Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 152 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 08 Sty 2022 21:51 

[*]Cześć mam krótkie pytanie. Czy u Was Agoda zdublowala transakcje . Mi z karty zeszly 2 transakcje. Ta sama kwota różna data. Pierwsza transakcja odbiorca agoda druga już w odbiorcy nazwa hotelu. Jakaś blokadę zakładają??
 Relacje PM off  

#142 PostWysłany: 08 Sty 2022 22:06 

platynowy
Możliwe że jakaś preautoryzacja, choć przy rezerwacji opłacanej bezpośrednio z agi odą hotel nie powinien sam nic ściągać. Skontaktuj się z nimi i wyjaśnij sprawę.
 Relacje PM off
Poldi1910 lubi ten post.

#143 PostWysłany: 08 Sty 2022 22:20 

Teraz po przeczytaniu tematu napisalem do hotelu i czekam na info z hotelu czy mam rezerwacje bo lekko sie przerazilem postami🤔o agodzie
 Relacje PM off  

#144 PostWysłany: 01 Lut 2022 10:00 
Awatar użytkownika

Loty: 127
Kilometry: 240 361
niebieski
Znalazłem hotel na nockę przed wylotem w Wiedniu, cena jak na Wiedeń całkiem niezła, przez Agodę wychodziło najtaniej, ale przy tego typu nockach nie lubię przepłacać, a i tak dałem się trochę naciąć na ich złodziejski kurs :lol: więc przestrzegam by sprawdzać czy można wybrać walutę pobrania w opcji "Book Now, Pay Later", ja przyznaję, że zmiana waluty mi się nigdzie nie rzuciła, albo to całkiem sprytnie ukryli. Rezerwacja w mailu pokazana w EUR oraz informacja, że płatność będzie w PLN, no to zrobiło mi 247 PLN vs 227 PLN (które pokazywało podczas rezerwowania), 20 PLN samych opłat za przewalutowanie, to co by było przy większych kwotach :D

#145 PostWysłany: 01 Lut 2022 11:14 

HON fly4free
te 20 zł to niekoniecznie jest za samo przewalutowanie - częściowo może to wynikać z różnicy (na "+") kursu wymiany pomiędzy datą rezerwacji a datą płatności
przy płatnościach w innej walucie, przeliczenie na pln jest tylko "orientacyjne"

a wybór waluty pokazuje się w ostatnim kroku, po wprowadzeniu danych karty (na screenie je wykasowałem ;))
Załącznik:
płatność agoda.png

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#146 PostWysłany: 01 Lut 2022 11:34 

Na agodzie na to trzeba uważać. Też się dałem złapać - przy rezerwacji i na mailu cena w USD, a pobrało kase w euro po niedorzecznym kursie. Straciłem jakieś 50pln.
 Relacje PM off  

#147 PostWysłany: 01 Lut 2022 12:16 

platynowy
Jeśli rezerwacja zwrotna to lepiej od razu zapłacić całość , a najwyżej potem odwołać (zwrot jest praktycznie natychmiastowy) ; wtedy jest kontrola nad kwotą i walutą. Przy automatycznej płatności później może być już różnie.
 Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.

#148 PostWysłany: 01 Lut 2022 12:55 

niebieski
Witam
Zrobiłem rezerwacje w Hotelu , pobrano odemknie środki , ale w aplikacji ani na email niema nic na temat tej rezerwacji
Co mam zrobić czy ktoś tak miał
 Relacje PM off  

#149 PostWysłany: 01 Lut 2022 14:56 

Loty: 352
Kilometry: 797 687
srebrny
ile czasu mineło?

#150 PostWysłany: 02 Lut 2022 00:35 

niebieski
lipi napisał(a):

Nie rozumiem czemu bezczelnie kłamią, że hotel, który był zarezerwowany był fully booked…

To proste, Agoda to jeden z najgorzej ocenianych OTA i beznadziejny serwis.
Problemy i utrata nerwów zaprogramowane i szkoda powtarzać, co napisane, never again!

#151 PostWysłany: 23 Mar 2022 19:06 

złoty
Dzisiaj rezerwowałem nocleg na Agoda i zaproponowało mi 5zł zniżki na kolejny nocleg, tj. jak dokupię coś jeszcze podczas jednej rezerwacji, niezależnie od miejsca i terminy tej dodatkowej rezerwacji. Niby nic, ale postanowiłem się skusić. Coś mnie jednak tknęło i uznałem, że lepiej jeszcze szybko sprawdzić cenę. Okazało się, że cena noclegu, który dodałem na bookingu jest niższa o 6zł. W aplikacji agody również o 6zł, także PROMOCJA z gatunku Wizzowych.

Inna kwestia, to czasami agoda ma lepsze ceny przez multiwyszukiwarki niż bezpośrednio. Najgorszy pośrednik, ale i tak jak tylko mi zaoferują 1zł taniej, to wracam. :lol:
 Relacje PM off
iwan-82 lubi ten post.

#152 PostWysłany: 31 Maj 2022 09:49 

Jak przybyłam do hotelu na Malcie to nie było mojej rezerwacji. Po jakimś czasie znaleźli. Pani w recepcji powiedziała, że takie duże strony jak agody i bookingi przysyłają im rezerwacje z automatu, które czasem gdzieś zawisną. Samej Agody za to nie winiła.
 Relacje PM off  

[ 152 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], Lastminuter.pl, yaris21 oraz 2 gości