Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi Citi Handlowy jest obciążone prowizją 8%, min 10zł!

Lista darmowych bankomatów na świecie: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0

Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

[ 5183 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248 ... 260  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: revolut
#4881 PostWysłany: 01 Lis 2019 00:44 
Awatar użytkownika

niebieski
Ktoś wie, w jaki sposób podłączyć swojego revoluta do telefonu z innym numerem?...
 Relacje PM off  

#4882 PostWysłany: 01 Lis 2019 04:38 

srebrny
Nigdy nie miałem z tym problemu
 Relacje PM off  

#4883 PostWysłany: 03 Lis 2019 08:51 
Awatar użytkownika

Czy ktoś płacił kartą za benzynę w Izraelu?
 Relacje PM off  

#4884 PostWysłany: 03 Lis 2019 10:54 
Awatar użytkownika

Tak.
 Relacje PM off  

#4885 PostWysłany: 03 Lis 2019 11:20 
Awatar użytkownika

Loty: 11
Kilometry: 24 192
niebieski
asnahtful napisał(a):
Ktoś wie, w jaki sposób podłączyć swojego revoluta do telefonu z innym numerem?...

W apce masz opcję zmień nr telefonu dostępna po wylogowaniu, ale jak dobrze pamiętam wymagało to kontaktu na chacie z konsultantem :(
asnahtful uważa post za pomocny.

#4886 PostWysłany: 03 Lis 2019 14:16 
Awatar użytkownika

@kubasmen: i bez problemów?Słyszałem, że blokują pieniądze na karcie.
 Relacje PM off  

#4887 PostWysłany: 03 Lis 2019 16:02 

niebieski
@tramin w automacie karta nie działa. Muszą odblokować dystrybutor i płacisz w środku (dokładną kwotę którą zatankowałeś). Niestety naliczana jest wtedy ciut wyższa cena za litr, o ile dobrze pamiętam.
 Relacje PM off  

#4888 PostWysłany: 03 Lis 2019 16:08 
Awatar użytkownika

Mi działało w automacie. Blokuje ok. 2 razy tyle co zatankowałeś. Rozlicza się po tygodniu.
 Relacje PM off  

#4889 PostWysłany: 03 Lis 2019 18:17 
Awatar użytkownika

Więc lepiej płacić gotówką?
 Relacje PM off  

Temat postu: Weekend w Revolut.
#4890 PostWysłany: 04 Lis 2019 09:17 

złoty
Pytania dotyczące tzw. week-end'u w Revolucie i opłat związanych z wymianą walut w trakcie tegoż week-end'u były wałkowane na forum kilka razy.
Przypadkiem, zauważyłem dziś pewną niekonsekwencję w definicji tematu na stronie Revoluta.

A więc, w części "warunki i zasady", która i tak istnieje tylko w jęz. angielskim, czyli "Terms & Policies" https://www.revolut.com/legal/terms
Możemy, w punkcie 17, przeczytać :
Cytuj:
A conversion will be outside foreign-exchange-market hours if it’s between midnight on a Saturday and midnight on a Monday (UK time).

Przy czym, w celu doprecyzowania, odsyłają nas ------->
Cytuj:
You can find more details of our mark-up in our Fees page.

I tutaj: https://www.revolut.codes/legal/fees week-end zmienia się z sobota - poniedziałek na piątek - niedziela
Cytuj:
We charge a higher fee outside foreign-exchange-market hours because less currency is traded during these times. Foreign-exchange-market hours are all hours except midnight on Friday to midnight on Sunday in London.

Zapytałem już na czacie o wyjaśnienie sprawy i konsultantka, na chwilę obecną, przekazała sprawę wyżej.
 Relacje PM off  

Temat postu: Re: Weekend w Revolut.
#4891 PostWysłany: 04 Lis 2019 09:20 

Ostrzeżenia: 1
platynowy
Jest tak:
Cytuj:
Foreign-exchange-market hours are all hours except midnight on Friday to midnight on Sunday in London.

#4892 PostWysłany: 04 Lis 2019 10:04 

złoty
@boots tak jest w cenniku a w legalu jest inaczej.
Pani na czacie też nie dawała wiary, że tak może być i po przesłaniu screen'a oraz linka do ich własnej strony, sprawę przesłała do wyjaśnienia i mają mi przesłać odpowiedź.
Najpierw napisała też, copy-paste, "At the weekend (Friday 23:59 - Sunday 23:59 GMT+00:00) we apply a small mark up on the spot rate as the Forex markets are closed. We take the rate from Friday 23:59 and apply a 0.5% mark up on major currencies and 1.0% on other currencies. Please be aware that we pull rates from our providers, and they are obligated to present us with updated rates whenever they are informed of a change from one of their suppliers. This means that the weekend rate may fluctuate and not be the same as the exchange rate we use from Friday."

Jak widać, nawet ta odpowiedź zawiera w sobie sprzeczności. W skrócie brzmi to wręcz absurdalnie: "We take the rate from Friday 23:59 and apply a 0.5% mark up on major currencies and 1.0% on other currencies. [...] This means that the weekend rate may fluctuate and not be the same as the exchange rate we use from Friday."
 Relacje PM off  

#4893 PostWysłany: 04 Lis 2019 10:16 

Ostrzeżenia: 1
platynowy
Ja tylko napisałem, jak jest w praktyce. ;)

#4894 PostWysłany: 05 Lis 2019 09:18 

Loty: 33
Kilometry: 90 297
Jestem właśnie w Pekinie, chciałem przelać środki, okazało się, że 'wypięło' mi dotychczasową kartę, a żadnej innej nie da się dodać. Po wpisaniu wszystkich danych przycisk kontynuuj się nie aktywuje. Spotkał się ktoś z Was z takim problemem? Może to kwestia otwartego wi-fi, lub chińskich blokad? Generalnie nie miałem w planach zasilać konta tutaj, a dopiero w Wietnamie jak skończy mi sie zapas gotówki, ale teraz trochę się martwię, że zostanę z pustym revolutem i gigantycznymi opłatami za przewalutowania z konta w PLN ;]
 Relacje PM off  

#4895 PostWysłany: 05 Lis 2019 09:25 
Awatar użytkownika

Loty: 207
Kilometry: 426 268
złoty
Też tak mam. Chcąc dopiąć nową kartę Revo każe zalogować się do systemu bankowości elektronicznej, by potwierdzić transakcję. Loguję się. Wszystko ok, tyle że teraz w systemach bankowych wszystko trzeba potwierdzić kodem SMS lub autoryzować w aplikacji. Obojętne czy wyjdę z Revo by zobaczyć SMSa czy też przejdę do aplikacji banku, to nie mogę już wrócić do strony Revoluta i doładowanie jest odrzucane. Mam Ajfona.
Ominęłam ten problem tak, że doładowałam konto przez Apple Pay. Wszystko działa. Revo wybiera kartę główną.

#4896 PostWysłany: 05 Lis 2019 09:37 

platynowy
Konto w Revolut można też doładować zwykłym przelewem z konta w jakiejkolwiek bankowości elektronicznej. Nie jest to natychmiastowe ale działa.
 Relacje PM off  

#4897 PostWysłany: 05 Lis 2019 13:01 

Loty: 62
Kilometry: 113 163
niebieski
Przy koncie premium/metal jest opcja '' ufaj temu urządzeniu'' i problem z kodami znika
 Relacje PM off  

#4898 PostWysłany: 05 Lis 2019 13:17 
Awatar użytkownika

Loty: 92
Kilometry: 197 189
srebrny
@Bonso mogą coś robić w apce, parę dni temu też znikły mi wszystkie podpięte karty, a godzinę później wszystko było na swoim miejscu.

Bulgaria
 Relacje PM off  

#4899 PostWysłany: 05 Lis 2019 13:25 
Awatar użytkownika

Loty: 207
Kilometry: 426 268
złoty
aragonix napisał(a):
Przy koncie premium/metal jest opcja '' ufaj temu urządzeniu'' i problem z kodami znika

Przy koncie "standard" też jest. Powoduje, że Revo nie żąda uwierzytelniania swoim kodem. Jednak przy podpinaniu nowej karty dalej żąda logowania w bankowości elektronicznej.

#4900 PostWysłany: 05 Lis 2019 13:39 
Awatar użytkownika

niebieski
https://reclaimthenet.org/revolut-new-privacy-policy/

Revolut sprzedaje wasze dane, pozdro dla tych, którzy im dowód wysłali. XD
Kashpir uważa post za pomocny.

[ 5183 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248 ... 260  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 11 gości