Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1157 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 58  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 22 Lut 2013 14:12 

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 143
tez miałem ten dylemat... bo wszystkie moje transakcje karta CITI zawsze potwierdzam kod sms który dostaje. A tutaj na infolini wizz nie był potrzebny kod sms. Transakcja przeszła .Mozliwe że karta Wizz nie potrzebuje akceptacji kod sms.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#142 PostWysłany: 23 Lut 2013 18:42 

Rejestracja: 23 Lut 2013
Posty: 8
czytam i czytam i już się gubię. Pomóżcie proszę. Mam kilka pytań.
1. Konto Wizz mogę zasilić po raz pierwszy wpisując w tytule przelewu tylko mój nr użytkownika, wpłata idzie na konto ogólne podane na ich stronie tak/nie
2. Czy przed samodzielnym przelewem muszę zadzwonić aby ustawić walutę? W tej chwili mam Euro. tak/nie
3. Robiąc samodzielny przelew zapłacę dodatkowo 22zł tak/nie
4. Czy przez tel można zasilić konto tylko poprzez kartę kredytową? tak/nie
5. Czy za kasę na koncie wizz opłacę również bagaż rejestrowany swój i współpasażerów? tak/nie

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 23 Lut 2013 19:11 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
justdorota napisał(a):
czytam i czytam i już się gubię. Pomóżcie proszę. Mam kilka pytań.

1. tak
2. nie
3. nie, doładowanie konta wizz nie jest obarczone prowizją
4. tak
5. tak
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 25 Lut 2013 15:46 

Rejestracja: 12 Lut 2013
Posty: 2
Nie wiem, czy w dobrym miejscu o to pytam, ale szukam pomocy w zakupie tańszego biletu Katowice-BArcelona, wylot 28.06, powrót 3.07. Lecę z synem za jego pieniądze ze skarbonki:-) i zależy mi na najtańszej opcji. Zupełnie jestem zielona w temacie, ale widzę że są jakieś możliwości obniżki ceny płacąc kartą. Poradźcie jak to zrobić, szukać kogoś kto ma kartę City Bank tu na forum? Jak bezpiecznie się umawiać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 25 Lut 2013 15:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3410
srebrny
Tutaj masz listę osób do kontaktu w sprawie zakupu biletów.
mam-srodki-na-koncie-wizz-air-i-pomoge-w-zakupie,181,4813
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 25 Lut 2013 19:36 

Rejestracja: 21 Sty 2013
Posty: 249
Loty: 90
Kilometry: 176 335
niebieski
Hej,

udało mi się doładować konto wizzaira w 2 min 50 sekund - wiec naprawdę nie jest to duży koszt - ok 12 zl
(a wcale nie popędzałem Gościa z call center, miałem tylko przygotowany nr czlonkostwa i karte przed soba)

Pozdrawiam,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 25 Lut 2013 20:17 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 36
Janek napisał(a):
Hej,

udało mi się doładować konto wizzaira w 2 min 50 sekund - wiec naprawdę nie jest to duży koszt - ok 12 zl
(a wcale nie popędzałem Gościa z call center, miałem tylko przygotowany nr czlonkostwa i karte przed soba)

Pozdrawiam,


to już chyba zależy od osoby po drugiej stronie słuchawki
też miałem wszystko przygotowane , ale pani z którą rozmawiałem każdą uzyskaną informację powtarzała/potwierdzała ( przyznam, że miałem wrażenie że robi to specjalnie :lol: ) tak więc w moim przypadku trwało to około 7 minut
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 26 Lut 2013 22:15 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 187
Czy można doładować konto w Wizzie za pomocą zwykjłej debetówki BZWBK lub Sync, którą płaci się w necie?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 26 Lut 2013 22:52 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
stalk3r napisał(a):
Czy można doładować konto w Wizzie za pomocą zwykjłej debetówki BZWBK lub Sync, którą płaci się w necie?

Pozdrawiam


Oczywiście, można.
Podobnie jak w przypadku innych kart konieczny jest telefon na wysokopłatna infolinie Wizzair.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 26 Lut 2013 23:10 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 187
dzięki.

Infolinia jest dostępna 24h?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 27 Lut 2013 10:38 

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 143
Nie trzeba dzwonić na wysokopłatny numer infolini Wizzair!!! Przecież napewno macie SKYPE i z niego wystarczy zadzownić na numer infolini +44... podany kilka wpisów wcześniej przeze mnie. Cała rozmowa kosztuje około 5zł.

pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 27 Lut 2013 10:53 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
mieciuu napisał(a):
Nie trzeba dzwonić na wysokopłatny numer infolini Wizzair!!! Przecież napewno macie SKYPE i z niego wystarczy zadzownić na numer infolini +44... podany kilka wpisów wcześniej przeze mnie. Cała rozmowa kosztuje około 5zł.


TRZEBA zadzwonić na numer premium rate. Owszem, można zmniejszyć koszt minuty dzwoniąc przez Skype, jednak nadal jest to połączenie z numerem wysokopłatnym. Zostało już napisane, że minimalne doładowanie w Skype wynosi ~40zł, więc jeśli tak jest to tyle właśnie trzeba wydać, żeby moc przeprowadzić zwykle jedną rozmowę z Wizzair. Jak ktoś nie korzysta z płatnych połączeń przez Skype to mu się reszta zmarnuje. Przy telefonie na 0703 rozmowa trwa średnio 3-7minut, koszt ~13-30zł.

Tak czy inaczej - pisząc w poście wyżej o konieczności dzwonienia miałem na myśli, iż po prostu nie można doładować konta kartą przez internet. Konieczny jest telefon do TeleCentrum Wizzair.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj


Ostatnio edytowany przez maciejwroclaw, 27 Lut 2013 10:56, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#153 PostWysłany: 27 Lut 2013 10:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2191
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
Minimalne doładowanie Skype to 20 zł plus 3 zł vat - a po rozmowie kasa na Skype zostaje :-)
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 27 Lut 2013 10:58 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
No i super uściślenie suszek. Czyli 23zł minimalnie na Skype trzeba wydać, żeby porozmawiać z Wizzair. Można rozważyć:)
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 27 Lut 2013 11:54 

Rejestracja: 10 Lip 2012
Posty: 222
maciejwroclaw napisał(a):
Tak czy inaczej - pisząc w poście wyżej o konieczności dzwonienia miałem na myśli, iż po prostu nie można doładować konta kartą przez internet. Konieczny jest telefon do TeleCentrum Wizzair.


Tak, nie można kartą przez internet.
Można telefonicznie lub przelewem na konta podane wyżej oraz na stronie Wizz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 27 Lut 2013 12:42 

Rejestracja: 27 Lut 2013
Posty: 2
czy ktoś wysyłał przelew bez wcześniejszej rozmowy telefonicznej?
jeśli tak to jak długo trwało zanim środki ukazały się na koncie Wizz? zrobiłam przelew 21go i do dziś nie ma ich na koncie Wizz, zwrot tez nie przyszedł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 03 Mar 2013 14:59 

Rejestracja: 28 Paź 2012
Posty: 23
Loty: 60
Kilometry: 85 827
Mam takie pytanko.
Jak chcę dostać jak najwięcej cash-back-u przy dokonaniu prelewa na konto WizzAir, z czego mam korzystać?
Czytałem, że SprytnyBill, citi, AliorBank dają jakięś zwroty pieniężne - ale nie do końca ogarnełem.
Będę bardzo wdzięczny, jak ktoś konkretnie powie, jak najlepiej rzucić $ na konto Wizz, mając przy tym jakieś dodatkowe "plusy" :-)
N.p. - http://www.premiadlaciebie.pl/500-wydaj ... nku-bzwbk/
_________________
mimimi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 03 Mar 2013 18:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1090
Loty: 51
Kilometry: 29 292
Kari22 napisał(a):
czy ktoś wysyłał przelew bez wcześniejszej rozmowy telefonicznej?
jeśli tak to jak długo trwało zanim środki ukazały się na koncie Wizz? zrobiłam przelew 21go i do dziś nie ma ich na koncie Wizz, zwrot tez nie przyszedł


Masz już konto zasilone?
Jaką kwotę przelewałaś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 04 Mar 2013 17:58 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
NEWS: Od kilku dni na stronie Wizzaira w historii doładowań konta widoczne są poprawne daty wygaśnięcia środków:)
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 04 Mar 2013 19:26 

Rejestracja: 23 Lut 2013
Posty: 8
maciejwroclaw napisał(a):
NEWS: Od kilku dni na stronie Wizzaira w historii doładowań konta widoczne są poprawne daty wygaśnięcia środków:)


To jednak jest jakaś ważność środków? Masz na myśli środki wpłacone na konto 300 eur czy dodatkowe środki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1157 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 58  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group