Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 173 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 26 Wrz 2017 09:38 

Rejestracja: 18 Wrz 2015
Posty: 906
Loty: 54
Kilometry: 71 690
niebieski
cccc napisał(a):
Podoba mi sie, jak np. widze Rodakow za granica otwierajacych rodzima puszke z piwkiem, a nie np. Heinekena, ktorego wyjatkowo nie znosze.

Z piwem? Czy raczej jakimś Tyskim, Lechem czy innym Żywcem?
Góra
 Profil Relacje PM off
Tomek Zien lubi ten post.
 
      
Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum
Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie
#142 PostWysłany: 26 Wrz 2017 19:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lip 2017
Posty: 100
Zbanowany
-- 26 Wrz 2017 18:38 --

miriam napisał(a):
Będę pierwsza,która da lajka i myślcie co chcecie ale humoru i zabawnego pióra @dubaj1910 nie można odmówić :P Kabaret byś jakiś chłopie wyreżyserował,bo tu się marnujesz. ;)

@ Miriam - jakie kabarety? To tylko prawdziwe przygody Pedra - to się dzieje naprawdę, tylko perspektywa trochę czytelniejsza...
@ Maginiak - bardzo niepoprawne tutaj stwierdzenia zamieszczasz - Pedra za takie coś mieszano z błotem :P
@ cccc, namteH, Don_Bartoss - dzięki za nominację... i wiecie... normalność ;)

-- 26 Wrz 2017 19:19 --

Aron napisał(a):
Jeżeli sięgamy do kontekstów kulturowych to proszę bardzo.
Co jakiś czas w każdym miejscu pojawia się jakiś Edek, który chce zawładnąć domem Stomila, bez poszanowania zastanego porządku, z podstawowym przekonaniem: "To moja jest mojsza niż twojsza, że właśnie moja racja, jest racja najmosza".

Całe szczęście tutaj chyba jeszcze daleko by Edek zrealizował swoje dążenia bo nawet w Epilogu obywa się bez "prostych żartów", a może nawet jest zauważalna jakaś ironia, więc chyba jest jakieś współoddziaływanie i Edek przenika światem staroświeckiego Artura, choć niestety też świat Artura przenika podejściem Edka. Jedyne co, to trochę gdzieś ciągle braknie choć odrobiny autoironii i jakiegoś poziomu autokrytycyzmu...

Epilog rzeczywiście klasę wyżej niż sama relacja, ale ciągle bliżej do "okręgówki" niż do "international level", więc to moje "lubię" bardziej na zachętę...
@ Aronie, usuń swój "like" z Epilogu - nie jest potrzebna mi obłuda polubienia czegoś wykonana tylko po to, by potem próbować sprowadzić autora do "okręgówki" i sprawdzić czy zgodnie z kibolskim zaszufladkowaniem Stomil kojarzy mu się tylko z Olsztynem.

Zamiast analizować Tango rekomenduje forumowiczom skupić się na lekturze Świętoszka, bo tutaj to duch Tartuffe'a psuje powietrze nie tylko w kontekście kulturowym.
Góra
 Profil Relacje PM off
zzeke lubi ten post.
 
      
#143 PostWysłany: 26 Wrz 2017 21:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
dubaj1910 napisał(a):
@ cccc, namteH, Don_Bartoss - dzięki za nominację... i wiecie... normalność ;)

Nie ma sprawy, trzymaj kurs i siebie (Ciebie)... :D
Pozdrawiam i Twoje zdrowko.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#144 PostWysłany: 27 Wrz 2017 10:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lip 2017
Posty: 100
Zbanowany
Washington napisał(a):
Jeśli chcecie kontynuować dyskusję to przypominam - na argumenty odpowiadamy argumentami, a nie wytykając różnego rodzaju braki osobiste adwersarzy. Dyskusja "- nie podoba mi się relacja bo.. - a ty jesteś taki i owaki" będzie kasowana. Tak samo posty zawierające obraźliwe treści.

Co do dyskusji to średnio widzi mi się odpowiadanie na pytania z gatunku "czepiam się" .
Ktoś kto zadaje takie pytanie nie czeka na odpowiedź... i jaka by ona nie była to i tak wygląda na "tłumaczenie się winnego"

Tym nie mniej nie widzę problemu by odpowiedzieć na obiekcje osób* udzielających się w tym temacie (chociażby @asiasz czy @chester0), o ile te pytania będą naprawdę pytaniami, a nie ich tezami opakowanymi w krzyk oburzenia zakończonym dla zmyłki znakiem zapytania.
Umiecie szanowni Państwo powtórzyć swe pytania w stylu dyskusji, a nie krzykliwego ataku ;) ?




- nie dotyczy użytkowników Aron i Fjus
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 27 Wrz 2017 10:40 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
Chłopie, no jeśli moją 1 wypowiedź traktujesz, jako : "tezami opakowanymi w krzyk oburzenia zakończonym dla zmyłki znakiem zapytania.", to wyjątkowo jednak wrażliwy jesteś. A nie wyglądasz :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#146 PostWysłany: 27 Wrz 2017 10:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lip 2017
Posty: 100
Zbanowany
Ach to czytanie ze zrozumieniem 8-)

Nie znasz mnie, nie znasz mojej Pięknej, nie znasz sytuacji... i w tym temacie zamartwiasz się jak czuła się moja partnerka?
Tzn nic nie wiesz, a oceniasz już "niekomfortowo", tak?
asiasz parę stron wcześniej napisał(a):
cały czas się zastanawiam - jako kobieta - jak musiała się czuć partnerka autora relacji i zdjęć, tak ochoczo robiącego fotki okolicznym paniom? No ja bym się czuła...hmm trochę niekomfortowo. :-). No bo chyba się z tym nie krył, bo zdjęcia na to nie wskazują


I co mamy teraz?
Powtarzam - nie znasz mnie - ja proponuję powtórzenie logicznego pytania... a Ty już wrzucasz mnie w swoje "szufladki ograniczeń" i oceniasz kogoś kogo nie znasz: "wyjątkowo jednak wrażliwy jesteś".
Kolejna teza z uwagi na niemożność zadania logicznego pytania?


Ktoś tu napisał o Don Kichocie... nie chciałbym zapeszać, ale wymaganie wobec niektórych osób "zamiany tezy w pytanie" to rzeczywiście może być walka z wiatrakami.
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#147 PostWysłany: 27 Wrz 2017 11:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4585
Loty: 641
Kilometry: 794 132
HON fly4free
@asiasz Wrażliwy strasznie. My tu podważamy wielkość tego wiekopomnego dzieła tak gorąco przyjętego na cro.pl czy grecja...pl i może gdzieś tam jeszcze, to nie dziwota, że autorowi jest przykro.
Po chwili zastanowienia też zaczynam dochodzić do wniosku, że nie doceniłem tego utworu. Toć to historia o barbarzyńcy ze wschodu, poważne dzieło (multimedialne zresztą), w którym w słowach i na obrazkach widać, przegrywaną co krok, walkę między wyższymi, wysublimowanymi potrzebami a pierwotnymi instynktami. A ja to uznałem za niesmaczną - ignorant!
Przepraszam autora najmocniej.
Góra
 Profil Relacje PM off
13 ludzi lubi ten post.
 
      
#148 PostWysłany: 27 Wrz 2017 11:03 

Rejestracja: 18 Wrz 2015
Posty: 906
Loty: 54
Kilometry: 71 690
niebieski
dubaj1910 napisał(a):
Ach to czytanie ze zrozumieniem 8-)


Zarzucasz innym, a to u ciebie kłania się brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Przecież ona napisała, że sama czułaby się niekomfortowo, a nie że twoja partnerka się tak czuła. Dodatkowo to nawet nie było pytanie do ciebie, a po prostu retoryczne rozważania.
Zaiste, jesteś nawet nie wyjątkowo wrażliwy, a wyjątkowo drażliwy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 27 Wrz 2017 11:14 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8594
złoty
@dubaj1910
Cytuj:
Powtarzam - nie znasz mnie -


Fotki z tanim browarkiem i kobietami na plaży jako atrakcjami, elegancki mundurek RTSu, prostacki i homofobiczny tekst, który uważasz za dowcip - ja Cię chyba wystarczająco już znam. A dalej nie chcę poznawać...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#150 PostWysłany: 27 Wrz 2017 11:17 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2093
srebrny
pabien napisał(a):
@asiasz Wrażliwy strasznie. My tu podważamy wielkość tego wiekopomnego dzieła tak gorąco przyjętego na cro.pl czy grecja...pl i może gdzieś tam jeszcze, to nie dziwota, że autorowi jest przykro.


Widocznie tutaj użytkownicy mają bardziej wysublimowane gusta niż na tych innych forach. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 27 Wrz 2017 11:25 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
Dobra, napisałam że JA czułabym się niekomfortowo, a co czuła Twoja partnerka to nie wiem - tyle w temacie czytania ze zrozumieniem. I masz rację: nie znam Ciebie, nie znam Twojej partnerki i niech już tak zostanie.... Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 27 Wrz 2017 12:56 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
W subiektywnej ocenie moderatora, pomimo wielu zgłoszonych postów, nikt nie przekroczył dobrego smaku, a temat jest znów odblokowany. Proszę jednak mieć na uwadze, że ten temat jest czujnie obserwowany przez kilku modów, więc sugerowana jest daleko posunięta wstrzemięźliwość w pisaniu tego, co slina na klawiaturę przyniesię. Offtopik na temat tego, gdzie leży Polska, znajdziecie w Luźnych Gatkach.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#153 PostWysłany: 27 Wrz 2017 19:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1436
srebrny
@cccc alkohol to był jedynie przykład wynikający z tego, iż Autor opowieści na kliku zdjęciach eksponował te trunki, osobiście, aż tak bardzo nie nurtuje mnie cennik miejscowego czy też importowanego piwa. Na marginesie z tym bimbrem to mnie zaintrygowałeś to jest przydatna wiedza rzekłbym bez egzageracji czasami ratująca zdrowie lub nawet życie ;)
@dubaj1910 wskaż proszę gdzież w moim poście użyłem tego pytajnika bo mimo wnikliwej analizy nie mogę odnaleźć, a co do "krzyku oburzenia " czy też "krzykliwego ataku" to przypomniał mi się rewelacyjny "Krzyk ciszy" autorstwa J. Oborniaka cytując klasyka "Ta cisza krzyczała" ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
martaa1 lubi ten post.
 
      
#154 PostWysłany: 28 Wrz 2017 16:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lip 2017
Posty: 100
Zbanowany
Spoko Chester0 ;)
Uczę się dopiero forum - już wiem, że pisanie "ogólnie" nie zostanie zauważone przez tych "najbardziej ogólnie", a zostanie zacytowane przez tych "mało ogólnie" :P

Zostawiając skowyt (nie chodzi oczywiście o Ciebie Chester0 ;) ) ustosunkuje się do Twego poprzedniego wpisu na temat braku danych ;)

Linki do apartamentów - świadomie ich nie umieszczałem z uwagi:
- możliwość posądzenia o kryptoreklamę
- dużą zmienność cen na cytowanych portalach - gdzie jakiś Sherlock mógłby sprawdzić, że teraz cena jest inna niż przy zamawianiu wiosną - i wtedy relacja mogłaby zostać podważona lub skrytykowana.
Oczywiście jak ktoś ciekaw dokładnego namiaru na daną kwaterę to poproszę o priv - moja relacja miała raczej nakierować na portale airbnb oraz booking gdzie da się wiosną znaleźć apartamenty (basen plus aneks kuchenny) w granicach 45-55 ojro (za 4 dusze) w sezonie.

Co do alkoholi jako miłośnik czeskich piw (oraz nie czeskiego 8-) rumu) nie polecam żadnego hiszpańskiego piwa. Zwykłe sikacze, które jednak da się zimne wypić po parasolem na plaży. Dla zainteresowanych - ceny były marketowe czyli 50-75 centów za 0,33. Czasem na plaży coś za 2 ojro.
Rum? Polecany widać na zdjęciu :)
Knajpy - przy takiej różnorodności i knajp i relacji z Hiszpanii... ciężko napisać coś poza "hiszpańskim standardem"

A skoro o cenach.... to szacunkowa zagadka dotycząca niepodanych ogólnych kosztów wyjazdu 8-)

18 dni w Hiszpanii podczas szczytu sezonu, jedne z bardziej popularnych miejsc Andaluzji, 17 noclegów z apartamentach z kuchnią i basenem, zakupy, knajpy, alkohole, leżaki i parasole, samolot, samochód wynajęty na 17 dni, zrobione prawie 2000 km, codziennie inne miejsce, piwa, lody, parkingi...
Wyjazd na 4 osoby (w tym Junak na pokładzie, ale młody jednakowo płacił za samoloty, za noclegi...ciut mniej ;) na alkohol, więcej na lody i słodycze) które nie żałowały sobie niczego co na wakacjach być powinno.

Podejmie się ktoś strzału ile ten wyjazd wyszedł w PLNach na osobę?

Żeby nie było - to nie będzie to ani napinka jak dużo wydaliśmy, ani tym bardziej chwalenie się sknerstwem czy dziadowaniem - to tylko szacunkowe pokazanie kosztów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 28 Wrz 2017 17:06 

3 k na osobę ? :D


Widać że dopiero uczysz się forum.
Ja napisałem kiedyś że wyjazd z żoną na miesiąc do USA kosztował mnie ok 20 000 pln. Loty, noclegi, auto, paliwo, jedzenie, wstępy do atrakcji.itd
To mnie tu chcieli zlinczować, że bredzę.
Góra
 PM off
dubaj1910 lubi ten post.
cccc uważa post za pomocny.
 
      
#156 PostWysłany: 28 Wrz 2017 18:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@jacakatowice, dzieki ze ostrzegles, bo szykowalem relacje z weekendu w NY. 8-)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 28 Wrz 2017 18:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4585
Loty: 641
Kilometry: 794 132
HON fly4free
cccc napisał(a):
@jacakatowice, dzieki ze ostrzegles, bo szykowalem relacje z weekendu w NY. 8-)
Nie ma to jak znaleźć usprawiedliwienie.
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#158 PostWysłany: 28 Wrz 2017 18:03 

Mój typ to 1846 PLN.
Góra
 PM off  
      
#159 PostWysłany: 28 Wrz 2017 18:31 

Rejestracja: 18 Wrz 2015
Posty: 906
Loty: 54
Kilometry: 71 690
niebieski
Strzelę sobie w 4k złotych, ale i tak przez tydzień nie mamy szansy się dowiedzieć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 28 Wrz 2017 18:40 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Jak to zwykł mawiać apostoł Tomasz: "Uwierzę dopiero, gdy zobaczę wizę hamerykańską".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 173 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group