Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 92 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 19 Lip 2019 12:59 
Awatar użytkownika

niebieski
Zmiana w Priceless od 01.08 - na gorsze
https://pl.priceless.com/specials/ofert ... na/zasady/
NOWOSĆ | 1 punkt za każde 10 zł wydane w restauracjach, kawiarniach i punktach gastronomicznych w Polsce*
NOWOSĆ | 1 punkt za każde 50 zł wydane na wszystkie zakupy na terenie Polski w sklepach stacjonarnych i online*
 Relacje PM off  

#82 PostWysłany: 19 Lip 2019 13:14 
Awatar użytkownika

srebrny
@obat89 a jak było wcześniej? Obecnie chyba tylko w wybranych sklepach dają punkty

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

#83 PostWysłany: 19 Lip 2019 13:29 

niebieski
Przelicznik 1 pkt za 50 zł to kpina, na bilet do CC za 800 pkt trzeba by wydać 40 tys. zł...Zostają Oferty dla Ciebie.
 Relacje PM off  

#84 PostWysłany: 19 Lip 2019 13:56 

Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Cytuj:
Zmianie nie ulegnie natomiast najbardziej atrakcyjna część programu! U naszych partnerów nadal zbierasz jeszcze więcej punktów, a korzystając z ofert dopasowanych - jeszcze szybciej.

Czyli poza tym coi było do tej pory dostajesz jeszcze jakieś grosze za pozostałe transakcje, ale wiadomo - lepiej narzekać
 Relacje PM off  

#85 PostWysłany: 19 Lip 2019 14:07 
Awatar użytkownika

srebrny
Ja korzystam ale nigdy nie patrzę na te promocje. Raz na jakiś czas sprawdzam stan punktów.

Z mojej perspektywy też wygląda że daja coś ekstra - oprócz punktów u tzw. partnerów, będzie dostawać się punkty za wszystkie transakcje.
Może źle to interpretuje.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

#86 PostWysłany: 19 Lip 2019 15:03 
Awatar użytkownika

niebieski
Pamiętam jak jeszcze chyba 3 lata temu było 1 pkt za każde wydane 5 zł i wartości punktowe za nagrody takie same jak teraz. W obecnej formie ten program to raczej jest mało użyteczny.
 Relacje PM off  

#87 PostWysłany: 20 Lip 2019 09:26 

Będzie gorzej, teraz dają 1pkt za każde wydane 5zł na zakupy za usługi gastronomiczne/hotele/podróże, w nowej odsłonie będzie 1 pkt za każde wydane 10zł i to tylko w gastronomii (z dodatkowym wykluczeniem niektórych kodów MCC).
Do tego w nowym regulaminie jest zastrzeżenie że punkty przysługują jedynie za zakupy zrealizowane poprzez centrum rozliczeniowe z siedzibą w Polsce, także punkty nie naliczą się za zagraniczne zakupy, a w moim przypadku dodatkowo za zakupy internetowe (karta BZWBK World), choćby na Amazonie, w Aliexpress czy w przez PayPal.

Przy nowych zasadach to nie wiem czy zbiorę z 20% punktów z tego co otrzymuję aktualnie, co czyni dla mnie ten program bezużytecznym.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#88 PostWysłany: 20 Lip 2019 11:34 
Awatar użytkownika

Loty: 250
Kilometry: 590 205
niebieski
michaelandro napisał(a):
Ten program to kompletna porażka- mam ponad 80 tys punktów i nic, ale to kompletnie nic sensownego nie można znaleźć żeby wymienić punkty. Kiedyś był Douglas, Emanuel Berg- dzisiaj zostały tylko jakieś vouchery do kina i super drogie przeliczniki do sklepów. DNO.

Podobno od jesieni ma być Emirates

#89 PostWysłany: 20 Lip 2019 11:53 

niebieski
Citibank oferuje dodatkowo nagrody podróżne, gdzie można wykorzystać punkty zbierane w priceless specials.
Szczerze nie wiem dla kogo są te nagrody. Na przelot do Mediolanu potrzeba 57934 pkt. czyli trzeba wydać przeszło 1/2 miliona PLN.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#90 PostWysłany: 29 Lip 2019 10:13 

Czy ktoś z Was ma jeszcze jakieś oferty specjalne w Priceless Specials? U mnie na 4 kartach link jest, ale nie znaleziono ofert. To był najlepszy sposób na zbieranie punktów.
 Relacje PM off  

#91 PostWysłany: 29 Lip 2019 10:44 

niebieski
Niestety od jakiegoś czasu (3-4 miesiące) mają jakiś problem techniczny z tym i raczej nie palą się by go rozwiązać. Są Oferty dla Ciebie, ale można je sprawdzić tylko przez link z e-maila marketingowego. Jeśli takie e-maile do Ciebie nie przychodzą, to trzeba się na nie zapisać na infolinii w każdym z banków.

K.
 Relacje PM off  

#92 PostWysłany: 29 Lip 2019 22:16 
Awatar użytkownika

niebieski
Do mnie przychodzimy
i same przestały
 Relacje PM off  

[ 92 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 7 gości