Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 97 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 17 Sty 2017 23:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4159
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
@‌BusinessClass‌ czy ręczniki w prysznicach saloniku *A na GRU dalej capią spalinami ?

Wesoła relacja, i stara prawda: dobór wygodnego stroju na longhaul to sprawa kluczowa !! ;) (vide outfit przy Mercedesie)

To uznaje za żart w wykonaniu Tante Lufa.. i to słaby.. :x
Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast
Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel
#42 PostWysłany: 18 Sty 2017 00:00 

Jak widzę to zdjęcie powyżej to nadal nie mogę uwierzyć co ja pacze... Dla mnie to jest ten sam poziom co ze szpitala w Elblągu (foto). Pytanie: czy teraz można powiedzieć, że posiłki w polskich szpitalach osiągnęły poziom 1 klasy w Lufthansie? :D

Załączniki:
phpRNsck0.jpg
phpRNsck0.jpg [ 108.82 KiB | Obejrzany 3384 razy ]
Góra
 PM off
24 ludzi lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 18 Sty 2017 00:07 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1638
niebieski
BusinessClass napisał(a):
Nie zwiedzam jedynie Cigar Lounge, gdzie podobno można darmowe Cohiba wypalić. Nie wchodzę, bo po pierwsze nie palę a po drugie to po tym wszystkim, co przyjąłem nie chciałbym puścić najdroższego pawia w życiu.


Szczerze zazdroszczę! Ale co Cigar baru mogłeś zajrzeć. Trochę Cohibek by się zmieściło w plecaku i kieszeniach, było by puszczenia na allegro.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#44 PostWysłany: 18 Sty 2017 00:27 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Fakt faktem, źe śniadanie dupy nie urywa, ale ta piżama. .. :)

Wysłane z mojego SM-T535 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 18 Sty 2017 00:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 809
niebieski
Popcorn to sie przydaje do czytania tych idiotycznych komentarzy ;D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 18 Sty 2017 14:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Jak tylko zobaczyłem tytuł i upewniłem się, kto jest autorem, szybki kurs do kuchni, a potem już tylko:

Image

Nie zawiodłem się, na dokładkę - fota w piżamie wymiata ;)

Komcie na fb zwieńczyły dzieło.
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#47 PostWysłany: 18 Sty 2017 15:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
@‌BusinessClass‌ masz wyzwanie. Zrób relację z Ethiad the residence i dajesz zdjęcie w piżamce w tym saloniku :D

_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 18 Sty 2017 16:04 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
@‌pawelos‌ ten właściciel konta na Youtube ma dość specyficzny nick...
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#49 PostWysłany: 18 Sty 2017 16:46 

Rejestracja: 14 Wrz 2016
Posty: 113
Cytuj:
Jedynym minusem jest, że przez Firsta nie przechodzą pasażerowie klas niższych w drodze do swoich miejsc, więc omija mnie moja ulubiona rozrywka z biznesu – jak to mawia Pam Ann – poverty parade


A tak zupełnie na serio to wielką frajdę sprawia mi przechadzanie się w tzw. „poverty parade”. Za każdym razem przed rozpoczęciem boardingu oblewam się wodą pod pachami i na plecach, a następnie z wyrazem przeogromnego udręczenia na twarzy przedzieram się w kierunku swojej ekonomicznej nory. Ukradkiem spoglądam wówczas na biznesmenów, którzy z wyrazem rozgorączkowanego roztargnienia próbują ukryć fakt swojego podniecenia, wynikającego z obserwowania spektaklu z uprzywilejowanej pozycji pasażera klasy biznes. Czasami udaję, że zgubiłem coś na początku samolotu i przechadzam się Korytarzem Poniżenia w dwie strony. Raz nawet dla zwiększenia dramaturgii złapałem za obity jedwabnie gładką skórą fotel i wywalając oczy z orbit, wrzasnąłem w twarz biznesmenowi: „BŁAGAM!!!! POZWÓL MI TU ZOSTAĆ!!!!!”. Potężnie zbudowane stewardessy (pełniące w klasie biznes również rolę osobistych ochroniarzy) chwyciły mnie pod ramiona i zawlekły w stronę mojego przeznaczenia jakim było ekonomiczne piekło. Wrzeszczałem, wierzgałem nogami, próbowałem nawet zapierać się lecz na darmo bowiem w tym momencie zatrzasnęły się przede mną wrota do lotniczego Edenu. Ostatnie co rzuciło mi się w oczy, to ów biznesmen (na oko Hans, 60 letni Niemiec, wysoko postawiony Egezekutiw z Dilojt, lecący na corocznego Kej Pi Aja do Londynu) przeżywający orgazm z finałem na laminowane Menu Lufthansy z wygrawerowanym złotym napisem HON. Kto by pomyślał, no nie? W pracy taki profesjonalizm, targety, deadlajny, rozliczenia roczne, a w podróży służbowej wychodzi jaki to zbok xD

No w każdym razie ostatnio Lufthansa zaoferowała mi posadę animatora klasy biznes. Latam w swojej ekonomicznej dziurze za darmo, ale przed każdym lotem mam za zadanie zrobić takie przedstawienie. Mam pełną dowolność przy tworzeniu programu artystycznego, a nawet dostaje premię kiedy uda mi się zaangażować dodatkowych statystów. Np. ostatnio podczas lotu z Dusseldorfu do Stambułu, razem z dziesięcioma anonami zanurkowaliśmy pod fotel dyrektora finansowego IBM (nazwijmy go Otto), żeby zdobyć wykałaczkę, którą jegomość wyrzucił. A że było nas dziesięciu to musieliśmy stoczyć o nią pojedynek. Żebyście tylko widzieli Otto… cały zasapany, lubieżnie oblizuje wargę i mamrocze jak w jakiejś delirce „Jaaaa… Jaaaa… Jawohl! Wyrwij mu tę wykałaczkę albo ja wyrwę tobie kciuka.. Zwycięzca dostaje miętówkę!!!!”.

Był to bardzo ważny pasażer. Po locie kapitan wziął mnie na stronę i osobiście podziękował. Fotel Otto był cały mokry. Lufthansa oprócz darmowych lotów zaczęła mi również płacić.


Lubię sprawiać, że ludzie nie żałują grubego siana wyłożonego na podróż xDDDDDDD
Góra
 Profil Relacje PM off
27 ludzi lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 18 Sty 2017 16:59 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Prawie pasta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 18 Sty 2017 17:09 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
A ja też nie narzekam na loty w economy. Zawsze sobie trochę papieru toaletowego wyniosę z kibla.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
23 ludzi lubi ten post.
sko1czek uważa post za pomocny.
 
      
#52 PostWysłany: 18 Sty 2017 17:09 

Odnośnie tego co napisał kieras86: darłem mega łacha jak na SG Fly4free była relacja z klasy biznes w Qatar. Mina gościa siedzącego koło Kamila, gdy nagrywał recenzje - boska :D
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#53 PostWysłany: 19 Sty 2017 09:34 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2597
Loty: 243
Kilometry: 297 179
Tak patrząc po zdjęciach z relacji można zadać sobie pytanie czy faktycznie warto było na lot OW wydać 105 000 mil M&M, moim zdaniem nie :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 19 Sty 2017 09:54 

Z punktu widzenia czytelnika tej relacji - warto było. Ubaw w trakcie lektury miałem przedni.
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#55 PostWysłany: 19 Sty 2017 10:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
klapio napisał(a):
Tak patrząc po zdjęciach z relacji można zadać sobie pytanie czy faktycznie warto było na lot OW wydać 105 000 mil M&M, moim zdaniem nie :-)

Dla takiej fajnej pizamki, chyba warto. ;)
Moim zdaniem fotka w pizamce to Fotka roku 2017.
Relacja pisana konkretnie, bez ogrodek, nie jest nudna i mi sie osobiscie podoba. @BusinessClass trzymaj kurs!
Masz u mnie Browarka.

Pozdrawiam.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
BusinessClass lubi ten post.
 
      
#56 PostWysłany: 19 Sty 2017 11:20 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
Haha, komentarze na fejsie najlepsze ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
BusinessClass lubi ten post.
 
      
#57 PostWysłany: 19 Sty 2017 11:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2016
Posty: 182
Loty: 173
Kilometry: 329 932
Na fejsie tzn? Zarzuć linkiem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 19 Sty 2017 12:06 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
https://www.facebook.com/fly4free/posts ... 1075657718
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#59 PostWysłany: 19 Sty 2017 12:16 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5147
srebrny
klapio napisał(a):
Tak patrząc po zdjęciach z relacji można zadać sobie pytanie czy faktycznie warto było na lot OW wydać 105 000 mil M&M, moim zdaniem nie :-)

kwestia prioritetow. no kiedys bym sie tak za te 105k przelecial, ale w tym momencie to szkoda mi 50.000 mil na upgrade do biznesu
A380 FRA-LAX, lece jutro w normalnej economy :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
 
      
#60 PostWysłany: 19 Sty 2017 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 946
platynowy
A mnie takie opisy biznes klasy, kieliszkow i plaskosci kozetki na ktorej sie spi tylko smiesza. Serio, taki hype ze dostaliscie metalowe sztucce i firmowy alkohol? I tak rano bedziecie miec kapcia w gebie i mega wzdecie po jedzeniu gurme. Wspolpasazerowie beda was truc smrodem skarpetek, stewerdesy beda udawac bezgraniczne oddanie, podszyte pogarda i zwyklym obowiazkiem pracy. @‌BusinessClass‌ lepiej oddaj swoje mile na caritas!
Góra
 Profil Relacje PM off
kb_poland lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 97 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group