Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 8%, min 10zł
- Citibank prowizja 10%
- BNP Paribias od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 408  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: revolut
#4201 PostWysłany: 30 Maj 2019 16:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4522
złoty
też dostałem, że od jutra, zrobiłem zaraz przelew i zobaczymy, wyszedł dzisiaj więc teoretycznie powinno być bez prowizji, w razie czego trzeba będzie składać reklamacje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: revolut
#4202 PostWysłany: 30 Maj 2019 19:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2373
platynowy
mateusz323 napisał(a):
I mi już śmiga w applepay po aktualizacji apki

Prośba o złączenie postów przez admina ;)
Aktualizacja apki nie ma związku z wlaczeniem Apple Pay.
Jak zrobili certyfikacja na dany BIN ( numer karty) w organizacji platniczej to Apple Pay będzie działał.
Jak nie, to nie będzie działał, niezależnie od wersji apki.

Jak nie działa Wam Apple Pay na obecnych kartach to załóżcie nową kartę wirtualną Mastercard. Ona będzie działać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#4203 PostWysłany: 30 Maj 2019 19:58 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 11
adanek napisał(a):
Ktoś wie jak wygląda teraz zasilenie Revoluta z karty kredytowej Santandera? Ostatnio CITI zaczął ponoć pobierać prowizje. Ktoś może testował ostatnio?
No właśnie się dałem zrobić w balona w CITI :(. Nie byłem pewny ile kasy mi będzie potrzebne i doładowalem 3 razy co oznacza 30 zł prowizji.

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#4204 PostWysłany: 30 Maj 2019 20:11 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2172
srebrny
pawfazi napisał(a):
mateusz323 napisał(a):
I mi już śmiga w applepay po aktualizacji apki

Prośba o złączenie postów przez admina ;)
Aktualizacja apki nie ma związku z wlaczeniem Apple Pay.
Jak zrobili certyfikacja na dany BIN ( numer karty) w organizacji platniczej to Apple Pay będzie działał.
Jak nie, to nie będzie działał, niezależnie od wersji apki.

Jak nie działa Wam Apple Pay na obecnych kartach to załóżcie nową kartę wirtualną Mastercard. Ona będzie działać.

No tu się do końca nie zgodzę, próbowałem dodać z numeru karty do applepay i się nie udało, dopiero kliknięcie w apce po aktualizacji żeby dodało powiodło się.
Góra
 Profil Relacje PM off
pasta lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#4205 PostWysłany: 31 Maj 2019 14:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2373
platynowy
Ja nigdzie nie kliknąłem i do Apple Pay wpisałem kartę bezpośrednio do Walleta.

Taki guziczek to dodatek w apce (ukatwienie) ale na możliwość dodania karty lub nie - nie powinno mieć wpływu.

Najważniejsze że Ci się udało
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#4206 PostWysłany: 02 Cze 2019 17:14 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8595
złoty
Czy przy przejściu na premium zmienia się numer i ważność karty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#4207 PostWysłany: 02 Cze 2019 17:16 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3370
złoty
Nie

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off
boots uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#4208 PostWysłany: 02 Cze 2019 18:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10971
HON fly4free
@boots nie zmienia się dla dotychczas posiadanych (niebieskich), ale możesz sobie bezpłatnie zamówić kolejną kartę (premium - czarną, różową lub szarą).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#4209 PostWysłany: 02 Cze 2019 18:45 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8595
złoty
Ta kolejna coś w praktyce daje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#4210 PostWysłany: 02 Cze 2019 20:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
W najbliższy czwartek wybieram się na kilka dni do Chorwacji i chciałbym pierwszy raz pokorzystać z Revoluta za granicą więc mam kilka szybkich pytań:
1. Na karcie obecnie nic nie mam środków, doładuje ją przed wyjazdem złotówkami z karty debetowej - czy muszę potem te złotówki zamienić na chorwackie kuny żeby móc płacić na miejscu w Chorwacji? Czy też przy każdej płatności w restauracji/pubie/itd. za każdy razem będą mi pieniądze schodzić z tych złotówek przy korzystnym kursie z kun chorwackich (oczywiście poza sobotą-niedzielą, gdzie jest ta prowizja)?
2. W weekend jest dodatkowa prowizja więc żeby ją ominąć to musiałbym część złotówek wymienić przed weekendem na kuny i wtedy (płacąc w Chorwacji) pieniądze za transakcje będą mi schodzić z tych kun?
3. Załóżmy że po powrocie z wakacji zostaje mi trochę tych kun na karcie - mogę je potem z powrotem zamienić na złotówki (po normalnym, korzystnym kursie)?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#4211 PostWysłany: 02 Cze 2019 20:49 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2172
srebrny
1. Samo Ci przewalutuje złotówki do lokalnej waluty
2. Tak powinny schodzić Ci najpierw kuny
3. Tak, normalnie sprzedajesz je w apce
Góra
 Profil Relacje PM off
poszwin uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#4212 PostWysłany: 02 Cze 2019 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 731
srebrny
1. Nie musisz zamieniać
2. Tak
3. Tak
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
poszwin uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#4213 PostWysłany: 02 Cze 2019 21:08 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 584
niebieski
Ja wczoraj wróciłem z Chorwacji i używałem tam karty revolut.
Podczas płatności w sklepach i restauracjach nigdy nie miałem problemów, wszystko fajnie działało.
Ja przed wyjazdem doładowałem kartę złotówkami, a następnie w tygodniu wymieniłem je na chorwackie kuny tak aby móc część kun pobrać z bankomatu i mieć przy sobie gotówkę, a pozostałą cześć pozostawiłem na koncie do płacenia kartą w sklepach i restauracjach.
Tak to wyglądało u mnie i się sprawdziło.
Góra
 Profil Relacje PM off
poszwin uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#4214 PostWysłany: 03 Cze 2019 09:27 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Mam 2 płatności ,których kompletnie nie kojarzę a są widoczne w aplikacji, zdarzyło się wam ,że revolut naliczył jakieś płatności ,których się nie dokonywało?
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#4215 PostWysłany: 03 Cze 2019 09:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 967
Loty: 380
Kilometry: 582 836
srebrny
Nie,
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#4216 PostWysłany: 03 Cze 2019 09:56 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
A ja mam, dwie płatności w aplikacji, których nie dokonywałem.
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#4217 PostWysłany: 03 Cze 2019 09:57 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8595
złoty
Ja po pijaku płacę tylko gotówką. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#4218 PostWysłany: 03 Cze 2019 10:00 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Wypraszam sobie, byłem wtedy w pracy.
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#4219 PostWysłany: 03 Cze 2019 10:01 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8595
złoty
No to składaj reklamację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#4220 PostWysłany: 03 Cze 2019 10:03 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Gdzie w revolucie składa się reklamacje?

Przez X lat używania wielu kart płatniczych wielu banków nie zdarzyło mi się ANI RAZU żeby ktoś dokonał nie autoryzowanej przeze mnie płatności, w tym całym start upie dzieje się to po miesiącu użytkowania
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 408  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: f0ku5 oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group