Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 11 Lut 2014 14:04 

Rejestracja: 07 Sty 2012
Posty: 271
Loty: 27
Kilometry: 41 527
niebieski
Mam tez STSa i potwierdzam ze jest ok
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#42 PostWysłany: 26 Lut 2014 21:00 

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 222
niebieski
Aktualnie do nabycia w Biedronce zestaw ręczników z mikrofibry 50x90 cm + 70x140 cm za 25 zł
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 21 Mar 2014 20:15 

Rejestracja: 31 Sty 2012
Posty: 112
Loty: 4
Kilometry: 14 401
Czy te reczniki nadal sa w Biedronce czy to jakas chwilowa akcja byla ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 21 Mar 2014 20:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Byłeś kiedykolwiek w biedronce? To jest dyskont.
Akcja promocyjna i po ptakach, czasem w godzinę po otwarciu już po towarze :D
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 21 Mar 2014 21:45 

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 222
niebieski
Czasami w Biedronce gdzieś na peryferiach można jeszcze kupić taki komplet .
W Decathlonie ręcznik z mikrofibry L 130x80 cm NABAIJI jest po 29,99.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 21 Mar 2014 23:41 

Rejestracja: 31 Sty 2012
Posty: 112
Loty: 4
Kilometry: 14 401
Mashara czasem bywam ale jest troche rzeczy, ktore sie ciagle przewijaja stad moje pytanie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 26 Mar 2014 12:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 222
Loty: 97
Kilometry: 221 758
niebieski
Wziąłem najtańszy z mikrofibry z Allegro, rozmiar bodajże 90x50cm, jeżdżę z nim od 2 lat i jestem zadowolony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 26 Mar 2014 14:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
mashacra napisał(a):
Byłeś kiedykolwiek w biedronce? To jest dyskont.
Akcja promocyjna i po ptakach, czasem w godzinę po otwarciu już po towarze :D

To zależy od atrakcyjności towaru, choć nieraz bardzo atrakcyjne towary są do dostania jeszcze w Biedronkach 'wyprzedażowych'. Trzeba tylko zlokalizować taką w swoim mieście. Jednak po miesiącu to może być już po ptakach.
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 12 Kwi 2015 14:43 

Rejestracja: 22 Sie 2012
Posty: 663
Loty: 78
Kilometry: 201 975
niebieski
od jutra w ofercie lidla ręczniki szybkoschnące w rozmiarze 80x130cm za 24,99
mam z biedronki i jest ok, kosztował tyle samo a sprawuje się lepiej od decathlonowego za 4 dychy 8-)
Image
_________________
moje relacje:
http://www.fly4free.pl/forum/sztuka-ame ... ,212,81860
minirelacja-z-maxiwyspy-ilha-grande,212,96928&start=0
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#50 PostWysłany: 13 Kwi 2015 12:30 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 588
Loty: 65
Kilometry: 132 127
niebieski
Właśnie nabyłem ręcznik z Lidla. Na oko wygląda ok. Jak przetestuję to napiszę coś więcej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 27 Kwi 2015 19:23 

Rejestracja: 17 Wrz 2014
Posty: 142
Loty: 2
Kilometry: 830
Został mi jeden komplet (2 szt. w siateczkowej torebce) takich ręczników z Biedronki. Kolor pomarańczowy z żółtą oblamówką. Nowy w plastikowym opakowaniu. Chyba lepsza opcja niż ta Lidlowa, czy z Decathlonu (zawsze to dwa :) ).

Jeśli ktoś z Wwy (ewentualnie Krakowa, bo się wkrótce wybieram) chciałby odkupić to proszę pisać. Czekam do 10 maja, później trafi na allegro. Cena normalna, detaliczna: 24.99.

/już nieaktualne/
_________________
http://www.pmiska.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 28 Kwi 2015 14:00 

Rejestracja: 22 Paź 2012
Posty: 156
My w decathlonie kupowaliśmy - 2 duże i 2 małe i zapłaciliśmy coś koło 80-100zł za komplet a sprawują się ok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 18 Maj 2015 09:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Maj 2015
Posty: 89
Zdecydowanie Decathlon. Masz ogromny wybór kolorów i rozmiarów. Nie tylko w podróż się przydaje ale również na plaże jako koc (duży rozmiar) oraz na siłownię czy fitness. Mam od dawna kilka sztuk i uważam, że są genialne.
_________________
http://skokispadochronowe-pl.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 31 Paź 2015 12:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2014
Posty: 34
Loty: 82
Kilometry: 136 565
Wilma napisał(a):
A czy ktoś może posiada ręcznik Fjorda Nansena Tramp Light? Jak ten: http://allegro.pl/recznik-szybkoschnacy-fjord-nansen-tramp-light-l-i1930880899.html. Bo zastanawiam się czy nie jest za cieńki i czy będzie lepszy od Fjord Nansen Frota. Waga mniejsza, choć do podręcznego i tak spokojnie się zmieszczą oba, problem raczej w trwałości tego pierwszego.


Ja korzystam z tego ręcznika od 2 lat w trakcie podróży i muszę przyznać, że mimo pocztkowych obaw o komfort uzytkowania, jego niewielka waga i chłonność bardzo mnie przekonały. Schnie o wiele szybciej od typowego ręcznika tyrystycznego Decathlonu.
_________________
http://instagram.com/zycie_w_podrozy
http://zyciewpodrozy.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 11 Gru 2015 05:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2015
Posty: 67
Mam dwa ręczniki szybkoschnące FN: tramp i tramp light, które chciałbym porównać. Tramp - o wiele lepszy komfort wycierania, jednak schnie zdecydowanie dłużej i jest 2 razy cięższy (jest to kwestia gramów, więc uważam, że się tego nie odczuwa). Tramp light - ten ręcznik przykłada się do ciała, bo wytrzeć się nim jest ciężko, nie ma co liczyć na wysuszenie włosów na głowie, bo cały jest już mokry, jednak schnie w niecałe 2h. Jeśli komuś nie zależy na czasie schnięcia polecam tramp. Zawsze można zabrać oba ręczniki (lepsze to niż jeden zwykły).
_________________
Agata i Olgierd STO. Postanowiliśmy spędzić trochę czasu na podróżach po Azji i Nowej Zelandii. Zobacz więcej:
http://stohistorii.pl
www.facebook.com/stohistorii
SNAPCHAT: stohistorii
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 18 Gru 2015 09:35 

Rejestracja: 25 Sie 2013
Posty: 222
niebieski
Martes ręcznik Menomi 130x80 po 29,99 zł w najnowszej gazetce
ww.sklepmartes.pl/index.php?controller=search&search_query=RĘCZNIK+MENOMI&orderby=position&orderway=desc&utm_source=gazetka&utm_medium=referral&utm_campaign=gazetka-nr-17
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 18 Gru 2015 09:53 

Ja polecam ręczniki antybakteryjne Dr.Bacty. Całe ciało i włosy wytrzesz nawet najmniejszym w rozmiarze S (40 x 65 cm), co jest zaletą gdy waga ma znaczenie. Posiadam dwa ręczniki tej firmy, najmniejszy i największy - S zabrałem w tygodniową podróż do Kazachstanu. Sprawdził się.
Co jest jednak atutem tych ręczników to to, że nie śmierdzą. A mam niestety jakiś inny, który kosztował podobne pieniądze (może nawet to FN, mogę sprawdzić w domu) i ten ręcznik po dwóch użyciach cuchnie jak szmata do podłogi.
Góra
 PM off  
      
#58 PostWysłany: 30 Sty 2016 17:11 

Rejestracja: 23 Sty 2016
Posty: 9
Ja mam ręcznik z Decathlonu od lat i sobie chwalę. Oczywiście wycieranie się w niego nie jest przyjemne ani szybkie, ale schnie błyskawicznie i mało miejsca zajmuje.
Góra
 Profil Relacje PM off
becek lubi ten post.
 
      
#59 PostWysłany: 30 Sty 2016 18:00 

Rejestracja: 25 Lis 2011
Posty: 263
niebieski
Ręcznik z Decathlonu, jak zapomniałam po kąpieli na siłce wyjąć z torby i przeleżał w niej 1 dzień po prostu zaczął śmierdzieć i kolejne prania tego faktu specjalnie nie zmieniły. W podróży b. często się zdarza, że musisz się natychmiast po użyciu ręcznika spakować i potem przez jakiś czas nie masz możliwości suszenia ręcznika, bo się człowiek przemieszcza. Dlatego szukam czegoś innego, ale moze niektórym nieświeży zapach nie przeszkadza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 30 Sty 2016 18:07 

Rejestracja: 23 Sty 2016
Posty: 9
lia napisał(a):
Ręcznik z Decathlonu, jak zapomniałam po kąpieli na siłce wyjąć z torby i przeleżał w niej 1 dzień po prostu zaczął śmierdzieć i kolejne prania tego faktu specjalnie nie zmieniły. W podróży b. często się zdarza, że musisz się natychmiast po użyciu ręcznika spakować i potem przez jakiś czas nie masz możliwości suszenia ręcznika, bo się człowiek przemieszcza. Dlatego szukam czegoś innego, ale moze niektórym nieświeży zapach nie przeszkadza.

A myślisz, że inne ręczniki "markowe" nie będą śmierdzieć po zakiszeniu się? Wydaje mi się, że produkcja takiego ręcznika to żadna rocketscience i nie będą się specjalnie różnić
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group