Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Kontakt telefoniczny z Wizzair

kontakt-telefoniczny-z-wizzair,15,23835

Telefon alarmowy (skasowane loty/zmiana godzin)
22 128 49 05

Tani numer ogólny do Wizzair:
32 213 29 16

wizzair-zakup-biletow-odprawa,225,46492

Zwrot pieniędzy na konto / kartę / wizzair / zwrot za bilet
viewtopic.php?f=15&t=20384&p=1320536#p1320278

Doładowanie konta
pytania-doladowania-konta-itd,181,24060

Przepisanie bagażu rejestrowanego na drugą osobę w rezerwacji- możliwe -> dzwoń do callcenter


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5092 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 255  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 27 Paź 2012 16:40 

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 256
Awerik napisał(a):
nrm napisał(a):
To akurat nie jest argument.

Chętnie w takim razie usłyszę argument który przekona mnie do tego, że to połączenie jest "bardzo mało prawdopodobne", oczywiście zakładając że zgadzasz się z tą tezą (o czym niestety nie raczyłeś poinformować). Chętnie też dowiem się dlaczego uważasz za chybiony argument odnoszący się do liczby ludzi mieszkających w okolicach lotniska - tym chętniej, że te dane są zawsze jednym z kluczowych elementów analizy rentowności połączenia dokonywanych przez linie lotnicze.

Nie można zapominac że ta "najwieksza w Polsca aglomeracja" ma zarazem najgorszy w Polsce dojazd do lotniska przez co samo lotnisko jest dopiero na 4 miejscu pod wzgledem liczby pasażerów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#82 PostWysłany: 27 Paź 2012 16:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Valencia ? omg, zajebiście, cieszcie się !!!!

bookujcie loty na san juan, fallas, i tomatine !!!

ale jakoś w marcu/kwietniu tego roku chodziły ploty o lotach wizzem łódź - alicante [ i to nawet po hiszpańskiej stronie, ludzi mających kontakty na lotnisku w ALC którzy piszą na skyScarper forum ] i ostatecznie skończyło się na niczym
więc nie uwierzę póki nie zobaczę w siatce połączeń
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 27 Paź 2012 16:58 

Rejestracja: 27 Paź 2012
Posty: 11
Byłoby fajnie.. Bo faktycznie z Katowic dość mało tanich połączeń na południe.. :) I ceny mogłyby być podobne do tych z Modlina...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 27 Paź 2012 17:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
Awerik napisał(a):
Chętnie w takim razie usłyszę argument który przekona mnie do tego

Ale dlaczego ja mam kogokolwiek do czegokolwiek przekonywać?!? Co mnie to ;) Ja tylko zwróciłem uwagę na argument, który argumentem w tym wypadku nie jest.

Awerik napisał(a):
, że to połączenie jest "bardzo mało prawdopodobne", oczywiście zakładając że zgadzasz się z tą tezą (o czym niestety nie raczyłeś poinformować).

Ani się zgadzam, ani się nie zgadzam. Nie rozważam tego w kategoriach czy samo połączenie ma sens - od tego są całe zespoły danej linii i one wiedzą lepiej niż my. Jest masa kierunków, gdzie wydaje się nam, że "jest sens", a ich nie ma. Madryt też upierd* a przecież miał wysoki LF i ceny.

Awerik napisał(a):
Chętnie też dowiem się dlaczego uważasz za chybiony argument odnoszący się do liczby ludzi mieszkających w okolicach lotniska

Dlatego, że tym argumentem można by obdzielić dziesiątki innych kierunków, których... nie ma ;) Gdyby to był jedyny i najistotniejszy argument to byśmy mieli z KTW dziesiątki kierunków, a przecież nie mamy ;) Oczywiście to jest ważne, ale jak widać nie najważniejsze.


Awerik napisał(a):
30 destynacji

Jakich tam destynacji (tfu, co za brzydkie słowo). Sama północ, trochę szwabów, kilka wyłamujących się z schematu i tyle. Straszny brak południa (hiszpania, jej wyspy, grecja etc.). Poparz na KRK - tam przynajmniej jest gdzie polecieć. A od nas to nawet Madryt muszę kombinować z przesiadkami.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 27 Paź 2012 18:07 

Rejestracja: 18 Lis 2011
Posty: 65
Maciek25 napisał(a):
Awerik napisał(a):
nrm napisał(a):
To akurat nie jest argument.

Chętnie w takim razie usłyszę argument który przekona mnie do tego, że to połączenie jest "bardzo mało prawdopodobne", oczywiście zakładając że zgadzasz się z tą tezą (o czym niestety nie raczyłeś poinformować). Chętnie też dowiem się dlaczego uważasz za chybiony argument odnoszący się do liczby ludzi mieszkających w okolicach lotniska - tym chętniej, że te dane są zawsze jednym z kluczowych elementów analizy rentowności połączenia dokonywanych przez linie lotnicze.

Nie można zapominac że ta "najwieksza w Polsca aglomeracja" ma zarazem najgorszy w Polsce dojazd do lotniska przez co samo lotnisko jest dopiero na 4 miejscu pod wzgledem liczby pasażerów.


chyba kolego zapomniałeś że do lotniska prowadzi autostrada A1 oraz droga ekspresowa S1, nie licząc dojazdu drogami wojewódzkimi.. Może dla niektórych to dalej mało?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 27 Paź 2012 18:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
dawciol napisał(a):
chyba kolego zapomniałeś że do lotniska prowadzi autostrada A1 oraz droga ekspresowa S1, nie licząc dojazdu drogami wojewódzkimi.. Może dla niektórych to dalej mało?

Ale hejtujecie, co jeden to tylko nastawiony na nowy flejm ;)
Oczywiście kolega niczego nie zapomniał i miał na myśli komunikację zbiorową, która faktycznie jest dramatyczna i chyba jedna z najgorszych i najdroższych w kraju. Zbiorkom to podstawa każdego lotniska, ludzie tu nie przylatują z samochodami w podręcznym ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 27 Paź 2012 18:54 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Ja wierzę, że ten nowy kierunek "wypali". Usłyszałem również, iż Wizz Air jest bardzo zadowolony z lotniska Katowice. przynosi im dobre wyniki finansowe na tle innych. Myślę a w zasadzie wierzę, że doczekamy się dobrych tras na południe na początek może być Valencia. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 27 Paź 2012 18:57 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 99
Jasne... jak dla mnie o rok za późno :lol: .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 27 Paź 2012 19:34 

Rejestracja: 27 Paź 2012
Posty: 11
Co do dojazdu na lotnisko to fakt :/ Jest ciężko.. Ja najczęściej jadę samochodem i zostawiam go na jednym z prywatnych parkingów bo wychodzi taniej niż jazda tym aerobusem... Ja na szczęście mam blisko :)

Marzyłby mi się również kierunek Katowice - Sewilla :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 27 Paź 2012 19:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Dojazd autem bardzo sprawny tak jak wspomniano powyzej sporo nowych szybkich drog, switetne oznakowanie. Masa parkingów. Auto zostawic na tydzien za kwote ponizej 50 PLN zaden problem. Przywioza Cie i odbiora spod terminala. Jezeli tylko dysponuje sie autem to po jaka cholere tluc tam sie autobusem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 27 Paź 2012 19:52 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Czekam z niecierpliwością :twisted:
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 28 Paź 2012 00:37 

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 1078
Loty: 238
Kilometry: 354 517
niebieski
A ja chcę coś ciepłego z Gdańska :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 28 Paź 2012 01:14 

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 1306
Wysoko prawdopodobna trasa. Madryt miał ceny z kosmosu a LF zawsze sięgał prawie 100%.
Wizzair mówił w jakimś wywiadzie że będzie renegocjował z innymi lotniskami w Hiszpani żeby dać coś w zamian za ten Madryt.
Ciekawa sprawa że niby tak cieszą się z Katowic jak tylko w ostatnim czasie zamknęli chyba 3 kierunki i ograniczyli reszte.
Gorąco wierzę że wypali :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 28 Paź 2012 09:25 

Rejestracja: 23 Paź 2012
Posty: 22
Z tego co słyszałem to Pyrzowice jest jednym z droższym lotnisk w Polsce jeśli chodzi o obsługę lini lotniczych
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 28 Paź 2012 10:40 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
correos napisał(a):
Jezeli tylko dysponuje sie autem to po jaka cholere tluc tam sie autobusem.


Bo tylko autobusem można zobaczyć z bliska przystanek Dobieszowice Skrzyżowanie :)

Valencia byłaby bardzo fajnym kierunkiem wakacyjnym. Skasowanie lotów do Madrytu jest już pewne, czy jest jakaś szansa że nie ma ich tylko na zimę?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 28 Paź 2012 11:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
Cytuj:
Katowice Airport: po kolei przyczyny zamknięcia poszczególnych tras:
Forli - plajta lotniska
Madryt - radykalne podniesie opłat lotniskowych przez zarządzającego lotniskiem.
Liverpool - słaba sprzedaż (nie ilościowo) ale cenowo.
Turyn - problemy flotowe PLL LOT po zakończeniu leasingu większej części B737.
Kopenhaga - niedostosowane do przesiadek godziny rejsów, brak możliwości flotowych wprowadzenia dwóch rejsów dziennie w korzystniejszych godzinach.
Piątek, 17:53


zamknięcie to nie zawieszenie więc chyba już kaplica ;(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 28 Paź 2012 11:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1647
srebrny
nrm napisał(a):
Cytuj:
Forli - plajta lotniska


Można coś więcej na ten temat?

Z pozdrowieniami!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 28 Paź 2012 12:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
http://www.fc.camcom.it/promozione/band ... dex_en.htm

Info ze Forli airport idzie pod mlotek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 28 Paź 2012 12:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
koncentrator napisał(a):
Można coś więcej na ten temat?

W zasadzie już nic nie lata do Forli, zostały bodajże ostatnie 3-4 kierunki WIZZa. Poza tym lotnisko jest puste. W takim układzie nie trudno się domyślić, że jego dni są policzone.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 28 Paź 2012 13:14 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Również w trakcie wczorajszych rozmów usłyszałem, iż jest nadzieja na powrót Madrytu ale na okres letni na 3-4 miesiące w ciągu roku. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5092 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 255  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: makoleon oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group