Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 8%, min 10zł
- Citibank prowizja 10%
- BNP Paribias od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326 ... 407  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Revolut
#6441 PostWysłany: 20 Wrz 2021 10:53 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
@totti powinien się różnić, ale im mniej czasu upłynie między obiema operacjami tym mniej się będzie różnił. Jeśli zrobisz te dwie czynności jedna po drugiej to różnica powinna być pomijalna - kilkanaście pipsów. Różnica ta wynika z ciągłej zmiany kursów na rynku walutowym. Teoretycznie może się wydarzyć też, że kurs będzie identyczny (jeśli obie operacje przeprowadzisz jednocześnie lub akurat taki sam będzie kurs walutowy w chwili przeprowadzania drugiej i pierwszej operacji).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
totti uważa post za pomocny.
 
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Re: Revolut
#6442 PostWysłany: 20 Wrz 2021 16:17 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2160
srebrny
Podsumowując moja sprawę, konto zostało zdezaktywowane, bez podawania przyczyny, moje i żony :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6443 PostWysłany: 20 Wrz 2021 16:26 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
To teraz czekaj na CBŚ.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6444 PostWysłany: 20 Wrz 2021 16:27 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@mateusz323 a co ze środkami (jeśli jakieś były) na kontach?
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6445 PostWysłany: 20 Wrz 2021 16:38 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2160
srebrny
Dobre jaja, właśnie doszło konto mojego brata
Na kontach nie było żadnych środków
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6446 PostWysłany: 21 Wrz 2021 19:50 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Dawno się nie udzielałem, ale mam wrażenie, że kursy euro w Revo są już mniej korzystne.
Góra
 Profil Relacje PM off
pasta lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6447 PostWysłany: 24 Wrz 2021 15:47 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Pewnie dochodzi prowizja za przewalutowanie - występuje od pewnej kwoty - chyba 5 tys PLN miesięcznie.
w Aion i Zen są obecnie lepsze kursy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6448 PostWysłany: 27 Wrz 2021 16:49 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
Revolut wprowadza cashback dla nowych klientów kk:

https://assets.revolut.com/terms_and_co ... -27_pl.pdf
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6449 PostWysłany: 27 Wrz 2021 16:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
Jest gdzieś informacja jaki % tego cashbacku? Czy skoro jest tylko określenie "procent" oznacza to 1%?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6450 PostWysłany: 27 Wrz 2021 17:00 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2324
srebrny
@Mareckipl - niestety też nie widzę, to co dostałem mailem wkleiłem. Ja i tak nie wezmę ich kk, więc się nie zagłębiałem.
rozbawili mnie - właśnie mi wyskoczyło w aplikacji 0,2% cashback ;)
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6451 PostWysłany: 27 Wrz 2021 22:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Ciekawa wiadomosc od Revoluta:

Hi xxx

You are receiving this email because you are a Revolut Ltd customer and have sent a transfer to Poland in PLN in the last 6 months.

Please be aware that from September 28, 2021, 4 PLN will be deducted from the amount received by your beneficiary on all transfers from xxx to Poland in PLN.

For example, if you send 500 PLN, your beneficiary will receive 496 PLN.

This is caused by a recent problem with one of our processing partners in Poland due to Brexit.

Please know that we are working to fix this problem as soon as possible.

We sincerely apologise for the inconvenience.

Thanks,
Team Revolut
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6452 PostWysłany: 28 Wrz 2021 15:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
mateusz323 napisał(a):
Żadnego maila, u mnie blokada w związku z dostarczeniem zaświadczenia o dochodach, u zony wyszło ze zablokowane przy próbie płatności w sklepie. Ja swoje mogę doładować ale nie mogę wysłać i zapłacić, zona nawet doładować nie może.
na czacie ze konto zastrzeżone w związku z weryfikacja i nic więcej podać nie mogą i to że mogą zerwać współprace bez podawania przyczyny.

Czy byly zasilenia konta R z kart kredytowych na spore kwoty, a potem oproznianie konta przelewem na rachunek bankowy swoj, zony, brata?

Jesli tak, to pomoc moze wylacznie udokumentowanie dochodow stanowiacych pokrycie takich 'wydatkow'.
A i tak moga te dzialania podciagnac pod 'cash recycling' lub AML i konto zamknac w zgodzie z regulaminem.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6453 PostWysłany: 28 Wrz 2021 16:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
cccc napisał(a):
Ciekawa wiadomosc od Revoluta:

Hi xxx

You are receiving this email because you are a Revolut Ltd customer and have sent a transfer to Poland in PLN in the last 6 months.

Please be aware that from September 28, 2021, 4 PLN will be deducted from the amount received by your beneficiary on all transfers from xxx to Poland in PLN.

For example, if you send 500 PLN, your beneficiary will receive 496 PLN.

Ja juz sie gubie Ile Revolut kasuje za transfer do PL.
Powyzej £1000 mieisiecznie SA oplaty.. jak probuje przelac to pojawia sie 0.5% Bo bank w innym kraju, oplaty weekendowe przy wymianie, 4zl teraz za cos dziwnego..
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6454 PostWysłany: 28 Wrz 2021 16:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@LonDynia mam podobnie, service Revoluta robi sie coraz gorszy i mniej przejrzysty z tymi dodatkowymi oplatami i chyba znow zaczne wysylac poprzez Wise.
Pozdrawiam.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
LonDynia uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6455 PostWysłany: 28 Wrz 2021 22:43 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2160
srebrny
p.wl napisał(a):
mateusz323 napisał(a):
Żadnego maila, u mnie blokada w związku z dostarczeniem zaświadczenia o dochodach, u zony wyszło ze zablokowane przy próbie płatności w sklepie. Ja swoje mogę doładować ale nie mogę wysłać i zapłacić, zona nawet doładować nie może.
na czacie ze konto zastrzeżone w związku z weryfikacja i nic więcej podać nie mogą i to że mogą zerwać współprace bez podawania przyczyny.

Czy byly zasilenia konta R z kart kredytowych na spore kwoty, a potem oproznianie konta przelewem na rachunek bankowy swoj, zony, brata?

Jesli tak, to pomoc moze wylacznie udokumentowanie dochodow stanowiacych pokrycie takich 'wydatkow'.
A i tak moga te dzialania podciagnac pod 'cash recycling' lub AML i konto zamknac w zgodzie z regulaminem.

Zdarzalo sie ale to kwoty rzedu 1000PLN na miesiac i glownie ze wzgledu na np. podwojone doladowanie.
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6456 PostWysłany: 29 Wrz 2021 12:33 

Rejestracja: 01 Paź 2019
Posty: 28
Witam ,czy za każdym razem przy logowaniu , oprócz pinu trzeba robić sobię selfie? Można to jakoś zmienić ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6457 PostWysłany: 29 Wrz 2021 13:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
Artur_89 napisał(a):
oprócz pinu trzeba robić sobię selfie?

że co???? :shock: :shock:
Selfie robiłam przy rejestracji, raz jedyny i nigdy więcej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6458 PostWysłany: 29 Wrz 2021 14:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Ja musialem kilka razy doladowac selfie, odkad sie zameldowalem, ale ostatnio sie uspokoilo.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6459 PostWysłany: 30 Wrz 2021 08:12 

Rejestracja: 01 Paź 2019
Posty: 28
Dokładnie, pierwszego dnia normalnie z pinu,rano już wołali selfie, powiedzcie mi czy jak chce tylko korzystać z karty to ta aplikacja w telefonie jest mi do czegoś potrzebna?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Revolut
#6460 PostWysłany: 30 Wrz 2021 08:55 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
do doładowania karty gdy skończą się piniążki ;)
też miałem tego buga przez jakiś czas, zniknął tak jak się pojawił - samoistnie po 2-3tyg
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326 ... 407  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group