Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Maj 2020 22:58 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
O serwisie Quidco na forum przewijały się różne posty, jednak nie ma zbiorczego tematu. Dlatego stwierdziłem, że może warto stworzyć dedykowany temat i wrzucać tutaj różne ciekawe oferty ;)

To może zacznę.

Aktualnie można dostać cashback za Tidal ;)

Za założenie konta w Tidal w ramach bezpłatnego okresu próbnego dostaniemy 9 funtów (dla osób, które wybiorą Quidco Premium wzrośnie do 14 funtów, jednak po miesiącu trzeba wersję premium wyłączyć - przy zakładaniu konto w Quidco wersja premium od razu się aktywuje). Najlepiej wybrać rodzinną wersję Tidal Hi-Fi.

Natomiast jeżeli ktoś nie ma konto w Quidco to może zgarnąć 10 funtów za zaproszenie od kogoś kto ma już konto. W połączeniu wszystkiego można dostać darmowe 24 funty ;)

Co ciekawe za każdą wersję można dostać osobny cashback - jednak wykorzystanie tego zostawiam Waszym sumieniom ;) ;p

Pieniądze można wypłacić na PayPal, Revoluta czy konto w banku. Można też wybrać jakieś karty podarunkowe.

Ja już zebrałem prawie 170 funtów z cashbacku ;)
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
onufry_z uważa post za pomocny.
 
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 22 Maj 2020 00:05 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Pepper rządzi, Pepper radzi, Pepper nigdy Cie nie zdradzi ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
NBE322 lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 22 Maj 2020 00:42 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
A tu Cie zdziwię i akurat to nie z peppera ? Szukałem na Quidco jednej rzeczy i znalazłem.
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Maj 2020 10:54 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
Wrzucałem w Quidco kilka noclegów z Accor - jeszcze się nie zaksięgowały, ale od jakiegoś czasu nurtuje mnie pytanie: jak z wypłatami? Miało być łatwo na Revoulta bo miał księgowanie w UK, ale teraz przenieśli się na Litwę i chyba nie przejdzie? Ktoś coś wypłacał ostatnio?
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Maj 2020 11:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Ja, srednio co miesiac od 2015 (nie zawsze na Revoluta), ale wszystko ladnie dziala - jak masz ciagle konto UK na Revolucie to nie bedzie problemu, a jak nie to zaloz PayPala.

Jedyny problem jaki widze to na chwile obecna nie liczylbym na cashback z sieci hotelowych/lini lotniczych - wiele firm ogranicza swoje wydatki badz opoznia je jak tylko moze, sam mam kilka wiszacych z Expedii itd. którym daje male szanse ze wpadna w tym roku..

Załączniki:
Capture.PNG
Capture.PNG [ 1.66 KiB | Obejrzany 10416 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 22 Maj 2020 12:52 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
krzysiekk86 napisał(a):
Wrzucałem w Quidco kilka noclegów z Accor - jeszcze się nie zaksięgowały, ale od jakiegoś czasu nurtuje mnie pytanie: jak z wypłatami? Miało być łatwo na Revoulta bo miał księgowanie w UK, ale teraz przenieśli się na Litwę i chyba nie przejdzie? Ktoś coś wypłacał ostatnio?


Ja w kwietniu ;) Wszystko bez problemów.
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysiekk86 lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 25 Maj 2020 00:33 

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 381
niebieski
@zakino nie ma już bonusu z refa? klikam różne refy z wątku łancuszkowego i "It looks like we have a mutual friend, so here's a £0.00 treat on us" nie wygląda zachęcająco;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 25 Maj 2020 01:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 628
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
Wypłata możliwa też na monese, ja tak wypłacałem w styczniu

Co do refów to dzisiaj poleciłem znajomemu i normalnie było info o 10£ dla obydwóch stron
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 25 Maj 2020 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1166
Loty: 363
Kilometry: 392 814
niebieski
Na Revo idzie normalnie, trzeba wpisać tylko te dane konta. Podobnie na PayPal. Kiedyś wypłacałem tylko na PayPal (bo najłatwiej), a teraz śmiało przerzucam na Revo i w kilka dni kasa na koncie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 25 Maj 2020 17:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2120
platynowy
Na TransferWise też można.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 25 Maj 2020 18:26 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 569
niebieski
Widzę, że przy wyborze opcji Student (premium czy HIFI) na Tidal, chcą żeby podać dane uczelni, więc ta opcja chyba odpada
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 25 Maj 2020 18:45 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
Lepiej skorzystać z family ;) Wtedy może więcej osób korzystać ;)
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 28 Maj 2020 14:21 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 569
niebieski
No i poblokowali konta po tym Tidalu, sprawdźcie, czy możecie się zalogować...
Góra
 Profil Relacje PM off
adam.pawel lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 28 Maj 2020 15:06 

Rejestracja: 13 Cze 2016
Posty: 342
To samo co z Rakuten.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 28 Maj 2020 19:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2120
platynowy
Piszą żeby do nich napisać i co to niby ma dać...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 28 Maj 2020 19:53 

Rejestracja: 13 Cze 2016
Posty: 342
Jeszcze dziś w dodatku mi odrzucili Nielsena na TopCashback, sprawdźcie, czy Wam się jeszcze trzyma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 28 Maj 2020 20:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2120
platynowy
A mi potwierdzili

Odp. z Quidco:
Cytuj:
Hi there,

The account was closed due to fraudulent activity.

We reserve the right to suspend or terminate any Account Holders access to the Quidco Service, or parts of it, if in our reasonable view the relevant Account Holder or Account appears to be in breach of any provision of this Agreement.
An Account should be used only for purchases on the Account Holder’s own behalf, and not on the behalf of, or for the benefit of, any other person(s).

Account Holders must not enter into, or attempt to enter into, any transaction with a retailer or to endeavour to gain Cashback (a) by providing personal information of someone else, or a payment method which they are not entitled to use, (b) by deceptively or unfairly exploiting a retailer’s offering, or (c) in breach of any terms and conditions applied by Quidco or the retailer to that transaction.

Kind Regards

Transaction Integrity Team
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 04 Cze 2020 00:53 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
Właśnie zauważyłem, że konto w Quidco automatycznie stworzyło mi się Premium, co kosztuje 1GBP/msc. Tak czytam różnice, i chyba nie ma tam nic co byłoby tyle warte. Korzystacie z Premium, czy z Basic?
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 04 Cze 2020 01:38 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5133
srebrny
basic. premium sie nie oplaca moim zdaniem, i tak pieniadze z czasem dostaniesz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 04 Cze 2020 02:35 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
onufry_z napisał(a):
Piszą żeby do nich napisać i co to niby ma dać...



Ja do nich napisałem, że korzystam od lat, nigdy nie złamałem regulaminu, więc chcę wyjaśnień dlaczego nie mogę się zalogować do swojego konta. Czekałem chyba tydzień na odpowiedź, dziś najpierw informacja, że szybko postarają się to rozwiązać i przekazują do jakiegoś innego wsparcia, a później mail, że przepraszają i powinien móc się zalogować. Oczywiście cashback za Tidal jest dalej przypisany do mojego konta.
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group