Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Gru 2014 17:44 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
sluchajcie, wpadlem na pomysl rejsu po Karaibach z Miami,
czy ktos moze mi cos poleci ? myslalem o dolocie do Miami i potem 7 dni plywania :)
pozdrawiam
Michcioj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
#2 PostWysłany: 03 Sty 2015 14:25 

Rejestracja: 12 Sie 2014
Posty: 6
możesz poszukać tutaj (http://www.americandiscountcruises.com/)

zwróć uwagę, że czasami ceny rosną przy check-out'cie gdy wybierze się inne miejsce rezydencji (Polska).

Gdzieś na forum był już ten temat poruszany. Kilka postów tam było, więc jakaś garść informacji tam znajdziesz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Sty 2015 14:28 

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 88
Loty: 274
Kilometry: 806 939
Byłem z rejsem z Nowego Jorku. Polecam. Same rejsy można znaleźć w dobrych cenach. Kluczem jest kupno taniego biletu do stanów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Sty 2015 23:11 

Rejestracja: 20 Gru 2014
Posty: 9
Loty: 10
Kilometry: 38 848
michcioj napisał(a):
sluchajcie, wpadlem na pomysl rejsu po Karaibach z Miami,
czy ktos moze mi cos poleci ? myslalem o dolocie do Miami i potem 7 dni plywania :)
pozdrawiam
Michcioj


Polecam discount outlet zeby znalezc linie z Miami: http://www.vacationstogo.com/
Jesli chodzi o linie : nie polecam www.Carnival.com- straszna!
Polecam: http://www.celebritycruises.com/ lub http://www.royalcaribbean.com/home.do nie wazne jaki statek, nigdy nie mialam problemow.

Jesli chodzi o porty to polecam: Cozumel,Mexico; Roatan, Honduras; Belize- jesli sie wykupi wycieczke np.( cavetubing by Vitalino Reyes etc). jesli nie, nie warto; St.Maarten, St.Thomas, Panama Canal, Ocho Rios- pieknie- wycieczki super, przez tripadvisor mozna znalezc.
nie polecam: Grand Cayman, czy Nassau , Bahamas- tylko plaze.
Jesli bedzie Key West na trasie to warto na rowery do Fort Zachary State Park i warto poleciec by seaplane na DryTortugas- super snorkeling or diving.
Zycze super wakacji,
Edyta
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Sty 2015 21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 36
Loty: 35
Kilometry: 141 692
michcioj napisał(a):
sluchajcie, wpadlem na pomysl rejsu po Karaibach z Miami,
czy ktos moze mi cos poleci ? myslalem o dolocie do Miami i potem 7 dni plywania :)
pozdrawiam
Michcioj


Ja od siebie polecam NCL, świetne statki, zdecydowanie zakochałam się w południowych Karaibach. Warto sprawdzać do której godziny jest się na miejscu, często niby masz przez 7 dni, 4 miejsca ale np. w dwóch z nich jesteś od 7-14 co jest słabe.
Pamiętaj też że do cen rejsu doliczasz od cholery podatków (ok. 100-120 usd osoba za tydzien) i napiwki które są w zasadzie obowiązkowe. Zazwyczaj 10-12 USD doba/os.

Ja rejsy kupowałam ze smart cruisera. Polecam ich, są bezproblemowi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group