Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Mar 2018 15:12 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2275
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
Momondo wyrzuca taki wynik:

Załącznik:
Przechwytywanie.PNG
Przechwytywanie.PNG [ 56.55 KiB | Obejrzany 2659 razy ]


No jak przechodzę dalej to widzę że jest to bilet bez bagażu rejestrowanego.

Jak sprawdzić (czy się da) - jaka linia wystawi taki bilet albo czy to będą dwa oddzielne bilety i bagaż należy dokupić w każdej z nich?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu od 1899 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu od 1899 PLN. Wyloty z 5 miast
Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie
#2 PostWysłany: 19 Mar 2018 20:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Strona Saudia Airlines powinna pokazac jako 'Issuing Agent'.
Jesli pokaze rowniez bagaz jako '0 pcs', to nalezy dokupic - najlepiej bezposrednio u przewoznika.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Mar 2018 20:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Tylko że to można zrobić jak się już ma etixa, a @seal chciałby wiedzieć
seal napisał(a):
jaka linia wystawi taki bilet albo czy to będą dwa oddzielne bilety i bagaż należy dokupić w każdej z nich?
Edit: @seal nie podałeś dat, ale może EasyJet by ci podpasował? Jakieś takie przykładowe daty (można zneleźć taniej, można znaleźć drożej)
Załącznik:
krk-gva.PNG
krk-gva.PNG [ 31.46 KiB | Obejrzany 2539 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Mar 2018 20:51 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7919
HON fly4free
Z punktu widzenia bagażu to i tak nie ma większego znaczenia, bo skoro go nie ma w cenie, to nawet przy jednym bilecie trzeba będzie wykupić dwa razy (dwa raz zapłacić) - raz na lot tam, a drugi raz na powrót. Jedyne co, to może być to możliwe w jednej transakcji lub nie, ewentualnie przy dwóch biletach może się różnić cena w zależności od linii.

Na oko co najmniej pierwsza opcja wygląda na składak dwóch biletów, podejrzewam, że druga tak samo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Mar 2018 07:34 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2275
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
@WaldekK: dzięki wiem że U2 tam lata ale ja potrzebuję lotów 16 listopada - 7 grudnia - 17 listopada wylatuję z GVA dalej. Rozkład jest na razie do końca października to raz dwa w soboty i we wtorki. W sobotę już lecę dalej wieczorem - a że kraków jest kapryśny (mgły) to jakby mi sie ten lot wywalił to cała podróż bierze w łeb zatem muszę kupić coś z innych linii.

Edit: Kupiłem, mam dwa bilety z różnymi numerami czyli odzielnie SAS oddzielnie Brussels - u każdego muszę kupić oddzielnie bagaż.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group