Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 193 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 22 Maj 2018 09:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 123
Loty: 82
Kilometry: 191 577
Dla mnie trochę podejrzane są te rozbieżności w cenach, porównując np. Agoda i booking. Sama dokonałam rezerwacji hotelu na przyszły rok w Phuket na Agoda (cena za cztery osoby około 2000 zł, a na booking te same pokoje, tyle, że ze śniadaniami w dniu tamtej rezerwacji kosztowały ponad 6000zł!!!). Toż śniadania w Tajlandii nie są chyba tak kosztowne :) Mam nadzieję, że nie będzie żadnych niespodzianek przed samym wyjazdem albo na miejscu...
_________________
Kate on the way na Instagramie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#42 PostWysłany: 22 Maj 2018 15:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Dokładnie ja miałam tak samo kilka razy. Bywało że kategoria pokoju niedostępna na booking.com była dostępna na agoda i to w lepszej cenie. Z realizacją usługi nigdy nie miałam problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 22 Maj 2018 15:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
nie było chyba jeszcze o tym mowy, więc podpowiem jeszcze, że wchodząc na Agodę nie bezpośrednio, lecz przez wyszukiwarkę z tripadvisora, bardzo często zaraz po przejściu do agody pojawia się u góry komunikat o kodzie zniżkowym, do którego dochodzi się klikając w ten komunikat. U mnie od dłuższego czasu przy każdym wejściu w ten sposób jest to kod na 10% (vide: https://www.fly4free.pl/forum/kody-znizkowe-na-hotele,81,52510&p=1085631#p1085631 :) ).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 22 Maj 2018 16:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2620
Loty: 194
Kilometry: 512 596
złoty
Można też przejść z kayaka, korzystałem już tak nie raz :)
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#45 PostWysłany: 23 Maj 2018 07:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 123
Loty: 82
Kilometry: 191 577
tropikey napisał(a):
nie było chyba jeszcze o tym mowy, więc podpowiem jeszcze, że wchodząc na Agodę nie bezpośrednio, lecz przez wyszukiwarkę z tripadvisora, bardzo często zaraz po przejściu do agody pojawia się u góry komunikat o kodzie zniżkowym, do którego dochodzi się klikając w ten komunikat. U mnie od dłuższego czasu przy każdym wejściu w ten sposób jest to kod na 10% (vide: https://www.fly4free.pl/forum/kody-znizkowe-na-hotele,81,52510&p=1085631#p1085631 :) ).

Ja chyba właśnie w taki sposób przechodziła, bo też miałam te dodatkowe 10%.
_________________
Kate on the way na Instagramie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 18 Lip 2018 01:27 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 319
niebieski
Może ktoś podpowie co z tym fantem zrobić.
Zrobiłem rezerwacje hotelu w Amsterdamie przez Agoda.com 9 lipca.
Całość opłacona karta, otrzymałem potwierdzenie rezerwacji wraz Booking Confirmation.

Dzis Agoda przesyła po 9 dniach informacje ze

Due to an unforeseen technical issue, you were charged an incorrect price for this booking.
Your booking was for 2 rooms at USD 528.80 per room, for a total booking price of USD 1057.60. However, you were only charged/ your card was authorized for the price of just one room, USD 528.80. Therefore, we would need to secure additional payment/authorization of the additional USD 528.80 in order to confirm the remaining room(s) in your booking.
Please use the link below to complete the additional payment of USD 528.80 and secure the remaining rooms. You’ll be able to use your Visa, MasterCard, JCB, or AMEX cards.
If you do not confirm the additional payment via the secure link above within 24 hours, your booking will be automatically cancelled, and you will be refunded the full amount of the payment already made.

Zmienili mi kwotę w rezerwacji na dwa razy wyższa i żądają dopłaty gdzie już wszystko opłaciłem te dwa pokoje i mam to na potwierdzeniu opłaconej rezerwacji .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 18 Lip 2018 10:07 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Pisz reklamację i powalcz o uznanie,ale sam wiesz jak się uprą to... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 19 Lip 2018 11:28 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 319
niebieski
miriam napisał(a):
Pisz reklamację i powalcz o uznanie,ale sam wiesz jak się uprą to... ;)


napisałem reklamacje, dzis przysłali informacje ze dziekuja za kontakt w celu anulowania rezerwacji....rece opadaja. nie polecam tego portalu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 19 Lip 2018 11:36 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@luke_ro Portal,który nie robiłby takich numerów jeszcze nie powstał ;) Uwierz Agoda nie jest w tym wyjątkiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 07 Sie 2018 14:41 

Rejestracja: 06 Sie 2018
Posty: 1
Może mi ktoś pomoże. Zrobiłem rezerwacje na agoda.com. Dostałem potwierdzenie niemal od razu, ale po kilku minutach dostałem maila, że pieniądze z mojej karty (MasterCard Debit) nie mogą zostać pobrane. W związku z tym otrzymałem maila z linkiem, który jest aktywny 24 godziny żeby dokonać płatności inną kartą. Napisano w nim, że jeśli tego nie zrobię, to rezerwacja automatycznie zostanie anulowana, co zostanie potwierdzone kolejnym mailem. Tego nie zrobiłem, bo innej karty nie posiadam. Minęło już kilka dni, a rezerwacja nadal wisi i nie została anulowana i wspomnianego maila też nie dostałem. Próbowałem się kontaktować z hotelem, ale tam nikt nie odbiera telefonu, a na maile również nie odpisują. Pisałem maila do samej Agody i od dwóch dni cisza. Oferta jest bezzwrotna więc boję się samemu ją anulować. Co Waszym zdaniem robić - anulować ją samemu, czy zostawić tak jak jest i nie korzystać z tej rezerwacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 07 Sie 2018 15:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 207
Kilometry: 387 563
niebieski
Agoda odpisuje dopiero po kilku dniach, to u nich norma.
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 03 Wrz 2018 13:35 

Rejestracja: 10 Lip 2012
Posty: 179
-- 03 Wrz 2018 12:52 --

Czy wie ktoś czy można zmienić kartę podaną przy rezerwacji?
Na bookingu jest taka możliwość, a na agodzie szukałam, ale nic nie znalazłam.

-- 03 Wrz 2018 13:35 --

Już się dowiedziałam - można, trzeba tylko do nich napisać i oddzwaniają. Kontakt w ciągu godziny max, także super:)
_________________
Ania
Góra
 Profil Relacje PM off
worminfested uważa post za pomocny.
 
      
#53 PostWysłany: 29 Wrz 2018 14:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2016
Posty: 66
Loty: 70
Kilometry: 93 616
Zrobiłem rezerwację przez Agodę, dostałem potwierdzenie na mejla, ale na portalu, w zakładce "Moje rezerwacje", nie pojawia się żadna rezerwacja (ani w przyszłych, ani w zakończonych, ani w anulowanych rezerwacjach). Ktoś tak miał i czy powinienem z tym fantem coś robić? Zarezerwowane już prawie tydzień temu, więc to raczej nie kwestia jakichś problemów technicznych serwisu. Dodam, że mogę zarządzać rezerwacją, ale tylko właśnie przez link z potwierdzenia, na profilu dalej się nic nie pojawia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 29 Wrz 2018 14:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2014
Posty: 202
Napisz do hotelu czy potwierdza twoj nocleg i czy widzi rezerwacje + napisz do agoda ze nie widzisz i po sprawie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Sareth4 uważa post za pomocny.
 
      
#55 PostWysłany: 29 Wrz 2018 18:39 

Rejestracja: 26 Mar 2017
Posty: 24
Sporo w tym wątku było nt. przewalutowań, więc podzielę się moim ostatnim doświadczeniem w przeczuciu, że coś się może zmieniło.
Kiedyś bywałem obciązany na Agoda w walucie, którą wybrałem bez względu na kraj noclegu.
Ale ostatnio, rezerwując pokój w Polsce kartą Revoluta wydaną w UK miałem widoczną kwotę 201 PLN, potem wybrawszy jako walutę rezerwacji PLN i opóźnione obciążenie karty, dostałem w mailu potwierdzającym rezerwację takie coś:
Total price: EUR 51.45
You will be charged the PLN equivalent of EUR 51.45 on your pay date of Friday, 21 September 2018. Exchange rates may vary.
Obciązenie przyszło na 233 PLN.
Nie, żebym rwał włosy z głowy, ale różnica jest.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 01 Paź 2018 10:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2018
Posty: 123
Loty: 82
Kilometry: 191 577
Jakoś mnie wkurza ta Agoda, wysyłam maile do hotelu, zero odzewu, chcę edytować datę zameldowania (bo nie pomyślałam, że wylatuję 10go, a przylatuję do Tajlandii 11go) to też nie mogę, bo od razu jest komunikat, że brak dostępnych miejsc (gdzie logika..., chcę tylko opóźnić dzień zameldowania). Nie wiem, jak na razie mam mieszane uczucia :?
_________________
Kate on the way na Instagramie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 01 Paź 2018 11:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 207
Kilometry: 387 563
niebieski
bernikula napisał(a):
Jakoś mnie wkurza ta Agoda, wysyłam maile do hotelu, zero odzewu, chcę edytować datę zameldowania (bo nie pomyślałam, że wylatuję 10go, a przylatuję do Tajlandii 11go) to też nie mogę, bo od razu jest komunikat, że brak dostępnych miejsc (gdzie logika..., chcę tylko opóźnić dzień zameldowania). Nie wiem, jak na razie mam mieszane uczucia :?


Napisz do Agoda email że chcesz zmienić termin zameldowania
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 18 Lis 2018 12:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4547
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Nie wiem ile warte są BIG punkty Air Asia, ale 12x więcej niż normalnie przy rezerwacji na Zgoda wygląda interesująco. Za rezerwacje do końca roku.
https://www.agoda.com/airasiabig


el sueño de la razon produce monstruos
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 25 Lis 2018 17:43 

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 72
Polecacie ten serwis? Na necie jest dużo negatywnych komentarzy, w tym Polaków.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 25 Lis 2018 17:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
Polacy maja dużo negatywnych komentarzy
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 193 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group