Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1157 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 58  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 23 Sty 2013 21:19 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
donmateo napisał(a):
Właśnie! daj znać czy podajesz im dane karty a oni ją obciążają na 1400PLN. To by było niezłe : )

Właśnie tak. Podajesz na infolinii Wizz dane karty, oni obciążają 1400 PLN i od razu środki są dostępne na koncie Wizz.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#22 PostWysłany: 24 Sty 2013 17:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
temat uPaid wydzielony tutaj: viewforum.php?f=18
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 24 Sty 2013 21:18 

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 128
Loty: 69
Kilometry: 100 430
Mam pytanie czy istnieje jakis sposob / oprocz telefonu do wizzaira /, aby dowiedziec sie do kiedy ma sie czas na wykorzystanie srodkow na koncie wizz, tych zebranych z płacenia karta citi wizz. Z tego co wiem ma sie rok na ich wykorzystanie? ale w miedzy czasie było mnostwo wpłat, rezerwacji i czy wnikliwie sprawadzajac wplaty/rezerwacje z konta wizz da sie to sprawdzic w miare krótkim czasie:) czy jednak tel do wizzaira bedzie lepsza opcja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 24 Sty 2013 22:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3414
srebrny
Punkty na koncie Wizz przelane z karty Citi są ważne 2 lata, a nie rok. Punkty przed przelaniem na konto (gdy znajdują się jeszcze „na karcie”) są ważne bezterminowo. Czyli jak ktoś mało lata a zbiera punkty, to może trzymać je w Citi, a wymieniać dopiero jak potrzeba – trzeba tylko pamiętać o tym, że transfer punktów zajmuje obecnie ok. 2-3 dni.
Swoją drogą to ciekawe czy przestrzegają tego terminu ważności na koncie wizz. Czy jest ktoś, komu środki na koncie wizz się przeterminowały i przepadły ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 25 Sty 2013 00:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lip 2011
Posty: 274
niebieski
nie ma takiej osoby. Sama karta nie ma dwóch lat jeszcze :twisted:
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Roku, 25 Sty 2018 09:52, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 25 Sty 2013 03:04 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2387
platynowy
Czy może ktoś potwierdzić, że jeśli zmienią lot i chce się zwrotu pieniędzy, że można poprosić o zwrot na konto wizz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 25 Sty 2013 03:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6421
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
NBE322 napisał(a):
Czy może ktoś potwierdzić, że jeśli zmienią lot i chce się zwrotu pieniędzy, że można poprosić o zwrot na konto wizz?

Wydaję się to faktycznie być niezłym sposobem. WIZZ niby do 8 ogłosil, że lata na Chopina ale na 100% nie poleci 9 lutego z Modlina na 10 lutego . Tak więc kupujemy lot za powiedzmy 300zł Modlina- GDZIEŚ AIRPORT za 2-3 dni dostajemy maila, że lotnisko zamknięte i loty z WAW dzwonimy na normalnie płatny numer i mówimy, że chcemy zwrot kasy na konto WIZZ.
Nie wiem czy to dalej obowiązuje ale kiedyś dostawało się 120% ceny jak na konto WIZZ.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 25 Sty 2013 08:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1763
srebrny
Zastanawiam się po co o tym piszesz, mod już usuwał taki temat. Przecież to nie etyczne :
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 25 Sty 2013 11:20 

Rejestracja: 20 Kwi 2011
Posty: 312
niebieski
Mam pytanie z gatunku podstawowych. Jeżeli zasilam konto kwotą w złotówkach to będe potem rozliczany na koncie Wizzair w tej samej walucie czy też np. w Euro jako równowartość danej sumy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 25 Sty 2013 11:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lip 2011
Posty: 274
niebieski
czy doładowanie konta wizz przez konsultanta daje 2 czy 4% CB?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 25 Sty 2013 12:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2012
Posty: 60
NBE322 napisał(a):
Czy może ktoś potwierdzić, że jeśli zmienią lot i chce się zwrotu pieniędzy, że można poprosić o zwrot na konto wizz?


Mi zmienili godziny październikowego lotu (jakoś w sierpniu bodajże). Napisałem od razu maila z reklamacją i w ciagu tego samego dnia dostałem odpowiedź, że mogę liczyć na zwrot CAŁEJ rezerwacji (tam i powrót) w 100% gotówką na konto bądź w 120% na konto Wizz do wykorzystania na przyszłe bilety.
Nie wiem czy działa to w dalszym ciągu, musiałbyś sprawdzić w ogólnych warunkach przewozu (czy jak się to u nic zwie).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 25 Sty 2013 13:25 

Rejestracja: 10 Lip 2012
Posty: 222
wersatis napisał(a):
Mam pytanie z gatunku podstawowych. Jeżeli zasilam konto kwotą w złotówkach to będe potem rozliczany na koncie Wizzair w tej samej walucie czy też np. w Euro jako równowartość danej sumy?


Zależy jaką walutę wskażesz jako walutę bazową przy utworzeniu konta.
Jeśli będzie to PLN, to zawsze będzie dokonywane przewalutowanie z innej waluty na PLN.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 25 Sty 2013 18:04 

Rejestracja: 20 Kwi 2011
Posty: 312
niebieski
Ja nie przypominam sobie, aby podczas zakładania konta http://www.wizzair.com wybierał walutę bazową. Czy mam rozumieć, że ustalam ją przy pierwszym doładowaniu?


Ostatnio edytowany przez Roku, 25 Sty 2018 09:52, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 25 Sty 2013 18:58 

Rejestracja: 10 Lip 2012
Posty: 222
wersatis napisał(a):
Ja nie przypominam sobie, aby podczas zakładania konta http://www.wizzair.com wybierał walutę bazową. Czy mam rozumieć, że ustalam ją przy pierwszym doładowaniu?


A co Ci się wyświetla po zalogowaniu po prawej stronie pod napisem:
"Twoje saldo Wizz:"
.... PLN czy inna waluta?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 25 Sty 2013 19:21 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
Gaszpar napisał(a):
NBE322 napisał(a):
Czy może ktoś potwierdzić, że jeśli zmienią lot i chce się zwrotu pieniędzy, że można poprosić o zwrot na konto wizz?

Wydaję się to faktycznie być niezłym sposobem. WIZZ niby do 8 ogłosil, że lata na Chopina ale na 100% nie poleci 9 lutego z Modlina na 10 lutego . Tak więc kupujemy lot za powiedzmy 300zł Modlina- GDZIEŚ AIRPORT za 2-3 dni dostajemy maila, że lotnisko zamknięte i loty z WAW dzwonimy na normalnie płatny numer i mówimy, że chcemy zwrot kasy na konto WIZZ.
Nie wiem czy to dalej obowiązuje ale kiedyś dostawało się 120% ceny jak na konto WIZZ.


Zmieniło mi się lotnisko wylotu, z Modlina na Okęcie (6 albo 8 luty). Poprosiłem o anulację i otrzymam 12% na konto Wizz.

Co do przyszłych lotów nie wiem czy Wizz nie zabezpieczy się zapisem że wylot z "Warszawa - wszystkie lotniska" a szczegóły później. Mogę się mylić :D

PS. Pytanko, chciałbym zarezerwować lot do Bergen. Wylot z Gdańska ale powrót do Katowic. Za lot TAM zapłacę z konta Wizz ale jest też powrotny, za ktory trzeba zapłacić w koronach, jak zapłacić to z konta Wizz ?

dzięki za pomoc
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 25 Sty 2013 19:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10971
HON fly4free
Tak właśnie jest teraz. Wszystkie loty do końca marca pokazuje, że wylot i przylot na Okęcie zamiast Modlina, a następne loty są "Warszawa -wszystkie lotniska" :)


Ostatnio edytowany przez Roku, 25 Sty 2018 09:53, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 25 Sty 2013 20:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3414
srebrny
marcino86 napisał(a):
PS. Pytanko, chciałbym zarezerwować lot do Bergen. Wylot z Gdańska ale powrót do Katowic. Za lot TAM zapłacę z konta Wizz ale jest też powrotny, za ktory trzeba zapłacić w koronach, jak zapłacić to z konta Wizz ?
dzięki za pomoc


Za bilet powrotny można zapłacić tak samo z konta wizz. Przy samym końcu rezerwacji kwota zostanie przeliczona z jednej waluty na drugą.


Ostatnio edytowany przez maczala1, 25 Sty 2013 20:25, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 25 Sty 2013 20:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 771
Loty: 91
Kilometry: 123 256
niebieski
Cytuj:
PS. Pytanko, chciałbym zarezerwować lot do Bergen. Wylot z Gdańska ale powrót do Katowic. Za lot TAM zapłacę z konta Wizz ale jest też powrotny, za ktory trzeba zapłacić w koronach, jak zapłacić to z konta Wizz ?

dzięki za pomoc


Podczas kupowania biletu z Bergen do Katowic i płaceniu z konta Wizz, Twój stan konta złotówkowego zostanie zamieniony na korony norweskie i bez problemu zapłacisz za bilet. Po dokonaniu zakupu, Twoje konto znowu będzie złotówkowe.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 25 Sty 2013 21:22 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
maczala1, jajacekk

Wszystko się zgadza ! :))
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 25 Sty 2013 22:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 776
Czyli jednak zmienili lotnisko wylotu na kolejne daty. Jak rozumiem na dniach trzeba się spodziewać maila o zmianie i ew. mozlmożliwości anulacji? Czy można samemu zadzwonic jak widzi się zmianę na stronie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1157 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 58  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group