Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Lis 2013 12:00 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1865
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
Hej
Jakiś czas temu ktoś sprzedawał karte AirportAngel. Bez zadnego abonamentu - po prostu 6 wejsc do salonikow. Karty sie bardzo szybko sprzedaly a uzytkownik dostal bana za spam.
sprzedam-priority-pass-prestige-select,17,34740

Wiecie czy da sie cos takiego kupic oficjalnymi lub nieoficjalnymi kanalami? W necie niestety nie znalazlem. Tylko Barclay's i inne banki dodaja to jako bonus do konta/karty.
Bardzo by mi zalezalo bo to idealna rzecz na prezent gwiazdkowy.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 29 Lis 2013 12:02 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Użytkownik najprawdopodobniej pozyskiwał karty nielegalnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Lis 2013 12:18 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2382
platynowy
Kamil, macie na to jakieś dowody czy chociaż przypuszczenia to się podzielcie?

Ja kupiłem zanim dostał bana, kartę otrzymałem i zadowolony z niej korzystam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 29 Lis 2013 12:30 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
"Najprawdopodobniej" oznacza przypuszczenie. Przypuszczenie, w które na tyle mocno wierzę, że nie boję się o nim pisać publicznie.
Jest to odpowiedź na pytanie, czy da się taką kartę kupić oficjalnymi (nie) lub nieoficjalnymi (pewnie tak) - kanałami.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 29 Lis 2013 12:52 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1865
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
Ok, rozumiem ze sa podejrzenia do tamtej oferty. Piszac "nieoficjalnymi kanalami" mialem na mysli tylko i wylacznie LEGALNE metody ale nie publikowane nigdzie (karty wygrane w konkursie albo otrzymane od banku lub pracodawcy).

Czyli zadna z firm oferujacych dostep do salonikow nie ma w swoim portfolio podobnego produktu?
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 29 Lis 2013 12:53 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2382
platynowy
Kamil rozumiem. Chodziło mi bardziej o rozumowaniu które doprowadziło Cię to takiego przypuszczenia ;) (samo twierdzenie nie wzbudzi tych samych przypuszczeń u innych osób, a ja na przykład jestem ciekaw gdyż kartę taką posiadam i chciałbym wiedzieć np. czy mam się spodziewać problemów)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 29 Lis 2013 13:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1982
srebrny
xyrxis napisał(a):
Czyli zadna z firm oferujacych dostep do salonikow nie ma w swoim portfolio podobnego produktu?

Możesz wyrobić sobie Dinersa LOTowskiego, który daje prawo do wstępu do 5 saloników rocznie.
http://www.dinersclub.pl/pl/centrum-obs ... rt-lounges
Do niedawna kartę można było dostać z opłatą 50zł za pierwszy rok używania (radzę napisać do nich i negocjować, powinni zgodzić się na rabat;)).

Poza tym, temat loungów mamy tutaj:
lounges-saloniki-na-lotniskach,15,31777
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 29 Lis 2013 14:25 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2085
srebrny
NBE322 napisał(a):
Kamil rozumiem. Chodziło mi bardziej o rozumowaniu które doprowadziło Cię to takiego przypuszczenia ;) (samo twierdzenie nie wzbudzi tych samych przypuszczeń u innych osób, a ja na przykład jestem ciekaw gdyż kartę taką posiadam i chciałbym wiedzieć np. czy mam się spodziewać problemów)


Myślę, że w okresie ważności karty niekoniecznie (jednak zdając sobie sprawę, że każda wizyta >6 jest już płatna), natomiast po jej kolejnym automatycznym wznowieniu być może będze się można zdziwić pobraniem np. pełnej opłaty za rok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 29 Lis 2013 14:41 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 809
Zbanowany
sranda napisał(a):
NBE322 napisał(a):
Kamil rozumiem. Chodziło mi bardziej o rozumowaniu które doprowadziło Cię to takiego przypuszczenia ;) (samo twierdzenie nie wzbudzi tych samych przypuszczeń u innych osób, a ja na przykład jestem ciekaw gdyż kartę taką posiadam i chciałbym wiedzieć np. czy mam się spodziewać problemów)


Myślę, że w okresie ważności karty niekoniecznie (jednak zdając sobie sprawę, że każda wizyta >6 jest już płatna), natomiast po jej kolejnym automatycznym wznowieniu być może będze się można zdziwić pobraniem np. pełnej opłaty za rok.

A jak miałoby się to Twoim zdaniem odbyć?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 29 Lis 2013 15:17 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2085
srebrny
Zakładam, że mówimy o tej samej 'promocji' - z tego co wiem, to za tą kartę Airport Angel się płaciło, co prawda skromne 1 GBP i później to wracało na rachunek, a sama płatność była robiona tylko w celach weryfikacji danych. W każdym razie firma dane karty i posiadacza ma i bez problemu może go po roku obciążyć całością opłaty za wznowienie.
Nie mówię że to na pewno zrobi, wskazałem tylko, że takie ryzyko istnieje...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 29 Lis 2013 20:40 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 809
Zbanowany
sranda napisał(a):
Zakładam, że mówimy o tej samej 'promocji' - z tego co wiem, to za tą kartę Airport Angel się płaciło, co prawda skromne 1 GBP i później to wracało na rachunek, a sama płatność była robiona tylko w celach weryfikacji danych. W każdym razie firma dane karty i posiadacza ma i bez problemu może go po roku obciążyć całością opłaty za wznowienie.
Nie mówię że to na pewno zrobi, wskazałem tylko, że takie ryzyko istnieje...

Mówimy o czymś innym.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 29 Lis 2013 21:08 

Rejestracja: 29 Lis 2013
Posty: 16
Kamil napisał(a):
Użytkownik najprawdopodobniej pozyskiwał karty nielegalnie.



Art. 212

§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

za regulaminem idąc:
8) Na forum istnieje system ostrzeżeń i banów:

Ban można otrzymać za:

- spam, nachalną reklamę, naruszenie prawa.

Ostrzeżenie systemowe i kasacja wpisu następuje m.in. gdy:

- wulgaryzmy pojawiają się w wypowiedzi,
- w postach pojawią się wycieczki ad persona w jakimkolwiek kształcie,
- jakiekolwiek nawiązania do polityki, ubliżanie innym nacjom (i własnej).

site admin powinien własny wpis przenieść do kosza i wystawić sobie ostrzeżenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 04 Lis 2014 23:22 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
[quote="xyrxis"]Hej
Jakiś czas temu ktoś sprzedawał karte AirportAngel. Bez zadnego abonamentu - po prostu 6 wejsc do salonikow. Karty sie bardzo szybko sprzedaly[quote]


Czy zmieniło się coś w temacie takich kart? Da się je jeszcze jakoś nabyć?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group