Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1416 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 71  Następna
Autor Wiadomość
#581 PostWysłany: 09 Sty 2019 21:15 

Rejestracja: 28 Lis 2018
Posty: 20
Jak jest z rozrywką pokładową. Są filmy po polsku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#582 PostWysłany: 09 Sty 2019 21:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@slawek309 sprawdz sobie na stronie Qatar, co aktualnie puszczaja. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#583 PostWysłany: 09 Sty 2019 21:59 

Rejestracja: 28 Lis 2018
Posty: 20
Szukałem i kurcze nie mogę się doszukać. Dlatego pytam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#584 PostWysłany: 09 Sty 2019 22:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@slawek309 to cienko szukales. ;)

https://www.qatarairways.com/en/ife-homepage.html

Menu-Podroz-Na pokladzie-System Rozrywki Pokladowej
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#585 PostWysłany: 09 Sty 2019 22:23 

Rejestracja: 28 Lis 2018
Posty: 20
no właśnie tu szukałem i po polsku żadnego nie widzę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#586 PostWysłany: 09 Sty 2019 23:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
To masz 2 mozliwosci, albo napisac request do Qatar, aby wstrzykneli polskie filmy albo leciec Emirates. :D
Alternatywnie zainstalowac apke do ogladania filmow.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#587 PostWysłany: 10 Sty 2019 00:56 

Rejestracja: 09 Sty 2019
Posty: 6
@cccc w nawiązniu do "@bartosh747 pod koniec 2017 bookowalem “Multi-City” i moglem skorzystac z oferty +Qatar. :)"

czy musimy wybrać najwcześniejszy możliwy do wyboru lot z Doha do naszego docelowego miejsca czy możemy to sobie tak dopasować żeby było powyżej 12h. Oczywiście pytanie w nawiązniu do Twojej rezerwacji jak to robileś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#588 PostWysłany: 10 Sty 2019 01:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@bartosh747 dopasowalem, tak jak mi pasowalo i warunki byly spelnione, min. 12h oraz segmenty QR. :)
W moim przypadku trasa przez DOH do HKG.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#589 PostWysłany: 10 Sty 2019 01:25 

Rejestracja: 09 Sty 2019
Posty: 6
@cccc dziękuję za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#590 PostWysłany: 10 Sty 2019 01:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@bartosh747 nie ma sprawy, jak to moja Babcia powiadala, ale ta z Polski: "niech bedzie na zdrowie". :)
Udanej wyprawy!
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#591 PostWysłany: 10 Sty 2019 02:46 

Ja nie narzekam. Loty CWL-BKK via DOH miałem potrójne siedzenie dla siebie na obu, Powrót DOH- CWL w połowie pełny i znów 3 siedzonka do spania.
Góra
 PM off  
      
#592 PostWysłany: 10 Sty 2019 02:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@kris1234 i ja mam czesto to szczescie, mozna sie spokojnie wyspac na 3 siedzeniach.
Czasem nie rozumiem, samolot prawie pelny, a kolo mnie jest wolne. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#593 PostWysłany: 10 Sty 2019 10:38 

Rejestracja: 11 Paź 2018
Posty: 39
ja bookowałem na początku grudnia bilety na luty z wykorzystaniem Multi-City (Warszawa-Doha-Bangkok, Phuket-Doha-Warszawa) i bez problemu potwierdzili mi hotel. Stopover akurat u nas trwa 20h, natomiast z tego co słyszałem tylko i wyłącznie bilety rezerwowane na stronie Qatar są honorowane. Aczkolwiek ktoś już tutaj kiedyś pisał, że miał lot przez skyscanner kupowany i przeszło, ale może warto się zawczasu zagłębić i w ten temat. Wiem, bo tak jest napisane w regulaminie, że nie honorują darmowego hotelu dla rezerwacji z wykorzystaniem kodów promocyjnych bo wtedy nr biletu zaczyna się na inny kod.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#594 PostWysłany: 10 Sty 2019 13:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Piotrek77 napisał(a):
natomiast z tego co słyszałem tylko i wyłącznie bilety rezerwowane na stronie Qatar są honorowane.

Nie, spokojnie mozna przez OTA. :)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#595 PostWysłany: 16 Sty 2019 12:53 

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 1
Hej!
Lecę w przyszłym miesiącu Qatarem na trasie Warszawa-Doha-Bangkok-Doha-Warszawa.
Mam pytanie odnośnie posiłków- na tych lotach jest tylko jeden posiłek, czy jest jeszcze dodatkowy (gdzies czytalam ze przed lądowaniem podają jakieś ciastko z kurczakiem czy coś takiego). Jak wygląda kwestia przekąsek w czasie trwania lotu- jest coś dostępne, jakieś kanapki/krakersy?
Pytam bo mam taką przypadłość że jestem wściekle głodna w każdym możliwym środku transportu :P w zeszłym roku robiłam tą trasę Emiratami i nie dość że był jeden posiłek bez żadnych przekąsek dostępnych, to jeszcze podali go przed samym lądowaniem- chciałam z głodu przejąć samolot;P Już Aeroflot był lepszy bo były kanapeczki przez cały lot.
Stąd też chciałabym wiedzieć jak to wygląda w Qatarze:)

Dzięki za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#596 PostWysłany: 16 Sty 2019 13:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Na tasie do Dohy chyba jeden posiłek, a potem chyba będą dwa.
Zasadnicze odpowiedź to są przekąski, takie jakby kanapeczki na ciepło lub na zimno. Właściwie można jeść do bólu. Ale skoro taki głodomor z Ciebie to może warto zabrać także coś swojego na pokład?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#597 PostWysłany: 16 Sty 2019 16:27 

Rejestracja: 11 Paź 2018
Posty: 39
dziabulek napisał(a):
Na tasie do Dohy chyba jeden posiłek, a potem chyba będą dwa.
Zasadnicze odpowiedź to są przekąski, takie jakby kanapeczki na ciepło lub na zimno. Właściwie można jeść do bólu. Ale skoro taki głodomor z Ciebie to może warto zabrać także coś swojego na pokład?


Kabanosy i bułki z serem :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#598 PostWysłany: 16 Sty 2019 16:41 

Rejestracja: 29 Lis 2016
Posty: 128
Loty: 77
Kilometry: 197 012
Prawdziwy patriota zabiera jajka na twardo :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#599 PostWysłany: 18 Sty 2019 15:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Niech bierze co chce. Bo widzicie patrzycie na to z jednej strony czyli "ale cebula kanapkę ma ze sobą", a z drugiej można spojrzeć" ale cebula łazi w tą i z powrotem i prosi się o żarcie". Bo w końcu porcje jedzenia nie są zbyt wielkie. A swoje jedzenie to nie tylko kanapki czy kabanosy, można zabrać np batony czy inne przekąski.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#600 PostWysłany: 18 Sty 2019 15:41 

Rejestracja: 11 Paź 2018
Posty: 39
dziabulek napisał(a):
Niech bierze co chce. Bo widzicie patrzycie na to z jednej strony czyli "ale cebula kanapkę ma ze sobą", a z drugiej można spojrzeć" ale cebula łazi w tą i z powrotem i prosi się o żarcie". Bo w końcu porcje jedzenia nie są zbyt wielkie. A swoje jedzenie to nie tylko kanapki czy kabanosy, można zabrać np batony czy inne przekąski.


Spokojnie :) przecież to tylko żarty...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1416 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 71  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: igiko oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group