Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 105 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 25 Lis 2018 18:22 

Becek, a Ty nie mailes z nimi problemow? Widze w stopce, ze duzo masz wycieczek do Azji. Korzystalem dotychczas z Booking ale widze ze ceny sa rozne i moze na Azje lepiej z tego Agoda? Pierwszy raz bede w Azji i nie wiem gdzie szukac :(.
 Relacje PM off  

#62 PostWysłany: 25 Lis 2018 18:44 

platynowy
Serwis jak kazdy inny, na Azje nie jest zly, mieli dobre ceny. Ostatnio mnie skasowali o kilkadziesiat zloty wiecej niz powinni, tzn cena przy kupnie byla w funtach a pobrali w euro. I wytlumaczyli to roznicami kursowymi, co nie jest prawda, bo zadna z tych walut przez 2 tygodnie miedzy kupnem a zaplata nie miala takich wahan, ale nie mialem juz czasu sie z nimi kopac.
 Relacje PM off  

#63 PostWysłany: 25 Lis 2018 18:50 
Awatar użytkownika

Ostrzeżenia: 1
platynowy
rosol napisał(a):
Polecacie ten serwis? Na necie jest dużo negatywnych komentarzy, w tym Polaków.

Na pewno nie polecam po tym jak mi niespodziewanie, krotko przed przyjazdem anulowali hotel, a karta zostala obciazona. :mrgreen:
Przypuszczam, ze Agoda sprzedaje pokoje w hotelach, ktore sa dawno zajete, gdyz wtedy zadne inne OTA nie pokazywalo wolnych miejsc.
Anyway, nie ryzykowalem wiecej. ;)
Polecam jak do tej pory niezawodny hotels.com.

Szkoda czasu na forum, nie odpowiadam na pw!

Z Kiruny na Socotrę
Goryle
Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Stacja Arctowski, Bhutan, Burundi, magic Socotra etc.
 Relacje PM off  

#64 PostWysłany: 25 Lis 2018 20:09 

Ja używam Booking (ok 50 razy) i żadnej akcji nie miałem, dlatego jak patrzę to ten Agoda ma całkiem sporo negatywów. Wszyscy moi znajomi też polecają Booking, ale na Azje widzę, że nie jest tam najtaniej i np. Agoda ma taniej właśnie. Jednak jak mam się potem denerwować to już chyba lepiej na Booking brać.

A ten hotels.com to pierwszy raz widzę, rozumiem, że w Azji używałeś? Ktoś jeszcze to poleca?
 Relacje PM off  

#65 PostWysłany: 25 Lis 2018 20:22 
Awatar użytkownika

Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
Cześć, szukam noclegu na Dubaj. Mam już upatrzony hotel. Na booking 3000,- bez wliczonych podatków a na agoda 2300,- z wliczonymi podatkami. Różnica jest bardzo duża i zastanawiam się czy ktoś korzystał może z tej strony w emiratach?
 Relacje PM off  

#66 PostWysłany: 25 Lis 2018 20:57 

złoty
Przecież to jest ta sama grupa co booking. com :-)
Radzę wklepać jeszcze kodzik na 10 % WX255BL

https://www.bookingholdings.com
 Relacje PM off  

#67 PostWysłany: 25 Lis 2018 21:21 

HON fly4free
a ja mam bardzo dobre doświadczenie z agodą - co prawda sprzed paru lat, bo dotychczas kupiłem u nich tylko jeden nocleg, ale był to jak dotąd mój jedyny uznany hotelowy EF :D
oczywiście też to chcieli anulować, ale po wymianie paru maili w końcu zaakceptowali
 Relacje PM off  

#68 PostWysłany: 25 Lis 2018 23:37 
Awatar użytkownika

platynowy
rosol napisał(a):
A ten hotels.com to pierwszy raz widzę, rozumiem, że w Azji używałeś?

Uzywalem miedzy innymi w Europie, USA, Bliskim Wschodzie, Azji. :D
Poczciwa firma, dzis zrobilem blad, ale gosc z helpline wyprostowal.

Szkoda czasu na forum, nie odpowiadam na pw!

Z Kiruny na Socotrę
Goryle
Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Stacja Arctowski, Bhutan, Burundi, magic Socotra etc.
 Relacje PM off  

#69 PostWysłany: 28 Gru 2018 06:26 
Awatar użytkownika

Loty: 443
Kilometry: 710 242
platynowy
Agode polecam z czystym sumieniem, zwlaszcza dla rezerwacji noclegow w Azji.
No i jeszcze Agoda ma to:

https://www.agoda.com/en-gb/pointsmax.html

Załącznik:
Capture.JPG

@pabien, Asia Miles to bardzo dobry program nalezacy do Cathay Pacific.
Za mile mozna kupowac bilety we wszystkich liniach OW, do tego LX, LH, OS, AS plus kilku innych. Najlepsze przeliczniki punktow Agody sa wlasnie do Asia Miles.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#70 PostWysłany: 31 Sty 2019 15:24 

Podczas rezerwacji było pytanie o planowaną datę przyjazdu do Rzymu do hotelu Tre Stelle- podałam zakres godzin (13-14). Po otrzymaniu od AGODA potwierdzenia w formie pdf sprawdziałam że zaznaczyli tam tą godzinę ale nie jako prawdopodobna tylko jako "arrival time" i zaczęłam się zastanawiać czy ta godzina zobowiązuje mnie do pojawienia się w hotelu do 14 bo po tej godzinie może na przykład zostać anulowana rezerwacja i przepadną mi pieniądze? Czy ktoś wie jak to wygląda w praktyce i czy jak np. opóźni mi się lot i będę w hotelu np dopiero po 15:00 mogę mieć problem z zameldowaniem?
Poza tym pierwszy raz rezerwowałam sama hotel za granicą i płaciłam przez podanie numeru i kodu z karty debetowej (płatność przeszła), a w regulaminie jest napisane o pokazaniu w recepcji karty kredytowej- czy to ma jakieś znaczenie skoro nie mam takiej karty tylko debetową z wypukłymi liczbami?
Może pytania są głupie ale przy pierwszej samodzielnej rezerwacji wolę się upewnić, ponieważ jest z nimi kontakt tylko po angielsku i nie wiem czy sie dobrze dogadam :D z góry dziękuję za odpowiedzi :)
 Relacje PM off  

#71 PostWysłany: 31 Sty 2019 15:29 

HON fly4free
Jeśli rezerwacja opłacona i hotel ma całodobową recepcję to nie musisz się obawiać późniejszego przybycia niż wstępnie podałaś.Karta nie musi być kredytowa,wystarczy ta którą rezerwowałaś.
 Relacje PM off
Monia1991 lubi ten post.
Monia1991 uważa post za pomocny.

#72 PostWysłany: 31 Sty 2019 15:43 

srebrny
Monia1991..pytanie o godz przyjazdu jest zazwyczaj standardowe. W warunkach najmu jest zapewne napisane od której możesz się zameldować i jak to piekna Roma to i tak pewnie nie wcześniej jak od 14.00 :P Poza tym to jest Hotel więc ma recepcję i to czynną zapewne 24h. Czytaj dokładnie warunki. A jak Włochy to może zamiast English spróbuj się dogadać po...włosku? :lol: :lol: :lol:
 Relacje PM off
Monia1991 lubi ten post.

#73 PostWysłany: 31 Sty 2019 15:45 

złoty
@Monia1991. Myślę, że hotelowi bardziej chodzi o w sensowne rozplanowanie dyspozycji pokojami, czasu ich sprzątania. W przypadku deklaracji godziny przyjazdu 13-14 Twój pokój będzie szybciej posprzątany i przygotowany. Gdy ktoś przyjeżdża później poprzedniemu klientowi można zaproponować późniejsze wymeldowanie.
 Relacje PM off
Monia1991 lubi ten post.

#74 PostWysłany: 31 Sty 2019 15:48 

srebrny
Tak tylko BTW...,,Trzy gwiazdy" maja świetną lokalizację. Well Done Monia1991 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 Relacje PM off
Monia1991 lubi ten post.

#75 PostWysłany: 31 Sty 2019 16:08 

-- 31 Sty 2019 16:01 --

WOW dzięki za tyle odpowiedzi - jesteście niezastąpieni :D Bardzo wszystkim dziękuję- Teraz mogę jechać na spokojnie do pięknego Rzymu :)

-- 31 Sty 2019 16:08 --

HandSome napisał(a):
Tak tylko BTW...,,Trzy gwiazdy" maja świetną lokalizację. Well Done Monia1991 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dzięki :D lokalizacja extra i cena jak na centrum baaardzo dobra:)
a co do angielskiego i włoskiego- angielski :"jakotako", a włoski to czarna magia :D Ale jestem dobrej myśli, że jakoś się dogadam z pomocą translatora ;)
 Relacje PM off
miriam lubi ten post.

#76 PostWysłany: 07 Kwi 2019 15:20 
Awatar użytkownika

Są dobre ceny przez agode. Tylko, że...Są różne opinie.
Czy zrobić rezerwację nie anuluja mi?
Ogólnie ktoś przez nich robił rezerwację?
 Relacje PM off  

#77 PostWysłany: 08 Kwi 2019 15:00 
Awatar użytkownika

platynowy
Ja robic rezerwacje w Agoda wiele razy ostatnio miesiac temu Agoda nie anulowac Agoda nie byc firma-wydmuszka nalezec do grupy Booking ;)
 Relacje PM off  

#78 PostWysłany: 08 Kwi 2019 15:05 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Co rezerwacja, to inna sytuacja. Ja robiłam rezerwacje przez Agoda kilka razy i wszystko było w porządku. Ale kilka osób narzekało. Kilka osób narzekało też na innych pośredników np. booking, hotels, ehostels, etc., a inni byli zadowoleni. Nie ma reguły.
 Relacje PM off  

#79 PostWysłany: 16 Kwi 2019 16:55 
Awatar użytkownika

srebrny
Panowie czy to możliwe że na Agoda jest pokój którego nie ma ani ma stronie hotelu ani na booking bo tam już zarezerwowane.

Chodzi o pokój z widokiem na jezioro. W hotelowej stronie brak dostępności, na booking był wczoraj ale już teraz brak a na agodzie wisi.

Co jeśli pojadę do hotelu i okaże się że takowego brak.
 Relacje PM off  

#80 PostWysłany: 16 Kwi 2019 18:16 
Awatar użytkownika

platynowy
Zabukuj i zadzwoń do hotelu, żeby potwierdzić rezerwację.

Sent from my SM-G950FD using Tapatalk
 Relacje PM off
lovenz lubi ten post.

[ 105 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 2 gości