Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Kontakt telefoniczny z Wizzair

kontakt-telefoniczny-z-wizzair,15,23835

Telefon alarmowy (skasowane loty/zmiana godzin)
22 128 49 05

Tani numer ogólny do Wizzair:
32 213 29 16

wizzair-zakup-biletow-odprawa,225,46492

Zwrot pieniędzy na konto / kartę / wizzair / zwrot za bilet
viewtopic.php?f=15&t=20384&p=1320536#p1320278

Doładowanie konta
pytania-doladowania-konta-itd,181,24060

Przepisanie bagażu rejestrowanego na drugą osobę w rezerwacji- możliwe -> dzwoń do callcenter


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5092 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 255  Następna
Autor Wiadomość
#1921 PostWysłany: 03 Lip 2018 10:41 

Rejestracja: 26 Cze 2018
Posty: 30
mam pytanie do tych, którzy podróżowali w ostatnim czasie (po zmianach dot. polityki bagażowej) linią WizzAir

od czerwca na stronie głównej WizzAir'a straszy komunikat: "Tylko pasażerowie z wykupioną usługą WIZZ Priority mogą zabrać na pokład swój bagaż podręczny"

jednakże w artykule na Fly4Free pojawia się nadzieja: "Bez żadnych opłat pasażerowie będą mogli brać na pokład jedynie małe torebki, które można położyć pod fotelem, np. torbę na laptopa, o maksymalnych wymiarach 40x30x18 cm. Należy jednak pamiętać, że w tej sytuacji będzie to jedyny bagaż podręczny, który możemy bezpłatnie zabrać na pokład."
(źródło: https://www.fly4free.pl/wizz-air-zmiana ... podreczny/)

podróżuję ze "zwykłym" plecakiem, żaden tam podróżny Forclaz tylko normalny, nieusztywniany 40 x 30 x 15-20 cm

proszę o info czy w praktyce nowe zasady są surowo egzekwowane, czy jednak pracownicy linii przymykają oko

z jednej strony komunikat na oficjalnej stronie mówi wyraźnie ("TYLKO pasażerowie z wykupioną usługą..."), z drugiej jednak przedstawiciele linii zapewniają, że jedną małą torebkę jednak można zabrać na pokład

PS: czy ewentualnie w przypadku nadgorliwego pracownika wystarczającą okolicznością łagodzącą byłaby zawartość plecaka (telefony komórkowe, powerbanki i inne sprzęty elektroniczne zawierające baterie litowo-jonowe, których nie można nadać do luku i których byłoby więcej niż mam rąk, a zatem nie bardzo miałbym jak je przy sobie trzymać bez plecaka)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#1922 PostWysłany: 03 Lip 2018 10:47 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Nie wszystkie podręczne osób bez pierwszeństwa idą do luku.Małe plecaki zazwyczaj pozostawiają i można zabrać na pokład.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1923 PostWysłany: 03 Lip 2018 18:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 826
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Małe plecaki można rozumieć tak, że takie które wejdą pod nogi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1924 PostWysłany: 03 Lip 2018 19:05 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@DonCorrado Pod fotel ,albo jak jest miejsce do schowka nad głowami.Miękkie ,nieduże plecaki traktowane są łagodniej ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1925 PostWysłany: 04 Lip 2018 06:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
marcinekm napisał(a):
podróżuję ze "zwykłym" plecakiem, żaden tam podróżny Forclaz tylko normalny, nieusztywniany 40 x 30 x 15-20 cm

proszę o info czy w praktyce nowe zasady są surowo egzekwowane, czy jednak pracownicy linii przymykają oko



Leciałam niedawno. Lot Katowice-Kijów. Forclaz 40 przy gejcie przepuszczają bez zająknięcia, Forclaza 50 chcą zabrać do luku, ale ładnie proszę bo transfer, i że wypchany tylko do połowy i że pod siedzenie wlezie jak nic. Przepuszczają.
Lot powrotny Kijów-Katowice. Nie przepuścił nas już typ przed security. Kazał wrócić się na parter i nadać bagaż do luku. Zawracane były osoby z wszystkich lotów Wizzair. Z walizkami i plecakami.
Na obydwu lotach w schowkach nad głowami puściutko. Same damskie torebeczki i kapelutki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1926 PostWysłany: 04 Lip 2018 08:40 

Rejestracja: 26 Cze 2018
Posty: 30
marcinekm napisał(a):
jednakże w artykule na Fly4Free pojawia się nadzieja: "Bez żadnych opłat pasażerowie będą mogli brać na pokład jedynie małe torebki, które można położyć pod fotelem, np. torbę na laptopa, o maksymalnych wymiarach 40x30x18 cm. Należy jednak pamiętać, że w tej sytuacji będzie to jedyny bagaż podręczny, który możemy bezpłatnie zabrać na pokład."
(źródło: https://www.fly4free.pl/wizz-air-zmiana ... podreczny/)


ta informacja o torbach na laptopa 40x30x18 jest gdzieś oficjalnie podana, np. na stronie WizzAir'a, czy to "tylko" wypowiedź "jakiegoś" rzecznika prasowego i nie bardzo można się na to powołać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1927 PostWysłany: 04 Lip 2018 10:01 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
elwirka napisał(a):
Lot powrotny Kijów-Katowice. Nie przepuścił nas już typ przed security. Kazał wrócić się na parter i nadać bagaż do luku. Zawracane były osoby z wszystkich lotów Wizzair. Z walizkami i plecakami.
Na obydwu lotach w schowkach nad głowami puściutko. Same damskie torebeczki i kapelutki.

Przed kontrolą bezpieczeństwa blokowali wejście? :shock: tzn. sprawdzali czy masz priority? To by oznaczało, że trzeba na wszelki wypadek przyjeżdżać na lotniska z większym wyprzedzeniem, skoro na niektórych trzeba odstać swoje przy stanowisku odprawy :evil:

@marcinekm
Strona Wizzair https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... priority#/

Załączniki:
W6_403018.PNG
W6_403018.PNG [ 6.21 KiB | Obejrzany 3223 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1928 PostWysłany: 04 Lip 2018 10:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Do dyskusji o tym kto może wnieść podręczny na pokład a czyj leci w luku mamy bardzo rozbudowany osobny temat bagaz-podreczny-w-wizzair-oddac-do-luku-bagazowego,228,120796 i tam proponuje kontynuować w tej materii dyskusję. Inaczej w wielu tematach dyskutujemy o tym samym i na forum mamy bałagan.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1929 PostWysłany: 04 Lip 2018 10:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
Kashpir napisał(a):
Przed kontrolą bezpieczeństwa blokowali wejście? :shock: tzn. sprawdzali czy masz priority? To by oznaczało, że trzeba na wszelki wypadek przyjeżdżać na lotniska z większym wyprzedzeniem, skoro na niektórych trzeba odstać swoje przy stanowisku odprawy :evil:



Dokładnie tak. Na Żuliany zawsze stoi wcześniej osoba, która sprawdza karty pokładowe i dodatkowo każe wkładać bagaż do koszyczka. Możesz zabrać tylko malutki osobisty przedmiot na pokład.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
#1930 PostWysłany: 08 Lip 2018 09:22 

Rejestracja: 18 Lis 2016
Posty: 302
niebieski
Dzień dobry.Chodzi o kase którą mam na koncie Wizz...
z góry przepraszam, jeśli już gdzieś to było napisane, ale szuka, szukam i znaleźć nie potrafię. ;)
Mam pytanie do bardziej obeznanych, bo niestety, aż tak biegła w korzystaniu z tego programu lojalnościowego nie jestem. Jak wchodzę na swój profil to widzę, że mam saldo powiedzmy 400zł. Ale mam też jedną pozycję z kwotą powiedzmy 700zł, inną z 300zł, coś z booking.com..są różne terminy wygaśnięcia tych pieniędzy, ale nie są one w saldzie do wykorzystania.
I moje moje pytanie: czy to są środki do wykorzystania na bilety?,czy mogę coś zrobić, żeby "wskoczyły" do tak jakby gównego salda z którego płace za bilety? Wrzuciłabym tu screen tego mojego salda gdzie jest to wszystko wyszczególnione, ale nie wiem jak to zrobić :(
Bardzo prosze o pomoc i pozdrawiam :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1931 PostWysłany: 08 Lip 2018 09:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
Albo wykorzystałaś je już wcześniej, albo wygasły.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1932 PostWysłany: 08 Lip 2018 10:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 640
niebieski
justysia75 napisał(a):
Wrzuciłabym tu screen tego mojego salda gdzie jest to wszystko wyszczególnione, ale nie wiem jak to zrobić :(
Bardzo prosze o pomoc i pozdrawiam :D


Naciśnij klawisz PrntScr (taki mały koło Delete i Backspace, nieco nad Enterem ;p) na otwartej stronie z saldem Wizz. Następnie otwórz program Paint, naciśnij w nim Ctrl+V, wklei się zrzut ekranu. Potem Plik > Zapisz jako i wpisz jakąś nazwę pliku.

Wejdź na www.imgur.com , na górze masz New post, kliknij, wybierz uprzednio zapisany plik z komputera, kliknij OK. Plik wgra się na serwer, po prawej masz do niego link - naciśnij Copy, wróć do nas, napisz posta i wklej ten link naciskając Ctrl+v.

Damy rade. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1933 PostWysłany: 08 Lip 2018 10:44 

Nawet jak wrzuci nic nie pomożesz
Ma podaną liczbę pkt z datą na wykorzystanie, może wejść w daty i ilości zasilenia oraz wydania
System jest obecnie bardzo nieczytelny, zresztą pisał do mnie w tej sprawie na pw inny forumowicz.
Generalnie forumowiczka musi sobie pomóc sama, w/dane i dane rezerwacji lotów czy usług i będzie mądrzejsza co do właściwej liczby pkt pamiętając jak wizz ściąga pkt: w pierwszej kolejności te z ważnością 6-miesięcy, następnie 12-miesięczne i na końcu te bezterminowe
Góra
 PM off  
      
#1934 PostWysłany: 08 Lip 2018 11:15 

Rejestracja: 18 Lis 2016
Posty: 302
niebieski
nie wiem czy sie uda... 8-) ...coś takiego mam na swoim koncie
i płacąc za bilety ściąga mi pieniądze tylko z salda dostępnego, a to co tu jest na tym "zdjęciu" ;) ciągle widnieje i nie wiem jak mogę te pieniądze wykorzystać...

Załączniki:
IMG_8189.JPG
IMG_8189.JPG [ 90.22 KiB | Obejrzany 2996 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1935 PostWysłany: 08 Lip 2018 11:21 

Nie uda się, bo nie podaje system i co za tym również ty jakie saldo pozostaje po każdej transakcji
Post wcześniej masz podane jak np. przy dobrej kawie policzyć
Góra
 PM off  
      
#1936 PostWysłany: 08 Lip 2018 11:33 

Rejestracja: 18 Lis 2016
Posty: 302
niebieski
ja bardzo , bardzo przepraszam, ale ja potrafie tylko robić zęby ;) a na reszcie to słabo sie znam ;) ...i troche tego nie kumam..czyli te pieniądze tak jakby w systemie są (nawet nie wiem za co :shock: ?) ale są nie do wykorzystania?i nie ma szans żeby jakoś je "wrzucić" do salda dostępnego z którego płacę za bilety?Jak płace za bilety, to ściąga mi tylko z salda dostępnego, resztę muszę dopłacić...chyba że przy rezerwacji coś przeoczam i jednak mogę zapłacić tymi pieniędzmi które tam są do wykorzystania ... :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1937 PostWysłany: 08 Lip 2018 11:42 

Ktoś ci te środki 31.05.2018r na konto myWizz przekazał i je fizycznie masz do wykorzystania :)
Masz podane saldo pkt w zł do wydania, zarezerwujesz za nie nowe loty, a do już zarezerowanych dokupisz bagaż, priority, transport na lotnisku itp

https://www.fly4free.pl/rezerwacja-bile ... o-kroku-2/
Góra
 PM off  
      
#1938 PostWysłany: 08 Lip 2018 11:56 

Rejestracja: 18 Lis 2016
Posty: 302
niebieski
ja z tych drążących dalej...(czyt.upierdliwych ;) ). te punkty z maja, to ja wiem skąd mam-z karty kazałam sobie przeliczyć i wskoczyły do salda i one są do wykorzystania na zakup biletów.Ale....są też, tak jakby "fizyczne" pieniądze z 22.02.2018 i z 14.11.2017 i one są od zawsze i jakoś nie wiem jak nimi właśnie zapłacić za bilety....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1939 PostWysłany: 08 Lip 2018 12:16 

-- 08 Lip 2018 12:13 --

Z twoją znajomością tematu bazujesz jakie masz aktywne saldo pkt wizz podane w zł
Jak na spokojnie ze zrozumieniem poczytasz kilka ostatnich postów bazując jeszcze po datach pisanych na wzór amerykański (miesiąc, dzień, rok) bedziesz wiedziała do kiedy musisz je wykorzystać czyli od teraz do listopada musisz coś tam zarezerwować by ta reszta z listopada nie przepadła

-- 08 Lip 2018 12:16 --

Anonymous napisał(a):
Masz środki z listopada, lutego i maja każde z datą ważności 12 miesiące esiecy czy jak z booking tylko 6 miesięcy
Masz podane saldo pkt w zł do wydania, zarezerwujesz za nie nowe loty, a do już zarezerowanych dokupisz bagaż, priority, transport na lotnisku itp

https://www.fly4free.pl/rezerwacja-bile ... o-kroku-2/
Góra
 PM off  
      
#1940 PostWysłany: 08 Lip 2018 12:55 

Rejestracja: 18 Lis 2016
Posty: 302
niebieski
to tym razem już może po raz ostatni w tym temacie...i jeszcze raz przepraszam za upierdliwość i niedouczenie...
moje saldo dostępne to 500zł. Robiłam rezerwacje i w momencie płacenia z konta Wizz mogę wziąć tylko te 500 zł, a resztę dopłacić, bo cena za bilety jest wyższa..Po zapłaceniu za bilety mam saldo dostępne 0zł, a te kwoty z lutego i listopada są nadal w takiej formie jak na zdjęciu...czyli nie wskakują do salda dostępnego, nie mogę/nie wiem jak je wykorzystać.. i one tam po prostu są i będą..?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5092 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 255  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group