Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi Citi Handlowy jest obciążone prowizją 8%, min 10zł!

Lista darmowych bankomatów na świecie: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0

Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

[ 5395 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250 ... 270  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: revolut
#4921 PostWysłany: 07 Lis 2019 20:20 

Loty: 88
Kilometry: 212 865
niebieski
Może ja nie znam tej aplikacji ale ten chat to jakiś automat. Próbowałem wpisać na czacie, że nie zgadzam się na przetwarzanie danych i zawsze dostaję w odpowiedzi ten sam bełkot o informacjach jakie są potrzebne do rejestracji użytkownika. Jak zapytam po polsku to odpowie po polsku a jak po angielsku to ten sam bełkot po angielsku.
 Relacje PM off  

#4922 PostWysłany: 07 Lis 2019 20:44 

niebieski
pasta napisał(a):
@depo
Czy konto prywatne może polecić „firmie” konto firmowe?
I czy można użyć ten sam nr telefonu do konta freelancera jak się go już użyło do konta prywatnego?

nie, potrzebny jest specjalny link (mam taki ale go tutaj nie dodałem bo regulamin forum zabrania, zapraszam na PW jeśli jesteś zainteresowany)
teoretycznie można ale polecam założyć na nowego maila i nowy nr. telefonu (tak robiłem i bonus od razu wszedł z pierwszym zasileniem konta)
 Relacje PM off  

#4923 PostWysłany: 07 Lis 2019 20:52 

pasta napisał(a):
@depo
Czy konto prywatne może polecić „firmie” konto firmowe?
I czy można użyć ten sam nr telefonu do konta freelancera jak się go już użyło do konta prywatnego?

Wpisz: live agent

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 Relacje PM off  

#4924 PostWysłany: 08 Lis 2019 08:29 
Moderator działu

Chupacabra napisał(a):
aragonix napisał(a):
Dopiero od jutra można na czacie zgłosić, że nie akceptuje się opting out w nowej polityce prywatności i po problemie.

Mi przyjeli sprawę już dziś.

@ted07 Napisałem dokładnie tak: "I'd like to opt out from the marketing data sharing."

Marketing to jedno, a przekazywanie zapytań o nas (a więc i naszych danych) do innych instytucji to drugie. Ma ktoś gotowca na wycofanie takiej zgody?
 Relacje PM off  

#4925 PostWysłany: 08 Lis 2019 15:02 

Po co utrzymywać dodatkowe konta w obcych walutach na Revo, skoro można mieć po prostu PLNy a karta sama zamieni sobie te PLNy na potrzebną walutę. Czy jest różnica kosztowa między sytuacją, kiedy na koncie mam tylko PLN i płacę w EUR i Revo a tym, kiedy najpierw zasilę (PLNami przecież) konto w EUR? Po co robić?
 Relacje PM off  

#4926 PostWysłany: 08 Lis 2019 15:05 
Awatar użytkownika

złoty
Np żeby zagrać sobie na kursie walutowym.

Kupić w dołku, sprzedać w odpowiednim momencie.

Przykład z przed kilku miesięcy Lira turecka. W kilka dni około 10% na czysto.

#4927 PostWysłany: 08 Lis 2019 15:06 

platynowy
Jest różnica w weekend, jak masz daną walutę to ją wypłacisz bezpłatnie, jak pln to z prowizją
Tylko za ile tej waluty kupiłeś?, jak mało to te 10% to niewiele, jak za dużą kwotę to będzie podatek od zysków
 Relacje PM off  

#4928 PostWysłany: 08 Lis 2019 15:39 

złoty
Chyba lepiej mieć zysk i zapłacić podatek, niż zakładać, że nie ma sensu mieć zysku bo trzeba będzie zapłacić podatek...
 Relacje PM off
arturro lubi ten post.

#4929 PostWysłany: 08 Lis 2019 16:22 
Awatar użytkownika

srebrny
Jeśli byłaby to dotacja ze środków publicznych to jest traktowana jak przychód, ale zwolniona z opodatkowania.

Wysłane z taptaka
 Relacje PM off  

#4930 PostWysłany: 08 Lis 2019 17:37 

-- 08 Lis 2019 18:36 --

SPLDER napisał(a):
Pieka napisał(a):
@aber Poniżej odpowiedź, którą otrzymałem chwilę temu:
Kod:
Żeby wyłączyć zgodę ten przełącznik musi być wyłączony, tzn być szary.
To odpowiedź jest sprzeczna z treścią przy przełączniku. Literalnie zarówno w polskiej jak i angielskiej wersji powinno być włączone aby wycofać zgodę.
Tu https://community.revolut.com/t/i-am-di ... ux/119170/ jest długa, niestety trochę bezowocna, dyskusja na ten temat.

-- 08 Lis 2019 18:37 --

ume napisał(a):
Chupacabra napisał(a):
aragonix napisał(a):
Dopiero od jutra można na czacie zgłosić, że nie akceptuje się opting out w nowej polityce prywatności i po problemie.
Mi przyjeli sprawę już dziś.
@ted07 Napisałem dokładnie tak: "I'd like to opt out from the marketing data sharing."
Marketing to jedno, a przekazywanie zapytań o nas (a więc i naszych danych) do innych instytucji to drugie. Ma ktoś gotowca na wycofanie takiej zgody?
Może jakoś tak jak tu https://community.revolut.com/t/i-am-di ... /119170/10 i kolejne posty.
 Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.

#4931 PostWysłany: 10 Lis 2019 00:39 

niebieski
pytanie dotyczy Revolut for Business: co i gdzie trzeba wyklikać na www żeby doładować konto kartą? (w Settings - Payment options mam dodaną swoją kartę).
 Relacje PM off  

#4932 PostWysłany: 10 Lis 2019 09:58 
Awatar użytkownika

Loty: 58
Kilometry: 123 340
niebieski
Po aktualizacji zmieniła się treść przy przycisku w aplikacji o wycofaniu Marketingu ukierunkowanego. Teraz jest zrozumiała:
"Wyrażam zgodę na używanie przez Revolut moich danych w ukierunkowanych kampaniach marketingowych platform reklamowych stron trzecich."

#4933 PostWysłany: 10 Lis 2019 10:32 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Zmieniła się też nazwa saloników lotniskowych na "loże" :)
 Relacje PM off  

#4934 PostWysłany: 10 Lis 2019 11:23 

W takim razie informacja o wycofaniu zgody poprzez przełączenie w lewo, czyli wyłączenie/wyszarzenie była prawidłowa i zgodna z prawdą.
 Relacje PM off  

#4935 PostWysłany: 10 Lis 2019 11:53 
Awatar użytkownika

niebieski
Teraz mogę czuć się bezpieczny 😀
 Relacje PM off  

#4936 PostWysłany: 10 Lis 2019 12:34 

niebieski
Czy wyłączenie w lewo wszystkich zgód w aplikacji załatwia sprawę z udostępnianiem danych osobowych posiadaczy kart revolut czy trzeba jeszcze pisać na chacie do obsługi Revolut???
 Relacje PM off  

#4937 PostWysłany: 10 Lis 2019 13:38 

Loty: 57
Kilometry: 77 128
niebieski
Mio napisał(a):
Po aktualizacji zmieniła się treść przy przycisku w aplikacji o wycofaniu Marketingu ukierunkowanego. Teraz jest zrozumiała:
"Wyrażam zgodę na używanie przez Revolut moich danych w ukierunkowanych kampaniach marketingowych platform reklamowych stron trzecich."

U mnie wciąż jest stara treść, ale są też "loże" i zgodnie z tym co było na forum revolta wyłączenie to przesunięcie w prawo (niebieski przełącznik), ale w związku z tym co tu piszecie to sam już nie wiem, w prawo, w lewo?
 Relacje PM off  

#4938 PostWysłany: 10 Lis 2019 13:56 

Zdecydowanie w lewo.
I trzeba pisać w kwestii udostępniania danych biurom kredytowym.
 Relacje PM off  

#4939 PostWysłany: 10 Lis 2019 16:21 

platynowy
Przed chwilą przyszło mi takie coś :
Image

Tapniete z telefonu
 Relacje PM off  

#4940 PostWysłany: 10 Lis 2019 17:01 
Awatar użytkownika

Loty: 70
Kilometry: 128 584
srebrny
Mnie zajęło kilka dobrych minut korespondencji z agentem, żeby udało się przekonać go do tego o co go prosiłem. Kilkukrotnie próbował mnie przekonać, że takie przekazywanie informacji może być dla mnie korzystne.

[ 5395 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250 ... 270  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 2 gości