Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 13 Sty 2020 13:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
Nie, w USA gold jest dodawany do każdej paczki chipsów :)
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
apadlo lubi ten post.
 
      
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN
#22 PostWysłany: 04 Lut 2020 00:41 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1800
niebieski
Ma ktoś patent skąd wziąc 600pkt IHG? Oczywiscie oprocz odbębnienia jakiejs nocki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 14 Cze 2020 21:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2714
HON fly4free
-- 04 Lut 2020 00:52 --

Ostatnio wpadło mi 1000 punktów za podanie daty urodzin.
Sprawdź czy możesz skorzystać z tej promocji:
https://www.ihg.com/rewardsclub/gb/en/o ... 050a180513

-- 14 Cze 2020 21:01 --

Może nie najlepszy dział, ale nie chciałem zakładać nowego wątku.

Chodzi mi o podatki - czy ktoś ma doświadczenia z pobytów w hotelach IHG w USA opłaconych w całości punktami?
Na stronie sieci przy podsumowaniu rezerwacji jest informacja, że cena nie obejmuje podatków i dodatkowych opłat (co w przypadku Stanów daje pokaźną dopłatę).
Kupując za punkty noclegi w HH wszystko jest w cenie.
Jak to wygląda na podstawie Waszych doświadczeń?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 15 Cze 2020 01:14 

Rejestracja: 30 Maj 2017
Posty: 91
Garmond napisał(a):
Jak to wygląda na podstawie Waszych doświadczeń?


Ostatnio więcej w IHG spaliśmy w USA kilka lat temu, ale wtedy akurat zdarzyło się tak, że jeden z wielu hoteli na trasie, po standardowej autoryzacji przy zameldowaniu, obciążył nas, mimo opłaty za pobyt punktami, dodatkowymi opłatami (dość wysokimi), które jak twierdziła recepcjonistka, są konieczne i są podatkami. Zdziwienie nasze było ogromne, bo był to jeden z kilkunastu hoteli w których nocowaliśmy i zarazem jedyny, który do stawki punktowej doliczał sobie opłatę w walucie. Koniec końców, po wymianie kilku maili, okazało się, że to podobno misunderstanding i pieniądze zwrócili, ale jednak niesmak pozostał.
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 15 Cze 2020 08:42 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3062
złoty
Podatków się nie płaci, powyższa sytuacja to tak jak @upgrdpl bląd i wyjątek.
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 15 Cze 2020 09:30 

Rejestracja: 30 Lip 2012
Posty: 381
niebieski
Ten wyjątek nagminnie zdarza się w Holiday Inn Express Bronx Stadium Area ;) W dodatku wyjątek powtarza się każdej doby pobytu. Centrala nic z tym nie może zrobić, manager po reklamacji zwraca kasę. Jak się ktoś nie upomni to nie zwrócą. Coś mi się wydaje, że takich wyjątkowych hoteli jest w USA o wiele więcej.
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 20 Cze 2020 15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
Mi w Holiday Inn Express Bronx Stadium Area nic nie doliczyli. Swoją drogą pokój za punkty dla 4 os wychodzi śmieszne pieniądze
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 20 Cze 2020 18:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2012
Posty: 301
Loty: 513
Kilometry: 604 782
niebieski
Mi tez niczego nie doliczyli do noclegu za punkty, jedynie uiściłem kaucję 50 USD.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
#29 PostWysłany: 20 Sie 2020 09:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
Nie będę zakładał nowego wątku i zapytam tutaj. Który program lojalnościowy obecnie jest najkorzystniejszy? Zacząłem z IHG dobrych 6 lat temu i dzięki accelerate łąpałem dziesiątki tysięcy pkt, które wymieniałem na nocki po 5 czy 10k pkt i to było fajne. Dziś już tego nie ma, statusu żadnego nie mam, no za 2 czy 3 noclegi jeszcze w tym roku będę miał ELITE - który z tego co wiem niemal nic mi nie daje. Na wyższy status nie ma szans.

Hiltonowy program przedstawia się inaczej? Lepiej? Noclegi w sieciach HH są w porównywalnych cenach jak w IHG (powiedzmy, że od ok. 200zł, w moim przypadku staram się mieścić w tych 300pln/doba, rzadko więcej.

Jak to obecnie się prezentuje?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 20 Sie 2020 10:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 843
srebrny
@refiko , nie Elite tylko pewnie Gold (każdy powyżej Club Member to "Elite"). Fakt, że to niewiele - welcome drink lub punkty powitalne, łaskawsze spojrzenie jeżeli chodzi o upgrade, wcześniejsze lub późniejsze zameldowanie oraz dostęp do niektórych promocji i zniżek. W porównaniu do Hiltona to i tak zawsze było słabo jeżeli chodzi o przywileje statusowe i nie ma za bardzo co się rozpisywać - tam za Gold można spodziewać się przynajmniej śniadania, często dają dobry upgrade, no i jedna noc za free przy rezerwacji na 5 nocy punktami. Pomijam już, że w ramach Gold czasami hotel oferuje dużo więcej i można np. dostać dostęp do Lounge. Przy czym normalną drogą Gold w HH trudniej zdobyć niż Gold IHG.

Też uważam, że głównymi zaletami IHG były Accelerate i Points Break, natomiast wcale nie mam zamiaru rezygnować z tej sieci - dalej można znaleźć dobre obiekty w atrakcyjnej stawce punktowej, co prawda to nie jest 5k, ale bywa taniej niż w gotówce. Niestety może być to efektem małego obłożenia z powodu pandemii w niektórych miejscach, a gdy wszystko wróci do normy może być już gorzej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 10 Lut 2021 01:43 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3578
złoty
Czy ktoś mi jest w stanie wyjaśnić ideę obowiązującą w wielu hotelach IHG "kids stay free"
Kids Stay Free – Up to two (2) children stay free when sharing a room with up to two (2) adults at any of the Participating Hotels, [color=#0000FF]subject to maximum room occupancy restrictions [/color]and subject to availability. Baby crib/cot is complimentary while rollaway beds may be chargeable. Rules for maximum room occupancy will supersede this offer.

Teoretycznie zatem zostają za darmo ale należy wybrać pokój który dopuszcza pobyt dziecka, czyli zazwyczaj max 3 osoby, którego cena jest wyższa. Niestety ostatnio w wielu hotelach zrobiła się moda, że za pkt można rezerwować pokój dwuosobowy. Jeżeli wpiszesz że chcesz spać w wariancie 2+1 oferta pkt nie jest dostępna w żadnym terminie. W USA nie ma takiego problemu. W Europie niestety jest tego coraz więcej. Uważacie zatem, że należy zarezerwować pokój dwuosobowy a nocleg dziecka i tak przejdzie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 07 Sty 2022 21:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1495
złoty
Czy dobrze mi się wydaje, że ten środkowy pokój w Crowne Plaza Warsaw - The HUB ma dostęp do Studio Lounge? Tak by się wydawało, ale podejrzanie tani jest...

Załączniki:
Capture.PNG
Capture.PNG [ 43.34 KiB | Obejrzany 1925 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 09 Sty 2022 10:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1559
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Pokoje Premium mają wliczony dostęp do Studio Lounge. Tylko na stronie https://cpwarsawthehub.com/pokoje/pokoje-premium/ jego powierzchnia to 28m2 - więc gdzieś jest jakaś nieścisłość. Tak czy inaczej jak go zarezerwujesz to dostęp do SL wydaje się być bezproblemowy ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
abelincoln uważa post za pomocny.
 
      
#34 PostWysłany: 28 Sty 2024 21:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1884
Loty: 277
Kilometry: 318 552
srebrny
Orientujecie się czy milestone award w postaci kredytu na picie i jedzenie można wykorzystać do opłacenia śniadania?
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 29 Sty 2024 07:46 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3307
HON fly4free
Tak, pod pewnym warunkami, nie we wszystkich brandach/krajach można z tego jeszcze korzystać.
Poza tym aby skorzystać, musi być restauracja w której rachunek za śniadanie można wziąć na pokój.

Regulamin:
https://www.ihg.com/content/pl/pl/custo ... -page.html
Sekcja: Nagroda Food & Beverage Reward


Załącznik:
IHG_One_Rewards_–_wprowadzenie_nagród_Food_&_Beverage_Rewards_-_2024-01-29_06.35.54.jpg
IHG_One_Rewards_–_wprowadzenie_nagród_Food_&_Beverage_Rewards_-_2024-01-29_06.35.54.jpg [ 150.46 KiB | Obejrzany 186 razy ]


Załącznik:
IHG®_One_Rewards_Zarządzanie_kontem_-_2024-01-29_06.42.43.jpg
IHG®_One_Rewards_Zarządzanie_kontem_-_2024-01-29_06.42.43.jpg [ 311.91 KiB | Obejrzany 186 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
xyrxis uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group