Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Kwi 2017 23:43 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 191
Witam, rozważam pobyt w Brisbane i wizytę na Whitehaven Beach na przełomie września i października. Czy to dobry czas na odwiedzenie tych dwóch miejsc i plażowanie? Chciałabym też pochodzić po lesie i zobaczyć wodospady z fajnymi oczkami wodnymi do kąpieli. Tylko czy te wodospady będą miały odpowiednią ilość wody? W listopadzie w Blue Mountains to taka cienka strużynka była tej wody.... a ja bym chciała odpowiednią siłę wodospadu ;). No i mam nadzieję, że w tym czasie po zimie to nadal zielono jest...
Doradzicie coś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 29 Kwi 2017 00:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Mysle, ze okres od lipca do konca wrzesnia to b. dobry czas na Queensland, ja bylem w sierpniu i bylo super. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Kwi 2017 09:38 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 191
A oglądałeś wodospady? Warto się wtedy wybrać czy lepiej tak w marcu/kwietniu? Boję się tylko huraganów w tym czasie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 29 Kwi 2017 09:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2014
Posty: 132
Loty: 54
Kilometry: 112 104
złotej recepty nie ma
ja byłem w styczeń/luty i pogoda super . 25-27 plus i trochę tylko opadów
zależy jaki rok pewnie
za to okolice Darwin to w tym czasie powodzie, pozamykane szlaki w parkach . Tylko kwiecień-wrzesień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 29 Kwi 2017 10:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Zgadza sie, zlotej recepty nie ma, ale wydaje mi sie, ze najlepszy czas na Blue Mountains to marzec-kwiecien (jesien), albo wrzesien-pazdziernik (wiosna). Najwiecej wody w wodospadach bedzie najprawdopodobniej jesienia. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 29 Kwi 2017 14:21 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 191
Ok. To myślę, że chyba wybiorę termin wrzesień/październik by odwiedzić Brisbane. A czy w tym czasie na Whitehaven Beach można się opalać? Temperatura odpowiednia do tego? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 29 Kwi 2017 15:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Tak, temp. bedzie idealna. Pozdrawiam z Berlina.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 29 Kwi 2017 16:24 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 191
Dzięki bardzo za informacje :) . Pozdrawiam również :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 29 Kwi 2017 17:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Nie ma sprawy.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 29 Kwi 2017 17:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 217
niebieski
Ja bylem dokladnie 22 wrzesnia w Gold Coast, plaza pelna ludzi, woda ciepla wiec raczej nie ma sie czym martwic. W samym Sydney jeszcze we wrzesniu nie ma szalu ale Queensland to juz inny klimat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group