Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Lut 2022 23:37 

srebrny
Ramada by Wyndham Valencia Almussafes - dużo terminów w styczniu i lutym 2023 r. po 23zł za pokój 2-osoby. Pokój bez śniadania, mozliwość darmowej anulacji.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.

#2 PostWysłany: 21 Lut 2022 23:46 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Spoko hotel (miałem tam rozmowę o pracę w nowej firmie) ale warto dodać ze to region fabryczny (niedaleko znajduje się fabryka Forda) i do Walencji jest jakieś 25km (komunikacją miejska tak z 1h). Plusem leży nad Autopista AP-7 łącząca prawie całe wybrzeże od Francji aż od granicy Murcji i Andaluzji.
 Relacje PM off
mediolan lubi ten post.

#3 PostWysłany: 22 Lut 2022 09:28 
Awatar użytkownika

Loty: 80
Kilometry: 68 939
niebieski
"Dla niepalących" to się nie opłaca ;)

#4 PostWysłany: 04 Lip 2022 16:07 
Awatar użytkownika

Loty: 519
Kilometry: 536 816
niebieski
Wysłali na e-mail prośbę o anulowanie rezerwacji. Ciekawe czy sami anulują jak się nie zgodzę na ich prośbę.
mediolan lubi ten post.

#5 PostWysłany: 09 Sie 2022 09:30 

HON fly4free
I-II w normalnych cenach, ale jeden "promocyjny" termin wciąż dostępny, choć nieco drożej ;)
Załącznik:
ramada almussafes.png

ps. maila z prośbą o anulowanie oczywiście też dostałem, póki co, moja lutowa rezerwacja na b.com się trzyma, ale na szczęśliwy koniec nie liczę

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#6 PostWysłany: 09 Sie 2022 12:50 
Awatar użytkownika

niebieski
Jakby ktoś chciał to mogę oddać termin 20-23 stycznia - pokój dwuosobowy - płatnośc w hotelu 71zl za całość.
Oczywiście był e-mail z prośba o anulacje ale nic więcej się nie wydarzyło.
 Relacje PM off
mediolan lubi ten post.

[ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], Ksiezniczka_kasia oraz 4 gości