Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Lis 2016 11:20 

Rejestracja: 23 Paź 2013
Posty: 67
Orientujecie się może w jaki sposób najlepiej dokonać rezerwacji grupowej do Grecji 30.04.17-07.05.17 (+/- 1lub2dni) Chodzi mi o jak najtańsze połączenie z Warszawy Chopina do Aten lub innego miasta w Grecji (poza wyspami). Napisałem do ukraińskich lini lotniczych ale dostałem taką odpowiedź:

Cytuj:
Thank you for your interest to Ukraine International Airlines!

Could you please clarify are you an IATA agent or non IATA agent? Where are you going to issue tickets in case of the fare accepted?


Teoretycznie ukraińcy na tej trasie z przesiadką mają cenę ok 900 zł. Zastanawiam się czy przygotowaliby podobną ofertę dla grupy 52 osób na podobnym poziomie.

Czy lepiej żebym zwrócił się do jakiegoś pośrednika typu flipo czy istnieje ktoś inny kto zajmuje się takimi grupwymi rezerwacjami? (Nie wiem co to za agent IATA). Czy lepiej próbować bezpośrednio w ukraińskich liniach lotniczych jako osoba prywatna?

Macie jakieś rady? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato
Wakacje w Chorwacji za 977 PLN. Loty z Katowic do Puli + apartament Wakacje w Chorwacji za 977 PLN. Loty z Katowic do Puli + apartament
#2 PostWysłany: 30 Lis 2016 11:22 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22423
Gdzieś taki temat był ostatnio. Nie kupisz bilet dla 52 osób, będziesz musiał się skontaktować z biurem podróży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Lis 2016 14:00 

Rejestracja: 23 Paź 2013
Posty: 67
a znacie może jakieś dobre, zaufane biuro podróży, które może pomóc w pośrednictwie zakupu biletów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 30 Lis 2016 14:01 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Wiem, że @‌singielka_1976‌ zna dobrego agenta, ale nie wiem czy może ów agent założyć rezerwacje grupowe
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 30 Lis 2016 14:24 

@‌michzak‌ wywołana do tablicy jestem i odpowiadam: "mój" agent robi rezerwacje grupowe, ostatnio dla nas robił Islandię dla kilkudziesięciu osób ;) .
Góra
 PM off
michzak lubi ten post.
michzak uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 30 Lis 2016 14:25 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
@falent no to masz w takim razie odpowiedź czy ktoś zna dobrego agenta ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 30 Lis 2016 15:32 

Rejestracja: 23 Paź 2013
Posty: 67
A moge prosic o zostawienie namiarow tu albo w prywatnej wiadomosci?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group