Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Paź 2019 04:31 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
Cześć i czołem - samolot z kołem!

A na poważnie - czy ktoś z Was ma doświadczenie/wiedzę czy otrzymam MQD w takiej sytuacji:

(MQD to wymóg wydania określonej kwoty w $ na połączenia w sojuszu - obowiązuje tylko dla obywateli/rezydentów USA - w ten sposób linie bronią się przed Bóg wie czym, UA i AA(?) również mają te niedogodność)

- pracodawca jako "bonus" oferuje mi do wyboru wiele kart podarunkowych m.in. 3000$ do Delty - w przyszłym roku marzę o ataku na Platinum Medalion i wlasymi siłami nie da rady - za cienki w uszach jestem - więc moje pytanie - czy wydane pieniądze z karty podarunkowej pójdą mi w status czy to tylko coś na zasadzie Award-Flights?
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 12 Paź 2019 04:39 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
W United liczą się do PQD,w Delcie nie wiem, ale zapewne też.
BTW UA właśnie kompletnie zmienił zasady programu mailowego i od nowego roku nie będzie już podziału na tubylców i obcych.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez SPLDER, 12 Paź 2019 04:42, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
LLAP uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 12 Paź 2019 04:41 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
@SPLDER

Dziekuje za podpowiedz - od A* juz w US odszedlem, bo to co UA odwala to kosmos - preferuje JetBlue i DL wlasnie. A ten podzial to kpina kpin - wiec cieszy mnie wiadomosc o jej zniesieniu.
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group