Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Radisson Rewards
#1 PostWysłany: 14 Lut 2018 13:04 

Rejestracja: 03 Lut 2011
Posty: 129
5 marca zmiana programu lojalnościowego z Club Carlson na Radisson Rewards...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Radisson Rewards
#2 PostWysłany: 14 Lut 2018 13:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 739
niebieski
I póki co związane jest to wyłącznie z faktem, że rodzina Carlson nie ma już nic wspólnego z siecią, gdyż jakiś czas temu sprzedała Chińczykom wszystkie udziały w spółce.

Zobaczymy czy nowi (choć nie tacy nowi) właściciele pozmieniają coś w samym programie lojalnościowym czy to wyłącznie lifting nazwy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Radisson Rewards
#3 PostWysłany: 14 Lut 2018 13:15 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
Już dawno wystarczająco pozmieniali na niekorzyść poprzez zlikwidowanie stawki 2 for 1 ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Radisson Rewards
#4 PostWysłany: 30 Maj 2018 18:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@Washington moze warto ze zmiana nazwy programu zmienic w Hotelowych program z Club Carlson na Radisson Rewards, tak samo jak z MR i SPG :-)
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Radisson Rewards
#5 PostWysłany: 10 Sie 2018 20:15 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
nowhere napisał(a):
I póki co związane jest to wyłącznie z faktem, że rodzina Carlson nie ma już nic wspólnego z siecią, gdyż jakiś czas temu sprzedała Chińczykom wszystkie udziały w spółce.

Zobaczymy czy nowi (choć nie tacy nowi) właściciele pozmieniają coś w samym programie lojalnościowym czy to wyłącznie lifting nazwy.


Szybkie kolejne zmiany właścicielskie. HNA sprzedają innym Chińczykom, którzy mają take 12% udziałów w Accor.
https://www.bloomberg.com/news/articles ... ospitality
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Radisson Rewards
#6 PostWysłany: 19 Wrz 2018 13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
ponowie: @Washington & @mashacra
Moze warto w koncu zmienic tytul programu z Club Carlson na Radisson Rewards, bo CC juz od kilku miesiecy nie istnieje....
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Radisson Rewards
#7 PostWysłany: 19 Wrz 2018 15:38 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
zrobione, gdzieś umknęło, sorry
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Radisson Rewards
#8 PostWysłany: 11 Gru 2018 23:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
czy kojarzycie może, z jakim wyprzedzeniem RR umożliwia rezerwację noclegów za punkty? Nie wiem, czy jest jakaś ogólna reguła w tym zakresie, ale patrzę na daty za 8-9 miesięcy i obiekty, które mnie interesują, za punkty dostępne jeszcze nie są.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Radisson Rewards
#9 PostWysłany: 12 Gru 2018 01:28 

Rejestracja: 03 Lut 2011
Posty: 129
270 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Radisson Rewards
#10 PostWysłany: 04 Sty 2019 15:53 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1864
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
Ktos testowal w praktyce czy punkty i noclegi RR nabijaja sie przy rezerwacjach przez booking? Wiem ze oficjalnie wedlug zasad programu liczy sie tylko rezerwacja bezposrenio przez ich system ale wiem tez ze naliczylo mi pare razy punkty za rezerwacje przez Concura ale on moze byc inaczej traktowany jako rozwiazanie b2b.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Radisson Rewards
#11 PostWysłany: 07 Sty 2019 10:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
@xyrxis Na 100% nie naliczaja sie z booking i innych komercyjnych OTA. Rezerwacje robione przez aplikacje lub agentow biznesowych naliczaja sie zawsze.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
xyrxis lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Radisson Rewards
#12 PostWysłany: 08 Mar 2019 23:58 

Rejestracja: 30 Maj 2017
Posty: 91
Podobno od 1 marca zmieniły się benefity programu Radisson Rewards. Nie ma tych informacji na stronie programu, nie znają ich również konsultanci infolinii (w tym dedykowanej dla Platinium), niemniej, potwierdziły ją póki co dwa hotele, które odwiedziliśmy, więc istnieje szansa, że jest w tym ziarnko prawdy.

Od 1 marca w ramach benefitu członków o statusie Platinum śniadanie przysługuje zarówno posiadaczowi statusu jak i jednemu gościowi (podobnie jak w przypadku Diamond w Hilton Honors). Jakie inne zmiany? Nie wiadomo :P
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Radisson Rewards
#13 PostWysłany: 30 Kwi 2019 11:43 

Rejestracja: 22 Gru 2014
Posty: 98
Loty: 64
Kilometry: 210 376
Chcę zarezerwować pobyt w hotelu Radisson Blu Airport Hotel, Oslo Gardermoen, wybieram stawkę "Book Ahead B&B - Members Only-Family Room" i tu pytanie czy B&B oznacza bed and breakfast bo w opisie stawki nie ma nic na temat śniadania , w innych stawkach gdzie jest wyraźnie napisane BREAKFAST w opisie stawki jest śniadanie, ktoś mógł by pomóc to wyjaśnić.
Dziękuję
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Radisson Rewards
#14 PostWysłany: 16 Maj 2019 19:00 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
-- 03 Maj 2019 11:24 --

https://www.hotelbusiness.com/hb-on-the ... by-summer/
Program lojalnościowy Radisson Rewards będzie w 2019 łączony z J-Club chińskiej grupy Jin Jiang, która przejęła udziały w Radisson Rewards od HNA. J-Club ma ok. 150 milionów członków, natomiast ten RR "ledwie" 22 miliony, zatem raczej to pójdzie w stronę J-Club.

-- 16 Maj 2019 19:00 --

Jeżeli programy będą łączyć, to w pierwszy w Europie obiekt działający pod marką Royal Tulip będzie w Warszawie:
https://www.e-hotelarz.pl/mht/?p=59083
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Radisson Rewards
#15 PostWysłany: 24 Maj 2019 13:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1166
Loty: 363
Kilometry: 392 814
niebieski
Mam kilka pytań do aktywnych uczestników tego programu lojalnościowego.

W lutym 2020 wybieram się do Longyearbyen. Przeszukawszy obiekty hotelowe, chyba jedyną sieciówką jest tam Radisson Blu. Osobiście nigdy wcześniej nie nocowałem w tym hotelu, nie interesowałem się tym programem z powodu małej atrakcyjności (wolałem zainwestować w Accor czy Hilton).

Pytania są następujące. Jak wygląda stawka za nocleg? Czy w tym programie lojalnościowym jest to jedna konkretna stawka jak w Hiltonach (np. hotele po 10 000 punktów za noc i nie ważne ile aktualnie kosztują - promocyjnie mało czy strasznie dużo, bo rezerwacja na dziś)... czy może jest to przelicznik na pieniądze (jak np. w Accorze, że 2000 punktów, to 40 EUR i można wykorzystać część punktów, drugą część dopłacić, itp.)?

W USA jest jakaś karta kredytowa, której wyrobienie daje ileś tam punktów. Miałbym osobę, która wyrobiłaby taką kartę na siebie i ja ponosząc koszty tejże karty, po prostu mógłbym sobie takich punktów użyć.

Ogólnie chodzi o jedno: optymalizacja finansowa. Ceny noclegów na Svalbardzie są bardzo wysokie. Norwegia, mała konkurencyjność, itp. To zrozumiałe. Ale może bardziej będzie mi się opłacało "zorganizować" sobie punkty i nimi zapłacić - wyszłoby może sporo mniej.

Czy ktoś mógłby zerknąć, zrobić symulację, czy w ogóle taka dostępność tego hotelu za punkty jest i jaka byłaby stawka? Zmienna czy niezmienna (w sensie, że teraz X, a za 5 miesięcy będzie to 200%X).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Radisson Rewards
#16 PostWysłany: 24 Maj 2019 14:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1988
Loty: 850
Kilometry: 1 929 194
platynowy
Hotel ma powodzenie, na wakacje nie widzę nic dostępnego.
Na luty 2020, jest 70 lub 105k punktów - strasznie dużo i raczej nie opłaca się spalać. Cena od 173 euro w górę.
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
1955845624 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Radisson Rewards
#17 PostWysłany: 24 Maj 2019 17:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Ogolnie w RR nie oplaca sie spalac samych punktow. wychodzi drogo lub bardzo drogo. Natomiast kilka razy robile $$$ + points i czesto za 5k pkt schodzilo mi o 50-100PLN. Co w POOolsce jest dosyc dobrym rezultatamem (-20-40%).
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
1955845624 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Radisson Rewards
#18 PostWysłany: 24 Maj 2019 19:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1988
Loty: 850
Kilometry: 1 929 194
platynowy
Opłaca się w kilku krajach, np. w Bułgarii czy na Węgrzech.
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
1955845624 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Radisson Rewards
#19 PostWysłany: 05 Cze 2019 21:00 

Rejestracja: 30 Maj 2017
Posty: 91
Nowe benefity dla członków Radisson Rewards w hotelach Chinach https://www.radissonrewards.com/offers/15593342

Z nowych rzeczy chyba głównie gwarantowany late checkout (gold i platinum), śniadanie dla golda (jedno), welcome drink dla platinum.

Oprócz tego benefitem którego od wielu miesięcy Radisson Rewards nie potrafi uaktualnić na swojej stronie są dwa śniadania dla Platinium w europie.

Na stronie ciągle tego nie ma, ale jest w materiałach które RR przysyła wraz z kartą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Radisson Rewards
#20 PostWysłany: 21 Lip 2020 21:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
Jeśli macie problemy ze znalezieniem standardowych pokoi za punkty (tylko premium) to rezerwacji można dokonać przez tel.

Ponoć problem IT.

https://loyaltylobby.com/2020/07/21/rad ... le-online/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group