Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Lip 2015 17:32 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2055
złoty
http://travel.rakuten.com/
http://www.japanican.com/en/

Korzystał ktoś z tych stron do rezerwacji noclegów w Japonii? Godne zaufania i bezproblemowe?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 13 Lip 2015 21:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2012
Posty: 417
niebieski
Generalnie obie strony są popularne i chyba mają niezłą renomę, więc nie przewiduję, żeby coś miało pójść nie tak jak trzeba.

Osobiście skorzystałem jeden raz Travel Rakuten. Co ciekawe, okazało się, że japońska wersja dość istotnie różni się od angielskiej, łącznie z tym, że mogą być inne stawki. Ale jeżeli booking.com nie daje żadnych satysfakcjonujących Cię rezultatów, to myślę, że noclegi znalezione na powyższych stronach mogą być niezłym rozwiązaniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Mar77 lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 13 Lip 2015 21:26 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2055
złoty
Niestety w miejscach, które chcę odwiedzić żaden popularny serwis nic nie znajduje, a jeżeli już znajduje to zazwyczaj drogie hotele i też niezbyt korzystnie położone jak na mój plan podróży. Dzięki za wskazówkę o różnicach między japońską a angielską wersję, może coś poeksperymentuję z wersją japońską.

Na Rakuten Travel czasami spotykam się z sytuacją, że do wyboru mam np. dwa rodzaje zakwaterowania (np. single room, no-meal plan) z identycznym opisem, warunkami itp. nieznacznie różniące się między sobą ceną. Pojęcia nie mam jaka jest między nimi różnica:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Lip 2015 21:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2012
Posty: 417
niebieski
Też się z tym spotkałem, że na angielskim Travel Rakuten mogą zachodzić różne zaskakujące zależności pomiędzy szczegółami kilku ofert z tego samego obiektu. Przypuszczam, że wynika to z faktu, że angielska wersja nie jest zbyt popularna, dlatego udostępnione tam oferty mogą być trochę niedopracowane i z uproszczonym (niekoniecznie na korzyść gościa) cennikiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Mar77 lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 10 Gru 2015 02:31 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 12
Loty: 9
Kilometry: 6 494
A znacie jeszcze jakies japońskie strony, gdzie można sensowny nocleg zamówić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group