Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1418 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 71  Następna
Autor Wiadomość
#481 PostWysłany: 11 Lis 2018 20:17 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7917
HON fly4free
@Aga_podrozniczka: te zwyczaje boardingu C na końcu w razie obsługi samolotu na oddalonym trafiają się tu i tam dość regularnie: taki sam model stosują np. Hainan. Ma to zresztą pewne uzasadnienie, gdyż w przypadku autobusów nie da się zapewnić całemu C priorytetowego boardingu (przed Y), bo przecież ludzie w różnym czasie przychodzą pod bramkę. Specjalny autobus w efekcie musiałby albo stać dłuższy czas z ludźmi w środku i czekać na pozostałych, albo cały czas krążyć z pojedynczymi osobami do/z samolotu. Stąd wybór "mniejszego zła", czyli podstawienie busa na samym końcu dopiero po wejściu na pokład klasy Y.

EK najlepiej chyba obecnie naliczać do AS - to w tej chwili jeden z lepszych programów made in USA.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
Aga_podrozniczka uważa post za pomocny.
 
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
#482 PostWysłany: 12 Lis 2018 09:06 

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 274
niebieski
tomula06 napisał(a):
Mam takie pytanko odnośnie lotu z Warszawy do Zanzibar przez Docha.
Ilośc bagażu rejestrowanego to 30kg/os ale czy mogą to byc dwa bagaże 2x15kg na osobę ? Klasa ekonomiczna to jest :)

tak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#483 PostWysłany: 12 Lis 2018 12:15 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 476
Kilometry: 1 003 603
Nie przejdzie udawanie na lotnisku bo jednak sprawdzà Wam wizę do Wietnamu :)
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#484 PostWysłany: 12 Lis 2018 12:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 116 893
RKS1926 napisał(a):
mamy zapłacić 1280 zł kary za anulowanie biletu + 260 zł kary dla GOTOGATE oraz wykupić nowy bilet na prawidłowe dane :(

Na prawdę nic innego nie da się z tym zrobić ?


Jezeli trzeba kupic dla tej jednej osoby nowy bilet, to jaki sens placic jakies kary ? po prostu osoba leci na nowym bilecie a stary przepada, a nie jakies wymyślne kary :)
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#485 PostWysłany: 18 Lis 2018 12:55 

Rejestracja: 01 Wrz 2013
Posty: 78
Czy można bez ograniczeń w bagażu podręcznym przewieźć leki przeciwdepresyjne na własny użytek (sertralina)?
Już tłumaczę dlaczego chcę to przewieźć w bagażu podręcznym - na wypadek zgubienia bagażu rejestrowanego przez lotnisko, są to leki, które muszę brać regularnie, nie mogę sobie pozwolić na niewzięcie dawki.
Podobne pytanie co do tabletek antykoncepcyjnych, ale spodziewam się, że tu są mniejsze obwarowania?


Ostatnio edytowany przez Pole, 18 Lis 2018 13:02, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#486 PostWysłany: 18 Lis 2018 12:57 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8581
złoty
Przewozić - tak, czy przywieźć - to zależy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#487 PostWysłany: 18 Lis 2018 13:01 

Rejestracja: 01 Wrz 2013
Posty: 78
Faktycznie, użyłem złego słowa - przewieźć WAW-DOH-BKK i z powrotem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#488 PostWysłany: 18 Lis 2018 13:05 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8581
złoty
Zapoznaj się przepisami wwozowymi.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#489 PostWysłany: 19 Lis 2018 07:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Pole napisał(a):
Czy można bez ograniczeń w bagażu podręcznym przewieźć leki przeciwdepresyjne na własny użytek (sertralina)?Już tłumaczę dlaczego chcę to przewieźć w bagażu podręcznym - na wypadek zgubienia bagażu rejestrowanego przez lotnisko, są to leki, które muszę brać regularnie, nie mogę sobie pozwolić na niewzięcie dawki.Podobne pytanie co do tabletek antykoncepcyjnych, ale spodziewam się, że tu są mniejsze obwarowania?
Z zaswiadczeniem od lekarza nic nie grozi. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#490 PostWysłany: 19 Lis 2018 08:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Leki zawsze powinno pakowac sie do podrecznego, ze wzgledu na ryzyko rozdzielenia z bagazem rejestrowanym. Jesli nie wychodzisz w Doha, to masz tylko transfer i nie wwozisz ich do kraju.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#491 PostWysłany: 19 Lis 2018 09:50 

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 274
niebieski
Pole napisał(a):
Czy można bez ograniczeń w bagażu podręcznym przewieźć leki przeciwdepresyjne na własny użytek (sertralina)?
Już tłumaczę dlaczego chcę to przewieźć w bagażu podręcznym - na wypadek zgubienia bagażu rejestrowanego przez lotnisko, są to leki, które muszę brać regularnie, nie mogę sobie pozwolić na niewzięcie dawki.
Podobne pytanie co do tabletek antykoncepcyjnych, ale spodziewam się, że tu są mniejsze obwarowania?

Na wlasny uzytego mozesz brac, bagazu dorecznego nikt nie sprawdza
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#492 PostWysłany: 26 Lis 2018 10:27 

Rejestracja: 11 Wrz 2015
Posty: 115
Czesc. Mam moze glupie pytanie ale nie wiem czy lecąc Qatarem mam obowiazek odprawic sie wczesniej on line zeby nie zaplacic za to na lotnisku ? Czy normalnie przychodze na lotnisko i robie check in z bagazem ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#493 PostWysłany: 26 Lis 2018 10:29 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Normalnie na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#494 PostWysłany: 26 Lis 2018 10:31 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22425
https://www.qatarairways.com/pl-pl/serv ... ng-in.html

...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#495 PostWysłany: 26 Lis 2018 19:39 

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 274
niebieski
Best Price Guarantee
https://www.qatarairways.com/en-pl/best ... antee.html

Nowosc czy mi sie wydaje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#496 PostWysłany: 26 Lis 2018 19:49 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8581
złoty
Chyba nowość.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#497 PostWysłany: 27 Lis 2018 00:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Gek reklamowy i ciezko wyegzekwowac dyferencje. 8-)

Cytuj:
I've already purchased a Qatar Airways ticket and saw a lower fare for the same flight a week later. Do I qualify?
Follow

You would not qualify for a Best Price Guarantee claim, as you need to find the lower fare at the same time and file the claim at the latest within the calendar day following the booking. Fares are subject to change and the Best Price Guarantee is only applicable at the same time to ensure you won’t find a better price elsewhere at the same time of purchase.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#498 PostWysłany: 27 Lis 2018 05:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
tropikey napisał(a):
Fakt, póki są w OW zaliczać można też gdzieś indziej. Dotąd tego nie robiłem, bo zawsze kupowałem bilety w ramach jakiejś promocji zwielokrotniającej qmiles, więc wolałem wrzucać do Privilege Club. No nic, zobaczymy, może będą jeszcze jakieś fajne oferty, to może się skuszę. To już jednak raczej nie w 2019, bo ten rok będzie przeznaczony na konsumpcję mil ;)

Bardzo zaluje, iz we wrzesniu opuscilem jedna z ofert specjalnych QR (niestety, mialem troche innych wydatkow).
3 x Qmiles oraz 3 x Qpoints. Byc moze o niej wspomnialem na forum.
Za lot z Europy do AKL RT osoba nowa w programie mogla spokojnie jedna wycieczka zalatwic Platinum i zgarnac jakies 150k mil. Calkiem niezle, nawet biorac pod uwage niedawna dewaluacje.
A propos, Qatar ma teraz promocje 4 x Qmiles wazna do dzisiaj, 27. listopada. Zaraz ja wrzuce w odpowiednim watku. Moze kolega @tropikey sie skusi 8-)
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#499 PostWysłany: 27 Lis 2018 09:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7359
HON fly4free
Ceny mają teraz takie, że nawet pięciokrotne qmiles by mnie nie skusiły. Na razie musi wystarczyć lot do SIN we wrześniu za spalone qmiles (w tym DOH-SIN w qsuite, jak na razie).

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#500 PostWysłany: 27 Lis 2018 09:41 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
cccc napisał(a):
Gek reklamowy i ciezko wyegzekwowac dyferencje. 8-)

Cytuj:
I've already purchased a Qatar Airways ticket and saw a lower fare for the same flight a week later. Do I qualify?
Follow

You would not qualify for a Best Price Guarantee claim, as you need to find the lower fare at the same time and file the claim at the latest within the calendar day following the booking. Fares are subject to change and the Best Price Guarantee is only applicable at the same time to ensure you won’t find a better price elsewhere at the same time of purchase.

Czy ja wiem... często szukając lotów QR są gdzieś indziej sporo tańsze w tym samym czasie, więc moim zdaniem całkiem spoko opcja. Zawsze lepiej mieć rezerwację bezpośrednio u przewoźnika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1418 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 71  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: kostek966 oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group