Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Paź 2012 15:53 

Rejestracja: 23 Sie 2012
Posty: 29
Czy ktoś z Was ostatnio próbował rejestrować kartę prepaid z BZWBK?
Kupiłem w zeszłym tygodniu kartę, wchodzę na stronę, podaję wszystkie dane, i na końcu dostaje komunikat "Rejestracja nie powiodła się". Pisałem do banku, ale oni jedyne co odpisują to maila z tekstem, ze karta została wydana z takim i takim kodem aktywacyjnym (to akurat wiem) i trzeba go wpisać w to pole a potem wpisać swój pin. I nie reagują na żadne inne pytania w temacie.

Ktoś może miał podobnie i udało mu się rozwiązać problem? Dodam, że to moja pierwsza karta i próbowałem na kilku komputerach i różnych przeglądarkach.

Pozdrawiam, Artur
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
#2 PostWysłany: 19 Paź 2012 16:14 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
Co prawda karte BZ rejestrowalem kilka lat temu, ale tez mialem podobny problem z rejestracja na ich stronie www. Rozchodzilo sie cos z PINem. Nie widze teraz tego i nie przypomne o co chodzilo, ale na infolini BZ dostalem wlasciwa informacje. Sprobuj:)
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Paź 2012 16:16 

Rejestracja: 23 Sie 2012
Posty: 29
Ja niestety na infolinii dostałem odpowiedź, że przez telefon oni tylko blokują karty, jeżeli mam probelm z rejestracja to muszę do nich napisać :(
Chyba się przejdę do oddziału i nie wyjdę póki mi jej nie zarejestrują :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Paź 2012 16:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1418
niebieski
Też to przerabiałem i dzwoniłem wtedy do nich.
To było dość dawno temu, ale pewnie dalej występuje ten sam problem - musisz najpierw udać się do dowolnego bankomatu BZWBK
i tam zmienić PIN z 2424 (taki jest chyba domyślny?) na inny. Dopiero po tej operacji kartę uda się zarejestrować w serwisie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Paź 2012 19:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 1070
Loty: 71
Kilometry: 81 270
niebieski
Nie trzeba nigdzie chodzić .. wystarczy wklepać wspomniany pin 2424 i potem sobie zmienić ;)
_________________
http://banner.flightdiary.net/skibek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 22 Paź 2012 20:45 

Rejestracja: 17 Maj 2010
Posty: 262
niebieski
A nie korzystniej wypłacić w bankomacie, albo wydać na zakupy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 22 Paź 2012 22:49 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
zeby wyplacic 8500 zl musze udać się codziennie (przez 17 dni) do bankomatu i wyplacac po 500 zl (wiecej sie nie da) i zaplacic za to 17 x 5 zł czyli 85 zł :D wiec wykup srodkow to jedna rozsadna droga ;]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 23 Paź 2012 05:16 

Rejestracja: 14 Lut 2011
Posty: 110
Loty: 31
Kilometry: 72 801
depo napisał(a):
A ja mam troszkę inne pytanie odnośnie kart BZWBK, ile się czeka na odkupienie elektronicznej gotówki (czy jakkolwiek to się nazywa). Polega to na tym, że ide do banku z kartą i card carierem i przelewają mi całą zawartość na konto. Kosztuje to 12,90 i regulaminowo się czeka 30 dni. Chodzi mi o rzeczywisty czas oczekiwania. Ktoś już to przerabiał?


Tak, czas realizacji wykupienia środków z karty to około 2-4 tygodni, ja czekałem chyba 3 tygodnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 23 Paź 2012 08:45 

Rejestracja: 22 Paź 2012
Posty: 126
depo napisał(a):
zeby wyplacic 8500 zl musze udać się codziennie (przez 17 dni) do bankomatu i wyplacac po 500 zl (wiecej sie nie da) i zaplacic za to 17 x 5 zł czyli 85 zł :D wiec wykup srodkow to jedna rozsadna droga ;]



Pożycz kartę mojej żonie... Przy dobrych wiatrach w dwa dni załatwi sprawę... :D

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 23 Paź 2012 09:14 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
viscaelbarca dzięki za info :)

co do żony to z tą kartą i ona by nie dała rady, transakcje bezgotówkowe także 500 zł/dzień ;]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 23 Paź 2012 16:12 

Rejestracja: 23 Sie 2012
Posty: 29
To ja może napiszę, jak się zakończyła moja przygoda z rejestracją.
Zmieniłem sobie PIN w bankomacie i nadal nic nie mogę zarejestrować, więc dałem sobie spokój. Sprawdziłem tylko czy mogę SMSem sprawdzić stan konta na karcie - działa więc jest OK.
Po tym jak napisałem do banku maila aby mi w końcu odpisali jakiś konkret albo stworzyli mi konto, ja sobie dane zmienię to "odpisali" mi znowu mailem z automatu, jaki dostałem kilka dni wcześniej, więc sobie podarowałem korespondencje z tym bankiem. Generalnie gdyby nie to, ze są jedyni z prepaidami (jest jeszcze BRE ale z mBanku nie ma tam natychmiastowych przelewów) to bym zamknął tam swoje konto i wywalił tą kartę (przelewy z konta w BZWBK na kartę są natychmiastowe).

Tak więc, jeżeli chodzi o obsługę w tym banku to nie polecam.

Jeżeli chodzi o kartę - to działa bo dzisiaj kupiłem bilety na polskie busa :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Raphael oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group