Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Kontakt telefoniczny z Wizzair

kontakt-telefoniczny-z-wizzair,15,23835

Telefon alarmowy (skasowane loty/zmiana godzin)
22 128 49 05

Tani numer ogólny do Wizzair:
32 213 29 16

wizzair-zakup-biletow-odprawa,225,46492

Zwrot pieniędzy na konto / kartę / wizzair / zwrot za bilet
viewtopic.php?f=15&t=20384&p=1320536#p1320278

Doładowanie konta
pytania-doladowania-konta-itd,181,24060

Przepisanie bagażu rejestrowanego na drugą osobę w rezerwacji- możliwe -> dzwoń do callcenter


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5092 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 255  Następna
Autor Wiadomość
#4001 PostWysłany: 21 Kwi 2021 00:56 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Bo wielu jak ty np z powodu kwarantanny rezygnuje czy też tych biletów nie kupuje

W aplikacji w czerwcu na teraz anulowali loty w piątki i niedziele
Góra
 Profil Relacje PM off
mufl26 lubi ten post.
 
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#4002 PostWysłany: 21 Kwi 2021 10:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3393
srebrny
@mufl26
Mogą sobie zmieniać dowolnie najpóźniej do 2 tygodni przed lotem. Potem już tego nie robią, bo musieli by płacić odszkodowania. Pozostaje czekać do tego czasu, a wystarczy, że zmienią godzinę jednego lotu i całą rezerwację można anulować z pełnym zwrotem kosztów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4003 PostWysłany: 26 Kwi 2021 16:46 

Rejestracja: 26 Kwi 2021
Posty: 10
Witam wszystkich. Chciałbym Was prosić. W 2019 kupiłem bilety z dwóch kont dla 12 osób na trasę W-wa Kutaisi na maj 2020. Z wiadomych względów lot się nie odbył. Wybrałem zwrot na konto wizzar i nabyłem ponownie bilety na maj 2021. Oczywiście z tak liczną grupą osób w różnym wieku do Gruzji się nie wybieram, a wizzar na tej trasie ruszył i wygląda na to, że nasz lot się odbędzie. Liczyłem na ponowny zwrot wszystkich środków. Mam dla wszystkich pasażerów flexa, więc noszę się z zamiarem anulacji rezerwacji. Dostanę kasę pomniejszoną o koszt flexa. Przełożyć lotu nie chcę, bo jesień przy takiej grupie jest nadal mocno dyskusyjna. Siatka planowanych lotów kończy się na marcu 2022 a preferujemy wyjazd w maju. Czy dobrze robię myśląc o anulowaniu lotu? Czy mam inne wyjście. Będę miał 90 dni na wykorzystanie środków - czy w tym czasie siatka lotów powinna się przesunąć obejmując maj przyszłego roku? Jeszcze jedno pytanie. Jeśli dobrze rozumiem, to posiadając członkostwo grupowe mogę kupić promocyjnie bilety dla siebie i 5 towarzyszy podróży. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy posiadając członkostwo grupowe na tej samej rezerwacji mogę kupić powyżej 6 biletów korzystając ze środków na koncie? Czyli np. 6 w promocji z członkostwa a 2 po normalnej cenie? Byłbym wdzięczny za wszystkie wskazówki.


Ostatnio edytowany przez Gadekk, 26 Kwi 2021 16:50, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4004 PostWysłany: 26 Kwi 2021 17:14 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Robert Czajkowski napisał(a):
Czy dobrze robię myśląc o anulowaniu lotu? Czy mam inne wyjście.... Nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy posiadając członkostwo grupowe na tej samej rezerwacji mogę kupić powyżej 6 biletów korzystając ze środków na koncie? Czyli np. 6 w promocji z członkostwa a 2 po normalnej cenie? Byłbym wdzięczny za wszystkie wskazówki.

Możesz zamiast anulacji dokonać zmiany na inny lot (dowolna trasa) jeśli namierzysz identyczne ceny biletów na odcinku tam i identyczne na powrót.Najlepiej na najbardziej odległe terminy z obecnej siatki.Masz wtedy szansę,że coś zmienią w rozkładzie i wtedy anulujesz lub jeśli nie to w momencie pojawienia się biletów na maj 2022 dokonasz ponownej zmiany(flex jest wielokrotnego użytku ;) )na pasujące ci loty z ew.dopłatą do ceny nowych biletów oczywiście jak będą droższe.W sierpniu może jeszcze nie być rozkładu na maj/ 22 .Bilety bez WDC kupisz za pkt. jeśli na tej rezerwacji będzie również bilet dla ciebie.Pamiętaj,że korzystając z flexa dla biletów ze zniżką WDC powinieneś mieć ważne/aktualne WDC ,inaczej doliczy każdemu różnicę do ceny biletu bez WDC.
Góra
 Profil Relacje PM off
Robert Czajkowski lubi ten post.
Robert Czajkowski uważa post za pomocny.
 
      
#4005 PostWysłany: 26 Kwi 2021 18:37 

Rejestracja: 26 Kwi 2021
Posty: 10
Wielkie dzięki Miriam. To co proponujesz naprawdę dobrze wygląda.Tylko wyjaśnij bardzo proszę jeszcze moje wątpliwości. Lot majowy tj. za kilkanaście dni zmieniam np. na marzec 2022. I tutaj pytania: czy usługa flex pozostaje tak jak piszesz,( a nie jak myślałem jest wykorzystania jednorazowo) i tak jak sugerujesz w dowolnej chwili będę mógł za ewentualną dopłatą zmienić na loty w maju 2022? Czy wszystko co wybrałem w usługach tj. bagaże automatyczna odprawa pozostaje przy zmianie lotu czy od nowa trzeba te usługi wybierać? I czy warto, czy jest w ogóle sens, w tej sytuacji przy zmianie lotu, i o ile to możliwe, dokupić ze środków na koncie - bo mam -WDC? Czy przy takich manewrach jest szansa na zmianę dwóch pasażerów? Będę dozgonnie wdzięczny za wszystkie Twoje rady.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4006 PostWysłany: 26 Kwi 2021 18:53 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Usługi i bagaż zostają na lot który wybierzesz (może być dopłata jeśli np.jest różnica w cenie bagażu)Przy zmianie za pomocą flexa nie ma możliwości dokupienia WDC(to możliwe jedynie przy nowym zakupie biletów)Pasażerów bezkosztowo można jedynie odczepić od rezerwacji jeśli mają flex.Zmiana nazwisk możliwa tylko za regulaminową opłatą.Mając rezerwację z flexem na marzec/22 możesz ją podmieniać (do terminu wylotu ) dowolną ilość razy pamiętając o wymaganej dopłacie jeśli bilety droższe i o tym,że tracisz jeśli podmieniasz na tańsze.
Góra
 Profil Relacje PM off
Robert Czajkowski lubi ten post.
Robert Czajkowski uważa post za pomocny.
 
      
#4007 PostWysłany: 26 Kwi 2021 19:48 

Rejestracja: 26 Kwi 2021
Posty: 10
miriam napisał(a):
Usługi i bagaż zostają na lot który wybierzesz (może być dopłata jeśli np.jest różnica w cenie bagażu)Przy zmianie za pomocą flexa nie ma możliwości dokupienia WDC(to możliwe jedynie przy nowym zakupie biletów)Pasażerów bezkosztowo można jedynie odczepić od rezerwacji jeśli mają flex.Zmiana nazwisk możliwa tylko za regulaminową opłatą.Mając rezerwację z flexem na marzec/22 możesz ją podmieniać (do terminu wylotu ) dowolną ilość razy pamiętając o wymaganej dopłacie jeśli bilety droższe i o tym,że tracisz jeśli podmieniasz na tańsze.

Dzięki wielkie. Tak zrobię.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4008 PostWysłany: 28 Kwi 2021 15:37 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
WDC jest niezależne od środków zgromadzonych na koncie ze zwrotów? Pytam, bo jutro mi wygasa WDC, a nie bardzo mam co wziąć do 222 zł tak na szybko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4009 PostWysłany: 28 Kwi 2021 15:46 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Środki zostają mimo nieważnego WDC.
Góra
 Profil Relacje PM off
e-prezes lubi ten post.
e-prezes uważa post za pomocny.
 
      
#4010 PostWysłany: 08 Maj 2021 12:24 

Rejestracja: 10 Lip 2012
Posty: 179
DO Islandii Polacy nie mają wjazdu, o ile nie jest to kwestia nauki czy pracy. Wizz na razie nie odwołał lotu, a wylot juz 5 czerwca. Myślicie, że można do nich dzwonić, że skoro nie mogę w ogóle wjechać do kraju, to czekam na zwrot pieniędzy? Czy poczekać jeszcze chwilę czy nie anulują i 15 dni przed sama anulować? Bo jak anuluje mniej niż 14 dni przed, to przepada mi kasa:/
_________________
Ania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4011 PostWysłany: 08 Maj 2021 12:57 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Ja bym cierpliwie czekał, 2 czerwca właśnie anulowano

Dzwonienie bez anulacji 0% szans
Góra
 Profil Relacje PM off
mufl26 lubi ten post.
mufl26 uważa post za pomocny.
 
      
#4012 PostWysłany: 09 Maj 2021 09:39 

Rejestracja: 10 Lip 2012
Posty: 179
Warszawa?
_________________
Ania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4013 PostWysłany: 09 Maj 2021 10:14 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
Ale to nie wina Wizzaira ze nie możesz lecieć na Islandię. Jedyne co zostaje to czekanie czy odwołują lot.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4014 PostWysłany: 20 Maj 2021 21:39 

Rejestracja: 10 Lip 2012
Posty: 179
Wylot 5 czerwca, czyli za 17 dni, także muszę anulować rezerwację, bo nie anulowali sami.
Rozumiem, że płace po 60 euro za każdy lot, a resztę mi oddają na konto?
_________________
Ania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4015 PostWysłany: 20 Maj 2021 23:24 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
Poczekaj do ostatniej chwili
Góra
 Profil Relacje PM off
Mio lubi ten post.
 
      
#4016 PostWysłany: 21 Maj 2021 08:23 

Rejestracja: 10 Lip 2012
Posty: 179
ostatnia chwila na moje odwołanie jest dziś:) także już sie chyba nic nie zmieni:(
_________________
Ania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4017 PostWysłany: 21 Maj 2021 12:50 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
mufl26 napisał(a):
Wylot 5 czerwca, czyli za 17 dni, także muszę anulować rezerwację, bo nie anulowali sami.
Rozumiem, że płace po 60 euro za każdy lot, a resztę mi oddają na konto?

Na konto wizz w środkach do wykorzystania na ich loty i usługi.W formie gotówki chyba tylko po anulacji przez telecentrum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4018 PostWysłany: 21 Maj 2021 20:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
Nie wiecie dlaczego W6 1694 LWO-GDN międzylądował dziś w BZG?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4019 PostWysłany: 21 Maj 2021 21:06 

Rejestracja: 24 Paź 2020
Posty: 501
Złe warunki pogodowe w GDN.
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak uważa post za pomocny.
 
      
#4020 PostWysłany: 23 Maj 2021 20:59 

Rejestracja: 23 Maj 2021
Posty: 4
Dzień dobry,
to mój pierwszy post na forum, wieć jeśli coś zrobiłem źle, to proszę mnie poinstruować, postaram się poprawić. :-)
Planuję pod koniec lipca wyjechać do UK (jeśli zlikwidują ten obowiązek kwarantanny). Ogólnie 2 os. dorosłe, jedno dziecko poniżej 12 r. ż.
Przegapiliśmy promocję urodzinową wizzair (interesują nas lotniksa luton, gatwick, southampton). Opłaca się czekać na kolejną promkę (o ile bezie) czy lepiej kupić teraz? Myślicie, że tuż przed wyjazdem ceny jeszcze spadną?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5092 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204 ... 255  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: dzidzi oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group