Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Kontakt telefoniczny z Wizzair

kontakt-telefoniczny-z-wizzair,15,23835

Telefon alarmowy (skasowane loty/zmiana godzin)
22 128 49 05

Tani numer ogólny do Wizzair:
32 213 29 16

wizzair-zakup-biletow-odprawa,225,46492

Zwrot pieniędzy na konto / kartę / wizzair / zwrot za bilet
viewtopic.php?f=15&t=20384&p=1320536#p1320278

Doładowanie konta
pytania-doladowania-konta-itd,181,24060

Przepisanie bagażu rejestrowanego na drugą osobę w rezerwacji- możliwe -> dzwoń do callcenter


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5092 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 255  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 10 Paź 2012 14:16 

Rejestracja: 12 Paź 2011
Posty: 248
niebieski
u mnie ostatnie opóźnienie:
18.08. NYO-KTW wylot opóźniony o niecałe 2:30 więc na miejscu równie 2:00 po czasie - niby awaria samolotou, przysłali inny ze swojej bazy w BUD (tam też wrócił po moim locie, obklejony wewnątrz węgierskimi reklamami) ale były to godziny wieczorne więc zadziałał efekt domina...
później
14/17.09. KTW-FRL-KTW i 06.10. KTW-BVA o czasie
07.10. BVA-WRO spóźniony o niewiele ponad pół godziny, na miejsce przyleciał tylko kilka minut po czasie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#42 PostWysłany: 10 Paź 2012 14:21 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 922
niebieski
41 lotów Wizz Air w ciągu niespełna 2 lat. Największe opóźnienie: 2:45. Nie prowadzę dokładnych statystyk, ale opóźnień powyżej 30 minut była garstka, może 3-4 sztuki. Opóźnień 15-30 minut może dalszych 5. Ogólnie dość punktualnie i nie narzekam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 10 Paź 2012 14:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
ja przez ostatnie 2-3 tygodnie tez odnotowałam 'nowe' opóźnienia

02.09 WMI-CRL - 35 min
21.09 WMI-CRL - 30 min
01.01 CRL-WMI- 55min
a przez parę miesięcy wcześniej było całkiem ok... teraz niestety znowu się zaczęło :/
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 11 Paź 2012 12:37 

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 2
Dzień dobry, może ktoś z Was mógłby mi coś podpowiedzieć w takiej sprawie:

Wykupiłam lot Wizzairem za pośrednictwem biura podróży (taki wymóg pracodawcy) i dostałam mailem, od pracowniczki biura, potwierdzenie i kod rezerwacji. Czyli teoretycznie wszystko gra. Jednak kiedy na stronie Wizzaira wpisuję ten kod rezerwacji i swoje nazwisko, pojawia się komunikat, że takiej rezerwacji nie ma. Co robić??? Konieczność dzwonienia na tę ich infolinię za 4,26 za minutę średnio mnie cieszy...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 11 Paź 2012 12:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2010
Posty: 750
Loty: 264
Kilometry: 273 201
Zbanowany
niebieski
Nika napisał(a):
Dzień dobry, może ktoś z Was mógłby mi coś podpowiedzieć w takiej sprawie:

Wykupiłam lot Wizzairem za pośrednictwem biura podróży (taki wymóg pracodawcy) i dostałam mailem, od pracowniczki biura, potwierdzenie i kod rezerwacji. Czyli teoretycznie wszystko gra. Jednak kiedy na stronie Wizzaira wpisuję ten kod rezerwacji i swoje nazwisko, pojawia się komunikat, że takiej rezerwacji nie ma. Co robić??? Konieczność dzwonienia na tę ich infolinię za 4,26 za minutę średnio mnie cieszy...

Sprawdź nie przez rezerwację ale przez odprawę
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 11 Paź 2012 13:07 

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 2
Rzeczywiście - jest! Dziękuję, nie wpadłam na to. Choć to i tak przedziwne, rezerwacja to rezerwacja...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 17 Paź 2012 10:45 

Rejestracja: 29 Gru 2011
Posty: 8
Lecimy z Rygi do Torp 19:45-20:25 Wizzair
Samolot z Torp do Wroclawia mamy o 20:55 Wizzair
Czy ktoś wie czy samolot,który leci z Rygi do Torp to ten sam,który potem leci do Wrocławia?
Chodzi o to że jak to ten sam to nawet jakby było opóznienie to i tak zdążymy sie przesiąść.Jeżeli nie to będzie kłopot.

Z góry dzieki za pomoc :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 17 Paź 2012 12:14 

Rejestracja: 18 Lip 2011
Posty: 665
Loty: 1
Kilometry: 3 789
niebieski
Tak ten sam.
Po wyjsciu z samolotu wejdziecie do hali odlotów i ustawcie sie w kolejke ludzi co beda wchodzic na lot do WRO. Jeszcze coś może w sklepiku zdązycie kupić -chocby czekolade ;) 39nok
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 17 Paź 2012 12:29 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
Tak, to ten sam samolot. Bez problemow sie przesiadziecie i jeszcze ze 30 minut na lotnisku bedziecie czekac - zawsze tam tankuja do pelna samolot. Po wyjsciu z samolotu wchodzicie na hale przylotow/odlotow i ustawiacie sie na koncu kolejki do WRO. Milego lotu.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 17 Paź 2012 16:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2012
Posty: 84
maciejwroclaw napisał(a):
zawsze tam tankuja do pelna samolot

Jakaś promocyjna cena paliwa lotniczego obowiązuje w Norwegii ? ;)
_________________
Marcin
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 18 Paź 2012 00:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2012
Posty: 109
Witam.
Jeszcze niedawno było to połączenie, a teraz już go nie widać w Wizzair. Czy ktoś z Was wie, czy zostało zlikwidowane, zawieszone(?)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 18 Paź 2012 14:06 

Rejestracja: 29 Gru 2011
Posty: 8
dzięki za pomoc :)

W Torp byłem już wiele razy ale tego połączenia jeszcze nie testowałem ;)

Teraz jestem spokojny 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 19 Paź 2012 21:40 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 1
Witam
Wczoraj robiłam odprawe on-line dla córki i jej kolegi. Pierwsza odprawe zrobiłam córce. Karte zapisałam w pdf i wydrukowałam. Wszystkie dane na tej wydrukowanej karcie sa zgodne z danymi z paszportu. Nastepnie odprawiłam on-line kolege córki i również zapisałam kartę w pdf która wydrukowałam.

Kilka minut później ponownie otworzyłam na stronie wizzair kartę mojej córki. A tam oprócz jej imienia i nazwiska które jest prawidłowe oraz prawidłowych danych dotyczących lotu i numeru rezerwacji dane z paszportu jej kolegi.
Jak to możliwe?
Mam więc prawidłowe karty pokładowe zgodne z danymi z paszportów do okazania na lotnisku, ale...w systemie na stronie wizzair przy nazwisku mojej córki sa dane z paszportu jej kolegi.
Więc gdybym teraz chciała wydrukowac ponownie jej kartę byłyby tam błędne dane.
Dzwoniłam na infolinię w Irlandii (bo stąd będzie lot) a tam pani powiedziała mi że poprostu ma isc do odprawy a w razie czego zapłacić 15 eur (czy 68zł) za ponowną odprawe na lotnisku w razie problemów i wówczas wydrukowana zostanie raz jeszcze karta pokładowa dla córki. Więc odpowiedziałam że kartę pokładową mam dobrą zgodną z paszportem tylko w systemie jest błąd. Mimo wszystko mam załatwić to na lotnisku.

Inne dane z paszportu (seria numer, data waznosci i data urodzenia) przeciez to może byc problem...
Lot juz w poniedziałek, córka sie martwi czy wogóle wpuszcza ja do samolotu mimo że ma prawidłowa wydrukowana karte...niewiem co robić

czy ktoś był w podobnej sytuacji?

PS.Przepraszam za tak długi watek ale nie umiem sobie wytłumaczyc jak to możliwe i co dalej...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 19 Paź 2012 22:11 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Niczym się nie przejmuj, na lotnisku nikt nie weryfikuje dokumentów z tym co jest w systemie. Ważne żeby imię i nazwisko się zgadzało.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 19 Paź 2012 22:15 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6181
HON fly4free
potwierdzam. ostatnio miałem odprawę zrobioną z danymi z paszportu a poleciałem z dowodem. zgadzać się musi imię, nazwisko i zdjęcie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 20 Paź 2012 19:42 

Rejestracja: 03 Cze 2012
Posty: 3
To błąd na stronie wizza czy są nowe trasy na lato ? Pojawiła się antalya, rodos , Cypr . No i jest możliwość wyboru z każdego miasta , to błąd czy może jakaś zmiana .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 20 Paź 2012 20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 398
Loty: 57
Kilometry: 77 621
niebieski
Jeśli jest możliwość wyboru z każdego miasta to raczej błąd


Edit: Jest Rodos z Budapesztu i Belgradu, poza tym tyle. Przynajmniej w wyszukiwarce tras nie widzę w ogóle tych o których wspominasz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 20 Paź 2012 20:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
odśwież, nie doładowały ci sie javascripty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 20 Paź 2012 21:56 

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 1306
Dlaczego ten 'news' jest w dziale promocji?
To chyba logiczne że jeżeli pojawiają się wszystkie trasy nawet z Lublina to musi być jakiś błąd, chyba że Wizzair ostatnimi czasy kupił 100 samolotów ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 21 Paź 2012 16:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2012
Posty: 369
Loty: 59
Kilometry: 74 028
niebieski
Mam następujący moralny ;) dylemat. Kupiłem jako członek Wizz Xclusive Club 3 bilety po 4 zł, W-wa Budapeszt i z powrotem też tak samo. Ja nie lecę, lecą 2 osoby - kupiłem też bilet na siebie żeby było taniej. Zgłaszać to wizzerowi? Po co mają mnie szukać na lotnisku, wzywać do odprawy itd? Jak Wy postępujecie w takich sytuacjach?
_________________
Image

Wish to be on the road again ... next step is ...
don't know yet :)
________________________________________________________

Wybierasz się do Warszawy i potrzebujesz pomocy? Wal śmiało :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5092 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 255  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], klapio, Mikolaj2206 oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group