Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Wrz 2019 22:14 

Czytam od 2H, czytam nieprzerwanie. Napisałem o tym w poście wyżej. Nawet dużą czcionką :) Czytałem też wcześniej (szok). Jak dotąd nie widzę żebym kogoś obraził. Stwierdziłem tylko, że bezsensownym jest pisanie dla samego pisania. Post poprzedni jaki i Twój nie wniósł NIC do mojej prośby ale za to przemycił dużo sarkazmu (jakoby to praca i te sprawy...) oraz moralizatorstwa. Sprawa jest prosta są pytania i prośba o doradę. Jak nie umiesz doradzić lub nie chcesz to nie piszesz. Ja tak pojmuje życie. Nie wchodzę na fora i nie uzewnętrzniam się, że ktoś jest leniem bo nie szuka czy, że w 10 sekund znalazłem informację na temat, o który nie pytał autor wątku. Bo jak już nakreśliłem mam co robić. Jest praca, rodzina i czasu brakuje. Po prostu, po ludzku i najzwyczajniej w świecie rozwala mi system pisanie dla samego pisania. Już w tym głupim temacie mamy 3 odpowiedzi nie wnoszące kompletnie nic do sedna i tak każde forum wygląda... Jedno pytanie milion bezwartościowych wywodów. To między innymi dlatego potem TAKI JANUSZ NIERÓB, CHAM I PROSTAK JAK JA irytuje się bo po kilku godzinach czytania dalej nic nie wie. Zgłębiam jeden post, jest 10 stron a wiedzy merytorycznej tyle co kot napłakał i tak cały wieczór :)

Kolejne 10 minut psu w pupkę bo muszę w polemikę wchodzić :)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i z góry dziękuję jeśli znajdzie się ktoś co coś podpowie. Jeśli się nie znajdzie najprawdopodobniej przeżyję i będę dalej wierzył w ludzkość :)

To naprawdę jest szczera prośba.
 Relacje PM off  

[ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 4 gości