Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Kontakt telefoniczny z Wizzair

kontakt-telefoniczny-z-wizzair,15,23835

Telefon alarmowy (skasowane loty/zmiana godzin)
22 128 49 05

Tani numer ogólny do Wizzair:
32 213 29 16

wizzair-zakup-biletow-odprawa,225,46492

Zwrot pieniędzy na konto / kartę / wizzair / zwrot za bilet
viewtopic.php?f=15&t=20384&p=1320536#p1320278

Doładowanie konta
pytania-doladowania-konta-itd,181,24060

Przepisanie bagażu rejestrowanego na drugą osobę w rezerwacji- możliwe -> dzwoń do callcenter


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 256  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 08 Paź 2012 19:27 

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 12
To moja pierwsza odprawa on-line z WIZZAIR. W czasie kupowana biletu zarejestrowałam się i podalam swoje podstawowe dane. W czasie odprawy on-line system nie poprosił mnie o nr dowodu osobistego. Na wydrukowanej karcie pokładowej z moich danych mam tylko imię i nazwisko. Jak to możliwe, że karta pokładowa została zaakceptowana? Bardzo proszę o pomoc co mogę zrobić w tej sytuacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#22 PostWysłany: 08 Paź 2012 19:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 1070
Loty: 71
Kilometry: 81 270
niebieski
Jesli mozesz wydrukowac karty pokładowe to jest OK.
_________________
http://banner.flightdiary.net/skibek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 08 Paź 2012 19:46 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 646
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Teraz już tak w Wizz jest, że na niektóre destynacje nie trzeba wpisywać żadnych danych przy odprawie. Po prostu drukujesz kartę i tyle. Ja tak ostatnio miałem i wszystko w porządku :)
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 08 Paź 2012 20:06 

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 12
Jesteście wspaniali! Dziękuję! :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 08 Paź 2012 22:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2011
Posty: 446
niebieski
Mikolaj2206 napisał(a):
Teraz już tak w Wizz jest, że na niektóre destynacje nie trzeba wpisywać żadnych danych przy odprawie.
Te destynacje to loty wewnątrz strefy Schengen...
_________________
odi profanum vulgus et arceo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 09 Paź 2012 16:22 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3575
złoty
Witam
Jestem we Wloszech i potrzebuje informacji czy na lotach Wizzair z Bargamo szczegolowo sprawdzaja bagaz koszykiem czy raczej jest liberalne podejscie. Prosze o szybkie info, czy jednak kupowac rejestrowany. Nie mam jak przejrzec watkow. Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 09 Paź 2012 16:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
greg1291 napisał(a):
Witam
Jestem we Wloszech i potrzebuje informacji czy na lotach Wizzair z Bargamo szczegolowo sprawdzaja bagaz koszykiem czy raczej jest liberalne podejscie. Prosze o szybkie info, czy jednak kupowac rejestrowany. Nie mam jak przejrzec watkow. Pozdrawiam.

Z mojego doświadczenia : na wieczornych lotach mają wszystko w D...
Na rannych sprawdzali co im się nie podobało.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 09 Paź 2012 17:11 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Raczej nie jest problem gdzie ale...z moich ostatnich 10 dni doświadczeń, gdzie byłem w Londynie, Barcelonie mogę powiedzieć, że bardzo skrupulatnie sprawdzają wymiary i czasami wagę. Szczególnie w Barcelonie, nie było osoby której by nie kazali wkładać bagażu do wzornika. Niestety były osoby które płaciły po 135 zł za bagaż bo bagaże minimalnie się nie mieściły. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 09 Paź 2012 18:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Leciałem z Bergamo do Warszawy niecałe 3 tygodnie temu, nie sprawdzali każdemu, ale jak masz bagaż rzucający się w oczy (tj. o wymiarach dużo większych niż wymagane) to raczej na pewno Cię wyhaczą. Chyba, że mówisz o dosłownie kilku centymetrach na którejś długości to się nie martw. Kosze stoją obok każdej bramki. Sam siedzą w samolocie już widziałem jak z drugiego autobusu wysiadło około 6-7osób z podręcznym z etykietą i czekali przy schodach aż obsługa weźmie ich bagaże do łuku bagażowego...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 09 Paź 2012 19:25 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
orfik11 napisał(a):
...Niestety były osoby które płaciły po 135 zł za bagaż bo bagaże minimalnie się nie mieściły. Pozdrawiam

60 euro najdroższa :)


Ostatnio edytowany przez Hetman, 10 Paź 2012 01:00, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 09 Paź 2012 20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
greg1291 napisał(a):
Witam
Jestem we Wloszech i potrzebuje informacji czy na lotach Wizzair z Bargamo szczegolowo sprawdzaja bagaz koszykiem czy raczej jest liberalne podejscie. Prosze o szybkie info, czy jednak kupowac rejestrowany. Nie mam jak przejrzec watkow. Pozdrawiam.


leciałem WIZZem z Bergamo miesiąc z hakiem temu. Sprawdzali wyrywkowo i do koszyka. Sporo sprawdzali no ale skoro ludzie takie kobyły taszczyli to nic dziwnego. Obok był boarding Rajana i jedna uparta pani też sobie rade dawala z zmuszaniem aby każdy wstawił do koszyka ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 09 Paź 2012 22:58 

Rejestracja: 30 Wrz 2012
Posty: 8
Na stronie WizzAir:
Cytuj:
Przy okazji wprowadzenia nowych zasad dotyczących bagażu podręcznego, Wizz Air obniża ceny za przewóz o 22 zł*! (rozpoczynających się od dnia 24 października) Nowe zasady nie dotyczą lotów z lub do Ukrainy, z wyjątkiem lotów na trasie Budapeszt-Kijów oraz Londyn Luton-Kijów. Zasady te nie dotyczą lotów obsługiwanych przez Wizz Air Ukraine (WAU).
(*Minimalna obniżona cena całkowita to 40 zł w jedną stronę, włącznie z podatkami oraz maksymalną opłatą za rezerwację. Duży bagaż podręczny i bagaż rejestrowany podlegają dodatkowym opłatom.)

Nie wiem czy dobrze rozumiem (prosty człowiek jestem, ledwo z maturą), ale wychodzi na to, że WizzAir zrobił obniżkę pilnując przy tym, żebyśmy czasem nie polecieli za mniej niż 40zł.


PS. Bardzo podobają mi się informacje na ich stronie dotyczące nowych wymiarów bagażu podręcznego.
Zacznijmy może od tytułu: Wizz Air zwiększa wygodę wsiadania na pokład
Tutaj zapewnienie, że jest dobrze: Wizz Air jest pionierem w przywracaniu przyjaznej obsługi klienta niedrogim podróżom lotniczym: nasi pasażerowie chwalą pomocne i przyjazne załogi Wizz Air oraz produkty zaprojektowane dla rodzin, takie jak Wizz Xclusive Club.
Ale zawsze mogłoby być lepiej: Wizz Air usprawni teraz najmniej lubiany etap podróży lotniczych - często stresujący i niewygodny proces wsiadania na pokład samolotu.
Dzięki czemu świat staje się lepszy: Uprzyjemni to wsiadanie do samolotu i zlikwiduje niewygodę związaną z zatłoczonymi przejściami, przepełnionymi lukami i wynikającymi z tego opóźnieniami z powodu przenoszenia nadmiarowego bagażu. Mniejszy ciężar w kabinie to także mniejsze zużycie paliwa, niższe koszty i lepsza ochrona środowiska.

Wymierna współpraca pasażerów z przewoźnikiem drogą ku poprawie komfortu obywateli!


Ostatnio edytowany przez Avat, 09 Paź 2012 23:05, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 09 Paź 2012 23:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
nie ;) minimum to 4zł, bo to 36zł to haracz za opłatę kartą, a masz napisane, że 40zł za bilet wraz z maksymalną opłatą za transakcję, która wynosi 36zł, ale można ją obniżyć do 18 płacąc przelewem, bądź do zera płacąc ich kartą ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 10 Paź 2012 00:27 

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 1306
Dokładnie, Wizzair zawsze podaje cenę wraz z najwyższym haraczem (w przeciwieństwie do FR):
40-36=4zł
Co do komunikatu, zrzynka od FR czyli co z tego że negatywnie, ważne że ludzie o nas mówią i wiedzą.
Panowie z PR maja niezły ubaw ;]

Wysyłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 10 Paź 2012 12:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 506
niebieski
Avat napisał(a):
Mniejszy ciężar w kabinie to także mniejsze zużycie paliwa, niższe koszty i lepsza ochrona środowiska.


Zaraz zaraz, a czy wizz nie zniosl przypadkiem limitu wagowego? Chyba troszke sobie tu przecza...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 10 Paź 2012 12:15 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Nie przeczą. Statystycznie mniejszy bagaż będzie mniej ważył. Dobić w takim plecaczku do 10 kg będzie sztuką dla nielicznych a przekroczy tą wagę jedynie ten, kto szmugluje ołów ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 10 Paź 2012 12:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Maciek78 napisał(a):
Nie przeczą. Statystycznie mniejszy bagaż będzie mniej ważył. Dobić w takim plecaczku do 10 kg będzie sztuką dla nielicznych a przekroczy tą wagę jedynie ten, kto szmugluje ołów ;)

Spodobalo mi sie okreslenie znajomego, ktory musial dokupic duzy podreczny "moze zabrzmie jak typowy Polak, ale najchetniej napchalbym do tej torby kamienie" :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 10 Paź 2012 13:24 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Chciałbym podzielić się z Państwem ostatnimi doświadczeniami związanymi z lotami realizowanymi przez WIZZ AIR. W tym roku odbyłem z nimi 28 lotów. I chwała im że są. O ile przez znaczną część roku loty odbywały się raczej punktualnie to ostatnio coś się dzieje niedobrego. Ostatnie przykłady.
16.09. lot z Katowic do Oslo Torp. Start opóźniony 4,5 godziny /na lotnisku informacje co 30 minut, że przykro im i dalsze informacje za 30 minut, gdy na lotnisku w Torp po 2 godzinach opóźnienia wyświetlono że lądujemy o określonej godzinie, co polegało jak się okazało, na prawdzie - kapitan informuje o zderzeniu z ptakiem, co miało być przyczyną opóźnienia/ ,
22.09 lot z Londynu do Katowice opóźnienie 1,5 godziny kapitan informuje, że przyczyną jest wcześniejsze opóźnienie w locie chyba z Nowego Sadu/ no i ostatni przykład
07.10 lot z Katowice do Barcelony zamiast o 12.00 rozpoczyna się z prawie 5 godzinnym opóźnieniem czyli o 16.55 co skutkowało tym, że wielu pasażerów nie zdążyło na Gran Derbi FCB-Real Madryt. Czy macie podobne doświadczenia, czy wasze loty w ostatnim czasie również ulegały znacznym opóźnieniom? Pozdrawiam
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez orfik11, 10 Paź 2012 15:40, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 10 Paź 2012 13:52 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 165
Loty: 49
Kilometry: 69 318
Pod koniec września leciałam na trasie Luton -Warszawa.

Samolot miał 3 godzinne opóźnienie. Kapitan powiedział, że zepsuł się komputer pokładowy i musieli na nowy wymieniać....
Z tego co słyszałam to dwa czy trzy dni później też były opóźnienia....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 10 Paź 2012 13:54 

Rejestracja: 18 Lip 2011
Posty: 666
Loty: 1
Kilometry: 3 789
niebieski
30.09 FCO-POZ 2 godzinki opóźnienia, zero inf. Po przylocie POZ-BCN automatycznie też opóźniony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5111 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 256  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group