Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Lis 2017 23:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2867
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
znalazłem ciekawy rejs z Wenecji do Wenecji przez Bari, greckie wyspy i Dubrownik.
Cena na niebieskiej mili za kabinę (2+2) około 1700 Euro, jest możliwość kupić to gdzieś taniej ?
Praktycznie zerowe doświadczenia w temacie mam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
samaki9 lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 28 Lis 2017 23:48 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Oczywiście zależy jaka kabina , jaki termin czy razem z podatkami, jednak moim zdaniem do duzo...Może @brzemia i @greg2014 się wypowiedzą , są napewno bardziej kumaci ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Lis 2017 08:17 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1754
srebrny
Proponowałbym zacząć od sprawdzenia ceny tego rejsu w serwisie https://www.kreuzfahrtberater.de/ - koniecznie na stronie niemieckojęzycznej a nie na angielskim odpowiedniku o nazwie seascanner.com (niemiecka wersja oferuje zwykle dodatkowe bonusy w postaci upustu od ceny, wliczone napiwki lub kwotę na wydatki dostępną do wykorzystania na statku). Zwróć uwagę na to czy cena zawiera podatki i napiwki (w Niemczech od niedawna większość agentów je dolicza od razu do ceny i nie płaci się ich na statku). Skoro rozmawiałeś z Niebieską Milą spróbuj też podpytać kilku innych przedstawicieli linii - w szczególności Atlas Tours, który tak samo jak NN specjalizuje się w sprzedaży rejsów i jest w tym bardzo mocny. Nie wiem jaką linią jest rejs - jeśli NCL to na pewno warto sprawdzić ich stronę internetową bo bardzo często są tam tańsze niż u agentów. To tak na początek:-)
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 29 Lis 2017 08:23 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
1 jaka to kabina
2. jaki termin
3. jaka linia?

Ja w tym roku zrobiłem podobną trasę Wenecja-Bari-Korfu-Santorini-Ateny-Dubrownik-Wenecja w weekend majowy i zapłaciłem za 2+2 1900E za kabinę z balkonem, w tym podatki i opłaty portowe i ubezpieczenie.
Zamawiałem w grudniu.

Musisz pamiętać, iż na statkach kabin 2+2 jest mniej, i one się szybciej rozchodzą, nie patrz więc na cenę last minute dla 2 osób, bo lastminute nie będzie dla kabiny 2+2.
tu masz mój film z tego rejsu, przewiń sobie Wenecję ;)

Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 29 Lis 2017 08:57 

Rejestracja: 01 Wrz 2017
Posty: 96
Podaj proszę z grubsza dane o jakich pisze @brzemia to spróbujemy coś wygrzebać ciekawego:-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 29 Lis 2017 22:51 

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 694
niebieski
Popatrz na vacationstogo.com
Ceny zaczynają się jak poniżej na trasie o jakiej piszesz:

Załączniki:
rejs.jpg
rejs.jpg [ 316.23 KiB | Obejrzany 7232 razy ]
rejs 2.jpg
rejs 2.jpg [ 310.83 KiB | Obejrzany 7232 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group