Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#21 PostWysłany: 20 Paź 2021 09:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
Mój szwagier musi dojechać z Katowic na lotnisko w Wiedniu, ale niestety pociąg przyjeżdża zbyt późno. To wysoki mężczyzna (ponad 190 cm) i stąd jego pytanie dotyczące komfortu foteli w tym busie. Ja znam tylko flixa (a nie RJ) z jednego lokalnego przejazdu w Niemczech, ale mam 165 cm wzrostu więc chyba różnie to widzimy (jemu chodzi o kolana) i nawet nie wiem czy można je porównywać.

Oglądałam zdjęcia w necie i filmiki na YT ale prawda jest taka, że w niektórych ujęciach wygląda to OK a w niektórych już dużo mniej więc proszę o odpowiedź kogoś kto tym jechał. Wiadomo, że miejsce przy przejściu by mieć więcej miejsca. Szwagra nie interesuje tv, net, napoje ani nic innego - jedynie ilość miejsca. Z góry dzięki. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#22 PostWysłany: 20 Paź 2021 10:05 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
To nie lepiej pociągiem pojechać? Są pociągi dziennie z Katowic do Wiednia a jak się kupi wczesniej przez stronę ÖBB, można nawet trafić za 9.9 eur za przejazd (a beż problemu za 22 eur można nawet kupić)

Wygoda gwarantowanie będzie o niebo lepsza.

Są 5 pociągi z Katowic
09:05 - 14:16
11:36-17:16 (przesiadka w Breclav)
15:07 - 20:16
17:05 - 22:16
i nocny 24:00 - 07:00
Góra
 Profil Relacje PM off
billabong lubi ten post.
billabong uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#23 PostWysłany: 20 Paź 2021 10:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
Oczywiście, masz rację, @Zeus tylko problem jest taki:

- wylot 8:50 z VIE
- pociąg o północy to przyjazd o 7:00 na max styk, bo z HBF trzeba się dostać na lotnisko, a niestety będzie bagaż do nadania :(
- pociąg o 17. odpada, bo praca i spotkania służbowe w dzień przed do późna i może skończy, a może nie

Mnie do większego komfortu pociągu od autobusu przekonywać nie musisz - unikam autobusów jak ognia od lat dlatego, że przy 6-7 godzinach to ja lubię wstać i rozprostować nogi. Poza tym lubię nadrabiać zaległości w czytaniu w czasie podróży, a w autobusie jak to robię to dostaję choroby lokomocyjnej.

Ogólnie to on schrzanił sprawę, bo mógł spokojnie lecieć późniejszym lotem z VIE bez problemu ale nie pomyślał. Skoro nie może jechać pociągiem, myślę, że mu powiem, żeby kupił dwa bilety na bus i po prostu siadł jakoś na ukos. :lol:

Dzięki w każdym razie za pomoc. :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#24 PostWysłany: 05 Lis 2021 20:10 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
Czy w pociągu w wagonie relax zaplace za posilek kartą platnicza??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#25 PostWysłany: 05 Lis 2021 20:25 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 242
bez problemu
_________________
Lux Express: Warszawa/Suwałki - Tallinn przez Wilno, Kowno,Rygę i inne cele w Estonii za 119 zł/27 euro, CODZIENNIE!
LEO Express (Słowacja i Czechy, bilety kolejowe z Krakowa, Katowic, Oświęcimia lub Wrocławia) -33%
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#26 PostWysłany: 05 Lis 2021 20:31 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
Nigdzie nie moge znaleźć info ze mozna, tylko ze platnosc w euro badz koronach


Ostatnio edytowany przez Abcn, 07 Lis 2021 00:04, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#27 PostWysłany: 05 Lis 2021 20:38 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 242
...bo suma będzie w koronach :roll:
A i kartę Ci obciąży w koronach.
_________________
Lux Express: Warszawa/Suwałki - Tallinn przez Wilno, Kowno,Rygę i inne cele w Estonii za 119 zł/27 euro, CODZIENNIE!
LEO Express (Słowacja i Czechy, bilety kolejowe z Krakowa, Katowic, Oświęcimia lub Wrocławia) -33%
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#28 PostWysłany: 05 Lis 2021 20:43 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
Chodzi o to ze nie moge znaleźć info o mozliwosci placenia karta w pociagu ogolnie
nie to czy mi sciagnie w koronach,


Ostatnio edytowany przez Abcn, 07 Lis 2021 00:05, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#29 PostWysłany: 05 Lis 2021 20:52 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 242
bo jest to oczywistą oczywistością, w Czechach nawet każdy konduktor ČD ma terminal.

Inna sprawa że nikt ci nie zagwarantuje dostępności usługi w każdej chwili, bo np. za Czeskim Cieszynem czy Zabřehem nie ma sygnału. Ale i z tym możesz sobie poradzić zamawiając przez apkę.
_________________
Lux Express: Warszawa/Suwałki - Tallinn przez Wilno, Kowno,Rygę i inne cele w Estonii za 119 zł/27 euro, CODZIENNIE!
LEO Express (Słowacja i Czechy, bilety kolejowe z Krakowa, Katowic, Oświęcimia lub Wrocławia) -33%
Góra
 Profil Relacje PM off
matek1212 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#30 PostWysłany: 08 Lis 2021 22:27 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 242
Rozwiewam watpliwosci jakby ktokolwiek jeszcze mial. Nie tylko karta ale nawet kredytem (za ktory mozna zaplacic karta). Bo tam za miedza to jest Europa, cywilizacja sze Panstwa. ;)

Załączniki:
Screenshot_20211108_211955.jpg
Screenshot_20211108_211955.jpg [ 65.71 KiB | Obejrzany 4785 razy ]
_________________
Lux Express: Warszawa/Suwałki - Tallinn przez Wilno, Kowno,Rygę i inne cele w Estonii za 119 zł/27 euro, CODZIENNIE!
LEO Express (Słowacja i Czechy, bilety kolejowe z Krakowa, Katowic, Oświęcimia lub Wrocławia) -33%
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#31 PostWysłany: 02 Cze 2022 11:54 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 242
Mini-relacja z przejazdu RegioJetem (pociągiem) po pierwszej polsko-czeskiej trasie:
Jakiś czas temu RJ uruchomił długo wyczekiwany skład do polsko-ukraińskiej granicy. Pociąg wprawdzie nie jest (jeszcze) regularnym komercyjnym połączeniem, ale pewne wnioski można wyciągnąć już teraz.

Podróż zaczyna się w Przemyślu, pociąg stoi tam cały dzień więc 'boarding' jest możliwy dużo wcześniej (+) w przeciwieństwie do pozostałych przewoźników kolejowych. Miejscówki nie obowiązują, każdy siada gdzie chce. (- z racji że w środku nocy może się okazać że już współdzielisz z kimś przedział).Ogrzewanie nie działa.
Wozy to mix wagonów które z racji zużycia nie nadają się już na trasę do Chorwacji (4 os.) oraz regularne zdjęte z połaczenia do Koszyc (6 os.). Wszystkie oferują możliwość położenia się. I tyle. Gniazdka działają tylko w 'słowackich'. I tylko na korytarzu. Zresztą co tu dużo mówić. Nie gniazdka a gniazdko, jedno na cały wagon.
Serwis na początku, przed odjazdem, przebiega nader regularnie, jednak na pytanie o menu otrzymuję wymijającą odpowiedź "na co mam ochotę?".
Stewardzi to również Słowacy, Czesi jak i jedna-dwie Panie władające polskim i ukraińskim językiem (+). One jednak chyba nie są regularnymi stewardkami. Zasadniczo przypada jedna osoba na wagon, jednak jak się później okaże... A, tego jeszcze nie zdradzę ;)

Pociąg odjeżdża z Przemyśla z ogromnym opóźnieniem, (- - -) a informacje nt. powodu nie są podawane wcale. Planowo odjazd wg. RJ miał być o 21:30, wg. dworcowych informacji o 22:20, odjazd faktyczny był grubo po północy.Pościel jest oczywiście zapakowana, jednak na tyle cienka że nawet w niej jest chol... zimno. Na szczęście w końcu po kilkunastu minutach po odjeździe, ogrzewanie zaczęło działać. Powitanie na pokładzie przez głośniki ogranicza się do wymienienia stacji przez które przejeżdźa pociąg. Przynajmniej to wychodzi stewardom lepiej niż samemu RJ, który zatrzymuje się na bardzo oryginalnych stacjach, jakby polskie ale chyba z równoległej rzeczywistości...
Załącznik:
Screenshot_2022-06-02-12-47-40.png
Screenshot_2022-06-02-12-47-40.png [ 468.37 KiB | Obejrzany 3789 razy ]

Do wyboru mamy stacje jak Rzesów, Mydlinky a hitem jest lądowanie w... Stawie! Pociąg nabiera spóźnienia również w trasie, przez Kraków przejeżdżamy około czwartej rano. Postój około 20 minut. Dalej jako-tako pociąg już raczej jedzie bez przygód aż do granicy z postojami po kilka minut w Katowicach i Rybniku.
Między Rybnikiem a Ostrawą znowu nie działa ogrzewanie. (-)
Gdzieś tuż za granicą czeka nas znowu bardzo długi postój.

Wracając do serwisu: wraz z odjazdem z Przemyśla, serwis praktycznie ustał. (-)
Najgłośniejsi coś wskórali i za Krakowem pojawił się niczym zjawa jeden steward i wręcz przebiegł z jedzeniem. Zanim się schował, udało mi się dostać herbatę. Nie jest to regularna herbata jaką da się znaleźć na pokładzie RJ (mocno słodka ale w miare dobra), na tym połączeniu 'nie działa' - czyt. nie ma w ogóle maszyny do kawy. Tak więc herbata smakuje jak roztwór z jednej torebki na 100l herbaty, do wyboru mamy alternatywnie wyłącznie czarną kawę.(-)
Na szczęście podobno są jeszcze zimne napoje. Tutaj już steward nie trudzi się z przedstawieniem oferty, tylko wybiera za mnie "skoro nie wiem" i przynosi dumnie Jupika. 8-) Panie, ja już nie w tym wieku... Do dyspozycji jest na szczęście jeszcze zgrzewka wody Rajec (+) więc z pragnienia nie umrę.
Później decyduję się również na coś do jedzenia, tu już nie jest tak prosto. Nie mam odwagi robić rabanu na cały wagon, tak więc muszę wytropić stewarda/-dkę. Zadanie nie łatwe, toć gdzie okiem sięgnąć - pustka. Im dalej podąźam, wagony stają się coraz pustsze, spowija mnie ciemny mrok... aż nagle, na samym końcu składu, w jednym przedziale jest chyba z osiem osób. Tak, to oni! Bawią się w najlepsze, śmiechom nie było końca. No, ale obowiązki wzywają, jeden ze stewardów leniwym wzrokiem odprowadza mnie do sąsiedniego pomieszczenia i prezentuje 'wybór': Kurczak w sosie słodko kwaśnym z ryżem czy "mięso" w sosie grzybowym. Z ryżem. Zegar tyka, pot wstępuje na me czoło, "Co wybrać?!" myślę - i nijak nie jestem bliżej decyzji. Może jakieś koło ratunkowe? Nic. Pytanie do publiczności? Dobrze więc, steward, jako 100% mojej publiczności wybrał za mnie: kurczak! Brawo, prawidłowa odpowiedź! Oklaski! Jak się okazuje, powyższe dania mają dwuletni okres przydatności ubiegający w czerwcu oraz lipcu tego roku. RJ zamówił je sobie z myślą o swoich kochanych pasażerach, jednak okazały się tak obrzydliwe że nigdy nie trafiły do sprzedaży na regularnych połączeniach. Chińskie zupki amino czy vifon to przy nich gourmet food. Tak więc pół opakowania trafia niestety do śmieci.
Żadne inne produkty z regularnego menu nie są dostępne.
Pociąg mija czeskie dworce bez dalszej zwłoki, obsługa wraca na swoją after-party, która zdaje się nie mieć końca...
Tuż przed Pragą jednak jedna ze stewardek przypomina sobie że trzeba pouczyć pasażerów, że mają po sobie posprzątać, bo ona po nich sprzątać nie będzie. Głównie chodzi o pościel i butelki po wodzie.
Pociąg dociera do Pragi na dworzec główny kilkanaście minut przed południem.

Kilka słów od redakcji: spać jest ciężko przy braku ciągłości ogrzewania na tych dość niewygodnych leżankach, ja osobiście 100 razy bardziej wolę się przespać w Leo Expressie, w fotelu premium da się ułożyć prawie jak w łóżku ale na dobrą sprawę polską połowę trasy można przespać bardzo przyjemnie nawet rozkładając się na 4ce lub 2ce w Economy Plus lub Biznesie (zsuwając fotele). A przy tym miewają całkiem ciekawe pozycje w menu, ceny też są znośne.
IC niektóre składy też ma bardzo fajne, np. Porta Moravica
Na korzyść RJ zaś nie przemawia do mnie nic w tej chwili, wg. Czechów również na czeskich połączeniach widać spadek jakości usług w ostatnim czasie. Wg. mnie: mrożone ciasta mają dobre i tanie, dzienne post-ÖBB wagony są wgodne (nie jeżdżą na linii Brno-Bogumin) póki przedziały nie są pełne - inaczej jest dosyć ciasno. Z, jak zapowiadał przewoźnik, "wyłącznie kuszetkowej" linii do Przemyśla ponownie raczej nie skorzystam.
_________________
Lux Express: Warszawa/Suwałki - Tallinn przez Wilno, Kowno,Rygę i inne cele w Estonii za 119 zł/27 euro, CODZIENNIE!
LEO Express (Słowacja i Czechy, bilety kolejowe z Krakowa, Katowic, Oświęcimia lub Wrocławia) -33%
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#32 PostWysłany: 05 Cze 2022 15:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1316
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
tiffany napisał(a):
Tuż przed Pragą jednak jedna ze stewardek przypomina sobie że trzeba pouczyć pasażerów, że mają po sobie posprzątać, bo ona po nich sprzątać nie będzie. Głównie chodzi o pościel i butelki po wodzie.

Ale że w jakim sensie? Pościel jak? że w kosteczkę ułożyć, czy wyprać może? Przecie i tak to do prania idzie (winno iść).
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#33 PostWysłany: 05 Cze 2022 15:33 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 242
Raphael napisał(a):
(winno iść).

no właśnie...

Wiem że z kocami w Leo Expressie bywa różnie, dlatego zawsze warto brać te zapakowane. W RJ nie wiem od czego zacząć...

Ale ogólnie stewardka miała (wróć, powinna mieć) zbiorczy kosz na 'brudy', postawiła go na końcu wagonu i ograniczyła się do krążenia i rugania wzrokiem, jeśli ktoś 5 minut po tym jak przeszła nadal leżał jeszcze zamiast 'prasować' :mrgreen:

W międzyczasie chyba już wiem kim są osoby "nie z RJ" mówiące po polsku/ukraińsku: RJ w ramach wielkiej propagandy "pomaga Ukraińcom" i oferuje im kursy językowe od czerwca/lipca a wcześniej poduczenie zawodu stewarda. Oczywiście obecanki sukcesu, kariery itd. ale jednak większość ofert "na czas nieokreślony" do 31.08. tego roku. Wszystko fajnie tylko sytuacja na czeskim rynku pracy nie jest aż tak dramatyczna - poprostu RJ oferuje, podobno, stawki rzędu 18 zł brutto za godzinę a warto mieć świadomość że jeden kurs nie trwa wiecznie tylko zazwyczaj ok. 4-5 godzin, nocne do Chorwacji są dłuższe. Dla porównania czeski McDonalds oferuje taką samą stawkę na starcie i nie ma dla tak opłacanego stanowiska żadnych specyficznych wymagań.
_________________
Lux Express: Warszawa/Suwałki - Tallinn przez Wilno, Kowno,Rygę i inne cele w Estonii za 119 zł/27 euro, CODZIENNIE!
LEO Express (Słowacja i Czechy, bilety kolejowe z Krakowa, Katowic, Oświęcimia lub Wrocławia) -33%
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#34 PostWysłany: 28 Cze 2022 11:40 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
Na stronie regiojet istnieje mozliwosc kupna biletu na poc do Pragi z Krakowa, czy bilet będzie respektowany czytalem gdzies ze to poc humanitarny i nie zabiera Polskich pasazerow
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#35 PostWysłany: 29 Cze 2022 21:48 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 242
Bilet będzie honorowany, jednak radzę mieć na uwadze:
-wszystko powyższe
-dzisiaj np. pociąg do Pragi ma już 4 godziny opóźnienia, fajnie by było gdyby ktoś wrzucił screena ze strony RJ bo mi przestała się ładować...
Ok, nikt? To zastępczo z czeskiego 'plk', to jest ten wczorajszy pociąg obecnie (inne RJ nie jeżdżą przez Chałupki ani w ogóle dalej w głąb kraju). A mamy 10 i pociąg powinien być godzinę temu w Pradze.
Załącznik:
Screenshot_2022-06-30-10-00-54-1.png
Screenshot_2022-06-30-10-00-54-1.png [ 62.06 KiB | Obejrzany 3194 razy ]

Pociąg nadal pełni częściowo rolę humanitarnego pociągu, nie wiem jaką logiką ale RJ stwerdził że w związku z tym nie musi oferować na tym połączeniu odszkodowania za późniejszy przyjazd (https://regiojet.cz/nase-jizdenky/garance)
To znaczy że nieważne ile pociąg się spóźni, nic nie dostaniesz z powrotem (choć niewykluczone że przewoźnik nie ma do tego prawa i przed sądem przegra. O ile chce ci się łazić po sądach). Tym tropem również wywieszki (patrz 4 posty wyżej) zostały odpowiednio dopasowane i obecnie prezentują się tak:
Załącznik:
Screenshot_2022-06-29-21-12-39.png
Screenshot_2022-06-29-21-12-39.png [ 351.21 KiB | Obejrzany 3244 razy ]


-Ponadto poziom usług nadal jest 'mniej niż 0' tak więc poza wodą która gdzieś się wala, w Czechach dostaniesz herbatę (już nie ma wyboru między kawą i herbatą, jeden rodzaj herbaty dla wszystkich z jednej torebki :mrgreen: )
i rogalika. Wagony to nie reklamowane "Astry" z tabletami tylko przestarzałe wagony klasy Low Cost zdjęte z połączenia do Navsi. Także z biletem Standard musisz siedzieć w Low Cost (i przynajmniej się zgadza że bez serwisu... Jupiiii!)
albo leżeć w wagonach jak opisane poprzednio. Przy tym w całym wagonie Low Cost jest 8 gniazdek, z czego działa... połowa. W sypialnych tylko jedno na wagon (!) więc jeszcze gorzej.
-po polskiej stronie nadal brak serwisu w jakiejkolwiek postaci (czyli nawet herbaty nie dostaniesz, chyba że odszukasz i pobijesz obsługę... :twisted: )

Nie forsuję tutaj żadnego z przewoźników ale nie widzę powodu korzystania z RJ na tej trasie. Wydać choćby 20€ na przejazd w takim 'komforcie' to czysta głupota. Przy tym Leo Express miewa dużo lepsze oferty na tej trasie (od Krakowa), za wspomanianą sumę można nawet pojechać w klasie Premium. A w Economy za grosze.
Nawet IC/ČD mają bilety od 10€ w jednak sporo lepszych warunkach. I w przypadku spóźnienia jednak można skorzystać z alternattwnych pociągów.
_________________
Lux Express: Warszawa/Suwałki - Tallinn przez Wilno, Kowno,Rygę i inne cele w Estonii za 119 zł/27 euro, CODZIENNIE!
LEO Express (Słowacja i Czechy, bilety kolejowe z Krakowa, Katowic, Oświęcimia lub Wrocławia) -33%
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#36 PostWysłany: 07 Lip 2022 03:35 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 242
Załącznik:
Obiady.png
Obiady.png [ 25.37 KiB | Obejrzany 3052 razy ]
Zaskakująco odważnie Regiojet kpi sobie z niewiedzy swoich potencjalnych przyszłych klientów.
Najpierw w eter i gdzie tylko jeszcze się dało rozesłali informację że kolacja i śniadanie będą w cenie biletu, teraz już wycofują się ze swojej pożal się kolacji (ryż czy ryż?) i łaskawcy zostawiają "śniadanie" (croissant. Pusty. W przeciwieństwie do 'dań' kolacyjnych, ten jest z bardzo długą datą przydatności. Smacznego.)

Jeszcze bardziej intryguje mnie w tym kontekście informacja o przewozie bagażu za darmo. Swojego czasu Student Agency (poprzednia nazwa RJ) była pionierem w haraczu za każdy kilogram nadprogramowego bagażu ( przy tym wliczony w zwykły bilet limit był niski) na liniach autobusowych. Autobusy nadal mają w bagażnikach wmontowaną wagę. Ciekawi mnie kiedy zechcą odwołać i tą 'promocję'...

Podsumowywując, wybór jest w waszych rękach.
Załącznik:
Później.png
Później.png [ 336.03 KiB | Obejrzany 3052 razy ]
_________________
Lux Express: Warszawa/Suwałki - Tallinn przez Wilno, Kowno,Rygę i inne cele w Estonii za 119 zł/27 euro, CODZIENNIE!
LEO Express (Słowacja i Czechy, bilety kolejowe z Krakowa, Katowic, Oświęcimia lub Wrocławia) -33%
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: RegioJet opinie
#37 PostWysłany: 12 Lip 2022 19:29 

Rejestracja: 04 Gru 2016
Posty: 242
a to jeszcze warto uważać żeby RJ was w konia nie zrobił ze stacją wyjazdu, bo sam tego nie ogarnia najwyraźniej

Przynajmniej po kliknięciu w baner na głównej, obecnie już na zdjęciach są faktyczne wagony które obsługują to połączenie. Co ciekawe, RJ pisze że wagon z siedzeniami nadaje się do krótkich przejazdów, jak np. ... Przemyśl Kraków. Czyżby zamierzali łamać warunki pozwolenia? (tylko międzynarodowe przewozy). W końcu dlatego w ogóle mogą jeździć.

Załączniki:
regiojet.png
regiojet.png [ 56.93 KiB | Obejrzany 2616 razy ]
rj.jpg
rj.jpg [ 61.86 KiB | Obejrzany 2638 razy ]
_________________
Lux Express: Warszawa/Suwałki - Tallinn przez Wilno, Kowno,Rygę i inne cele w Estonii za 119 zł/27 euro, CODZIENNIE!
LEO Express (Słowacja i Czechy, bilety kolejowe z Krakowa, Katowic, Oświęcimia lub Wrocławia) -33%
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group