Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 285 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 31 Paź 2019 20:03 

Rejestracja: 31 Paź 2019
Posty: 2
Cześć.
Ja również dostałam dzisiaj informację o zmiane godziny lotu przez UIA na trasie powrotnej BKK-Kijów-WWA. Bilety kupowałam przez Budget Air.

Pierwotnie miałam loty następujące:

10.11.2019 WWA 05:50 - Kijów 08:20
10.11.2019 Kijów 19:55- BKK 09:55 (11.11.2019)
i powrót
19.11.2019 BKK 12:05- Kijów 17:55
19.11.2019 Kijów 20:00- WWA 20:30

Dzisiaj dostałam maila, że zmienili lot powrotny i sytuacja wygląda beznadziejnie, ponieważ skrócili mi pobyt w Tajlandii o jeden dzień i zmuszają do noclegu na lotnisku w Kijowie.


18.11.2019 BKK 12:05- Kijów 17:55
19.11.2019 Kijów 14:50- WWA 15:25


Oczywiście na taką zmianę się nie zgodziłam. Mam opłacone już wszystkie noclegi w Tajlandii i transfery wewnętrzne. Nie zdążę na proponowany lot, ponieważ będę wracała z Koh Kood.

UIA kazała mi się kontaktować z BudgetAir, a Ci z kolei piszą:

"Schedule changes are always made by the airline, not by us. The airline is responsible for the transportation of the client to the destination which the client has originally purchased. However, airlines have the right to make changes to the flight schedule at any time.

Although schedule changes are made by the airline, we do our best to help you in the 'processing' of your schedule change. Such modifications always require a follow-up. It is never possible to maintain your original flight.

If you do not agree with the schedule change, you can cancel your booking/flight and request a refund with the airline. We help you to cancel your booking and request a refund.

Please confirm by answering this e-mail if you wish to take the alternative flight or if you want to cancel the flight. If there are more passengers in the booking, please state clearly per passenger if they want to cancel the booking or take the alternative flight.

Please note that once you have accepted the schedule change, you cannot request a refund anymore and changes will be as per the airline conditions."


Co w takiej sytuacji mogę zrobić? Czy mogą mi zaproponowac inny lot innych linii 19.11? Nie chcę odwoływać całej wycieczki, ponieważ był to długo wyczekiwany urlop i większość opłaconych przeze mnie rezerwacji hotelowych i transfer statkiem jest bezzwrotny.

Czy ktoś jest/był w podobnej sytuacji? Będę wdzięczna za jakąkolwiek radę/pomoc. Miłego dnia! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#282 PostWysłany: 11 Lip 2020 10:57 

Rejestracja: 11 Lip 2020
Posty: 2
Dzis otrzymalem maila o przelozeniu TYLKO lotu powrotnego o 3h. Chcialbym skorzystac z przyslugujacego mi prawa zwrotu kosztow. Pytanie czy mogę żądać zwrotu za cala podróż (co wydaje sie logiczne) czy tylko za bilet powrotny? Dodam ze lecimy w dwie osoby.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#283 PostWysłany: 11 Lip 2020 16:21 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Napisz, jakie linie, bo to często ma znaczenie.
I czy kupowałeś bezpośrednio, czy przez pośrednika.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#284 PostWysłany: 11 Lip 2020 17:08 

Rejestracja: 11 Lip 2020
Posty: 2
Ryanair, zakup bezpośrednio na stronie ryanair.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#285 PostWysłany: 11 Lip 2020 17:32 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@Bartekkrk Jeśli oba loty na jednej rezerwacji możesz zrezygnować i wnioskować o zwrot za całość lub wybrać inny termin .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 285 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group