Travelrepublic

Unfortunately all our rates are for UK passport holders only. I have cancelled your booking free of charge and refunded €1.00 to you and sent a cancellation receipt to your email address. I am sorry for any inconvenience caused.Kind Regards,

Troche dziwna odpowiedż bo strona działa też z Irlandii.
Cytat z maila od Alpharooms

Thank you very much for your message.

The rates on our website are just for UK/IR or US citizens. A lot of destinations have different rates for different nationalities. It might be worse if you call the hotel direct and ask them if they charge for Polish citizens different.


Ostatnio edytowany przez wladek5 03 Lis 2015 19:17, edytowano w sumie 6 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu Podróż na Majorkę za 1351 PLN. Loty SWISS z Wrocławia i 5 nocy w hotelu
#2 PostWysłany: 03 Lis 2015 16:04 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
Pośrednio odpowiedź znajdziesz w tym temacie:
lowcostholidays-com-naprawde-tylko-dla-ludzi-z-uk,20,67249

Ja kilka lat temu korzystałem z alpharooms, i mimo że nie jestem rezydentem uk nie było problemu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wladek5 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 03 Lis 2015 16:08 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Ja również korzystałem kilkukrotnie z alpharooms i nie było żadnych problemów. Mojej siostrze natomiast sprzedali pokój w hotelu, w którym nie było już miejsc, o czym poinformowali dwa dni przed wyjazdem. W zamian zaoferowali niestety hotel w gorszym standardzie w tej samej cenie (ale z HB zamiast tylko śniadań). Niemniej jednak dobrze jest się upewnić, czy inni pośrednicy mają ten sam hotel w ofercie, żeby nie mieć później niespodzianki, bo obsługa klienta u nich woła o pomstę do nieba.
Góra
 Profil Relacje PM off
wladek5 uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 03 Lis 2015 16:08 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3574
złoty
Robiłem kilka rezerwacji i nigdy nie było problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off
wladek5 uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 03 Lis 2015 16:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
Zawsze wszystko bezproblemowo
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
Aleksandra_Ka lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 03 Lis 2015 16:53 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 211
niebieski
korzystam często z ich pośrednictwa i pierwszy raz słyszę o innych cenach dla polskich obywateli :shock: zawsze było zgodne z rezrwacją :D
Góra
 Profil Relacje PM off
wladek5 uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 03 Lis 2015 17:15 

Rejestracja: 31 Paź 2012
Posty: 194
Owszem ceny często są niższe niż na booking.com ale dla wszystkich. Pewnie w cytowanym zapisie mieli na myśli różnice kursowe lub nieznane im polskie opłaty czy podatki.

Wysłane z mojego MSP4505 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
wladek5 uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 03 Lis 2015 18:24 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 418
srebrny
Może autor napisze coś więcej. Od lat korzystam z tego serwisu i jestem zdumiony. Za tydzien mam pobyt od nich.
Góra
 Profil Relacje PM off
wladek5 uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 03 Lis 2015 20:18 

Rejestracja: 31 Paź 2012
Posty: 194
Automatyczna rezerwacja internetowa jest bardzo prosta i tania pod warunkiem, że klient nie zawraca gitary. Jak wydzwania i wysyła maile to nie jest dobrym klientem. Na lowcostholiday anulowali trochę rezerwacji rodakom co się dopytywali czy mogą rezerwować. O anulowaniu rezerwacji na Travelrepublic nigdy nie słyszałem, ale też nie słyszałem aby ktoś się pytał czy może rezerwować. Czyżby pracownicy portali bali się , że jakiś Polak zepsuje internet?


Wysłane z mojego MSP4505 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 03 Lis 2015 20:27 

Rejestracja: 03 Lis 2015
Posty: 3
jawach napisał(a):
Automatyczna rezerwacja internetowa jest bardzo prosta i tania pod warunkiem, że klient nie zawraca gitary. Jak wydzwania i wysyła maile to nie jest dobrym klientem. Na lowcostholiday anulowali trochę rezerwacji rodakom co się dopytywali czy mogą rezerwować. O anulowaniu rezerwacji na Travelrepublic nigdy nie słyszałem, ale też nie słyszałem aby ktoś się pytał czy może rezerwować. Czyżby pracownicy portali bali się , że jakiś Polak zepsuje internet?


Wysłane z mojego MSP4505 przy użyciu Tapatalka


Wyjasnilo sie - to hotel odrzucil rezerwacje
Thank you for your Customer Support Request.

The hotel refused to accept this booking as you are Polish citizens and they only accept British nationals booked through Travel Republic.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 18 Gru 2015 20:12 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 843
niebieski
A jest gdzieś w regulaminie zapisane, że tylko klienci z UK mogą mogę rezerwować na alpharooms.com? Właśnie szykowałem się do rezerwacji w tym serwisie. Dodam, że po raz pierwszy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 18 Gru 2015 22:55 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 418
srebrny
Nie szukaj problemów tylko rezerwuj.Miesiąc temu Gran Canaria i na kwiecień Malta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 21 Gru 2015 12:54 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
wladek5 napisał(a):
jawach napisał(a):
Automatyczna rezerwacja internetowa jest bardzo prosta i tania pod warunkiem, że klient nie zawraca gitary. Jak wydzwania i wysyła maile to nie jest dobrym klientem. Na lowcostholiday anulowali trochę rezerwacji rodakom co się dopytywali czy mogą rezerwować. O anulowaniu rezerwacji na Travelrepublic nigdy nie słyszałem, ale też nie słyszałem aby ktoś się pytał czy może rezerwować. Czyżby pracownicy portali bali się , że jakiś Polak zepsuje internet?


Wysłane z mojego MSP4505 przy użyciu Tapatalka


Wyjasnilo sie - to hotel odrzucil rezerwacje
Thank you for your Customer Support Request.

The hotel refused to accept this booking as you are Polish citizens and they only accept British nationals booked through Travel Republic.


hey, czytajcie co napisał odrzuciło mu z Travel Republic a nie alpharooms, od chyba 5 lat regularnie korzystam z alpharooms niekiedy parę razy w roku, wg mnie to najlepszy serwis, dlatego też mnie zdziwiło to co napsiał w pierwszyn poście, pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 18 Sty 2016 17:29 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
jak się można do nich dodzwonić ? jest nr (01) 903 0070 ale w żaden sposób z komórki nie mogę się połączyć? próbuję już na rózne sposoby :)
+353 kierunek i mimo wszystko nic....
edit: ok znalazłem inny numer na fb...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 18 Sty 2016 18:16 

+441142687000
Z takiego numeru do mnie dzwonili.
Góra
 PM off  
      
#16 PostWysłany: 18 Sty 2016 21:13 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 366
Loty: 20
Kilometry: 67 605
niebieski
Przeczytalam szybko "terms of use" alpharooms, poniewaz czesto z nimi jezdze jak rowniez z Travel Republic i nie spotkalam sie ograniczeniami dotyczacymi obywatelstwa czy rezydencji. Tylko to znalazlam w Alpharooms:
"Pricing

Some accommodation providers charge different rates for different nationalities staying at their hotel, particularly if you are a citizen of the country in which you wish to stay. Please note this does not affect UK or Irish citizens and in most circumstances does not apply to other EU residents travelling to a country within the EU where they are not a citizen. Problems typically occur where passport holders travel to the country where their passport was issued. If you think this may affect your booking, please ask our Customer Service team to confirm your booking will be accepted by the hotel, as resolution once you are abroad will be very difficult."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 18 Sty 2016 21:30 

Od lat tam rezerwuję ( zmieniając kraj na Irlandię , wtedy jest cena w € , a nie w £ , brak przewalutowania) podaję polski adres i wszystko działa znakomicie.
Gdyby ktoś nie założył tego tematu, nie pomyślałbym , że z tego też można rozdmuchać problem.
Góra
 PM off  
      
#18 PostWysłany: 18 Sty 2016 22:41 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
dokładnie ja też sobie chwalę tetn serwis.
Znalazłem nr do nich +44 330 1000025
najważniejsze jednak,że przypomniała mi się literówka w mail na który robiłem rezerwacje ( dla znajomego) stąd nie trzeba było dzwonić :
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 18 Sty 2016 22:55 

Rejestracja: 25 Cze 2012
Posty: 35
Na początku stycznia pobyt w Larnace za pośrednictwem Alpharooms wszystko bezproblemowo.Polecam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 07 Mar 2016 16:07 

Rejestracja: 07 Mar 2016
Posty: 1
Witam,
Ja też korzystałam w tej strony i nie było żadnych problemów. Udało mi sie zarezerwować w super cenie hotel na Malcie ( to było rok temu). Natomiast teraz planuje kolejny wyjazd i mam pytanie dotyczące możliwości odstapienia od rezerwacji czyli rezygnacji. Przy rezerwacji podają terminy do których należy wpłacić za wyjazd i podaje się numer karty kredytowej. Zastanawiam się czy w przypadku jesli nie wpłacę ( np. zrezygnuję z wyjazdu) Oni pobierają z karty tą kwotę ???. Na booking każdy obiekt podaje warunki rezygnacji , natomiast tutaj nic nie ma na ten temat.
Pozdr.

-- 07 Mar 2016 16:07 --

Witam,
Ja też korzystałam w tej strony i nie było żadnych problemów. Udało mi sie zarezerwować w super cenie hotel na Malcie ( to było rok temu). Natomiast teraz planuje kolejny wyjazd i mam pytanie dotyczące możliwości odstapienia od rezerwacji czyli rezygnacji. Przy rezerwacji podają terminy do których należy wpłacić za wyjazd i podaje się numer karty kredytowej. Zastanawiam się czy w przypadku jesli nie wpłacę ( np. zrezygnuję z wyjazdu) Oni pobierają z karty tą kwotę ???. Na booking każdy obiekt podaje warunki rezygnacji , natomiast tutaj nic nie ma na ten temat.
Pozdr.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group