Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 25 Cze 2020 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 655
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
U mnie również wszystko w porządku póki co i 91 USD approved ( welcome bonus + 2 polecenia w tym jedno z forumowego łańcuszka + grosze z aliexpress ).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute
Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 27 Lip 2020 12:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
I mnie blokada dopadla :D

Nic poczekam na tego 15 sierpnia, jak dolary wpadna to luzik, jak nie to pomecze support.. ale szanse male daje :/

edit:
ok zalogowalem sie na laptopie na ktorym cala przygode rozpoczalem.. wiec juz sam nie wiem czy to wina blednego hasla, albo tego ze nowe urzadzenie nie jest w US? na laptopie bez logowania dziala ciagle.. chociaz jest o 30$ mniej niz bylo wczesniej sam nie wiem czemu? no ale wazne ze dziala..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 12 Sie 2020 21:30 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3305
HON fly4free
Coś tam wysyłają:)

Załącznik:
R.jpg
R.jpg [ 81.79 KiB | Obejrzany 4093 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 16 Sie 2020 13:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
A wlasnie mialem pytac bo u mnie ciagle cisza.. poczekam do jutra I zaloze ze nie wyszlo :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 31 Sie 2020 14:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Cytuj:
Rakuten is not GDPR compliant, so you will be locked out of your account for this reason, along with the abuse of our program. Your account has been deactivated so we consider this case closed.

Zatem nie tym razem, gratulacje tym co sie udalo. Jedna osobe polecilem ktora chyba tez jedna polecila I zrobil im sie spory lancuszek osob spoza USA.. no nic, nie pyklo :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 31 Sie 2020 15:05 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Ja też dostałem taką odpowiedź. Byłem ostrożny i zawsze logowałem się tam z amerykańskiego IP, więc nie końca wiem co mnie zdradziło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 28 Paź 2020 12:27 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3305
HON fly4free
20 USD za dodanie rozszerzenia do przeglądarki, tylko dla tych co nigdy nie dodawali takiego rozszerzenia.
Do 7 dni powinny się pojawić środki na koncie.

Ponadto, ponownie albo nadal refal 30/30 USD, odpowiedni watek łańcuszkowy jest.

https://frequentmiler.com/rakuten-earn- ... ardingArea

Załącznik:
Rakuten_Zarób_20_$_bonusu7.png
Rakuten_Zarób_20_$_bonusu7.png [ 310.43 KiB | Obejrzany 3222 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group